• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser3108

Vendég
A városodban, az avatarod mellett látod, hogy mennyi mogyoród van. Ha arra rákattintasz, akkor pedig látod a kinyitható gesztenyéket is.
Ha esetleg nem látsz semmit az avatarod mellett, lépj ki, majd be újra a játékba.
 

GreenKnight

Veterán
Én a főnyeremények 250-400-800 csíra igényét tartom aránytalannak. Mintha a 3. fődíjra ráírták volna, hogy "Akinek ez kell, az nyúljon a zsebébe". Ha az 1. és 2. fődíj közötti 250:400 arányt nézem, akkor a 2. és 3. fődíj között kb. 400:650 lenne a normális, tehát 650 csíra körül illenék lenni a 3 fődíjnak.
 

DeletedUser258

Vendég
A városodban, az avatarod mellett látod, hogy mennyi mogyoród van. Ha arra rákattintasz, akkor pedig látod a kinyitható gesztenyéket is.
Ha esetleg nem látsz semmit az avatarod mellett, lépj ki, majd be újra a játékba.
Nagyon szépen köszönöm, most már megjelent.
 

Erica

Veterán
Kicsit kárörvendő élű megjegyzésedre
Semilyen kárörvendő megjegyzést nem állt szándékomban írni,hiszen soha nem teszem,sőt gratulálok ha tehetem.Inkább pici figyelmeztetésnek szántam,azt is óvatosan,hogy lesznek még érdemleges Itemek,ami miatt érdemes várni,és nyitni.Sajnálom,ha igy érezted,ne haragudj!Ügyes vagy,hogy kész vagy az Eventel!
Legyen szép Napod!
 

creatin

Erős harcos
Én a főnyeremények 250-400-800 csíra igényét tartom aránytalannak. Mintha a 3. fődíjra ráírták volna, hogy "Akinek ez kell, az nyúljon a zsebébe". Ha az 1. és 2. fődíj közötti 250:400 arányt nézem, akkor a 2. és 3. fődíj között kb. 400:650 lenne a normális, tehát 650 csíra körül illenék lenni a 3 fődíjnak.

Végül is a fejlesztőknek is élniük kell valamiből. Két főnyeremény elérhető, akinek meg kell a harmadik is, az fizessen. Nincs ingyen leves.
Egyébként meg az első százvalahány várost nézegetve, meg is élnek, elég sok a varázslatos lakóépület és műhely. De jól van ez így, kinek mi a hobbija, ki mire áldoz. Nekem pl. egy csomó kettlebell golyóm van. Azt sem adták ingyér...
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! A 32 szinten a 2 napos termelésemet tegnap véletlenül levettem hamarabb,mint ahogy a feladat jött. Szerintetek van még esély kinyitni a második ládát is, vagy feleslegesen izgulok már, és legyen elég az első.Ott a 250 csírából még csak 160 van. Köszönöm
 

Putyika

Veterán
lesznek még érdemleges Itemek,ami miatt érdemes várni,és nyitni
Valahol esetleg meg lehet találni a távolabbi jövő ajándékait is? Mert amit én látok előre (a következő hét), azok között nem igazán találtam olyat amire érdemes nyit! :rolleyes:
Tudom mindenkinek más a jó! :)
 

GreenKnight

Veterán
Valahol esetleg meg lehet találni a távolabbi jövő ajándékait is? Mert amit én látok előre (a következő hét), azok között nem igazán találtam olyat amire érdemes nyit! :rolleyes:
Tudom mindenkinek más a jó! :)
Mivel a bétán 1 héttel korábban indult az event, ezért az 1 hétnél távolabbi ajándékokat még nem látni. Az elvenarchitect esetleg ad némi segítséget a lehetséges ajándékokat illetően. Amíg nincs olyan amire érdemes lenne szerinted ládát nyitni, addig gyűjtögess. Nem romlik meg és enni se kér.
 

Putyika

Veterán
Köszi a választ! :)
Mivel a bétán 1 héttel korábban indult az event, ezért az 1 hétnél távolabbi ajándékokat még nem látni.
Én is ezt gyanítottam, de olyan határozottan állította, hogy lesznek érdemleges épületek, hogy gondoltam hátha mégsem jól tudom!
Az elvenarchitect esetleg ad némi segítséget a lehetséges ajándékokat illetően.
Ott már szétnéztem! ;)
Azért érdeklődtem volna, hogy nyissak-e ma, mert ez a mai áldás elég szimpatikus! :)
 

GreenKnight

Veterán
Azért érdeklődtem volna, hogy nyissak-e ma, mert ez a mai áldás elég szimpatikus! :)
Ez mindenkinek a saját döntése, mivel ő tudja, hogy mire van szüksége. Választhatsz, hogy ma nyitsz 4x14órás gyorsítást vagy 1 hét múlva 3x20 órásat. Vagy mindkettőt. Vagy egyiket se. :D

Ott már szétnéztem! ;)
Azért arra is lehet számítani, hogy olyan épületek lesznek, amik már korábban is voltak. Ahogy most is jött kereskedő is, ork fészek is, stb. Ezek között is lehet "jó".
 
Utoljára szerkesztve:
Bétán ma délelőtt végeztem az egész őszi küldetéssel, még 12 nap van hátra....

Semmi értelmes napi nyereményt nem találtam, 2x pörgettem valami napi ajándékért, jelenleg 3400 fel nem használt mogyoróm van.
 
Lehet, hogy rosszul értelmezem, de ha még 12 nap van hátra, akkor talán még lehetnek "értelmes" napi nyeremények, nem?

Nyilván mindenkinek más az '' értelmes "" napi nyeremény. amilyen szinten vagyok, az eddigi napi nyeremények nagyon gyengék, nincs mire hajtani.
Még van 12 nap,... nem reménykedem.
 
Fent