• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.23 - Varázslók és Sárkányok

DeletedUser3

Vendég
Azt ugye észrevettétek, hogy az a kettő, az 11?

Véges a terület, nem lehet a végtelenségig mindig területeket betenni...
 

DeletedUser1761

Vendég
Sziasztok!

Hát a véges területet egy képzeletbeli, virtuális világban nem igazán tudom értelmezni. :)
 

DeletedUser1761

Vendég
Hát amúgy én is csak 2 kikutatható bővítést találtam, a többi 9-et nem tudom hol kell keresni. Persze lehet, hogy a vásárolhatóval, és a tartományokkal kijön, de az meg attól függ, ki hány tartományt csinált meg.
 

DeletedUser1013

Vendég
Hát amúgy én is csak 2 kikutatható bővítést találtam, a többi 9-et nem tudom hol kell keresni. Persze lehet, hogy a vásárolhatóval, és a tartományokkal kijön, de az meg attól függ, ki hány tartományt csinált meg.
A 11 az új sor amit kaptunk. Ebből 2 feloldására van lehetőség a fáról,a többi tartományokkal vagy gyémánttal. :)
(Amúgy egyetértek azzal, hogy ez kevés de nem mondom ki hangosan hanem megbújok az árnyakban!;):p)
 

DeletedUser1842

Vendég
Ez nagyon jó!!! Kár volt poénkodni az erdei elf korszak megérkeztekor, hogy az utána lévő szakaszban biztos csak KETTŐ városbővítés lesz!!!!! :)))))

Most néztem meg hogy mennyi városbővítés van a Varázslók és Sárkányok szakaszban. Hát kéremszépen pontosan KETTŐ!!!

De akkor legalább nem volt túl nagy meglepetés. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon jó!!! Kár volt poénkodni az erdei elf korszak megérkeztekor, hogy az utána lévő szakaszban biztos csak KETTŐ városbővítés lesz!!!!! :)))))

Most néztem meg hogy mennyi városbővítés van a Varázslók és Sárkányok szakaszban. Hát kéremszépen pontosan KETTŐ!!! :)))
Én nem egészen poénból mondtam azt, hanem sejtettem. Nem ettől lett ennyi. :)

Utána már csak 1 lesz!:eek:
Nem, szerintem utána valami egészen más lesz. Azt már nem látom mi, csak hogy ez nem fog folytatódni. ;)
 

DeletedUser1411

Vendég
Az egész harcrendszer "okosítása" teljesen felesleges volt,az új harcrendszerben senki nem vagy alig harcolnak mert minek,hisz úgy is az ellenség győz!Nem képeznek egységeket és nem fejlesztenek ki vakvágányt mint Banshee,mert minek,ÉRTELMETLEN HARCOLNI AZ ÚJ RENDSZERBEN?MERT CSAK LEVERIK AZ EGYSÉGEKET,GYŐZELEMRE ESÉLYTELENEK VAGYUNK!Mivel gondolom a játékosok 80-90% nem fejlesztette ki így kötelezővé tették!Egy újjabb húzás a játékosok ellen és a pénzért és a játék élmény rontásáért!

Huh, meglepő, de most meg fogom védeni a harcrendszert. Méghozzá azután, hogy én voltam az egyik leghangosabb kritikusa, mikor bevezették. Akkor a IV. fejezetnél jártam. Ott tényleg sokáig nem nagyon tudtam harcolni.

Aztán kiderült, hogy a fejezet végén, mire minden osztagméretet kikutattam, igenis meg lehet csinálni a tartományokat. (Annyit, vagy egy kicsit többet, mint a fejezet befejezéséhez kell.) Mivel most már a VIII. fejezet elején vagyok, azt nem tudom, hogy abban, hogy most már könnyen harcolok, mennyi köze van a rutinnak (milyen egységekkel, hogyan játszam), mennyi annak, hogy már 2/3 szintűek az egységek (a 3. szint nagy előrelépés, mert onnantól kapnak extra képességet, sebzést) és mennyiben maga a harc hangolása lett könnyebb a magasabb szinteken.

Mindenkinek azt javaslom, hogy vegyen részt a bajnokságokban! Nem csak a TP, ereklye és rúnaszilánkok miatt, hanem mert ott kis sereggel lehet gyakorolni, így a veszteségek is kicsik (egy teljesen elbukott csata is csak töredéke egy osztagnak). Arról nem is beszélve, hogy minden csillaggal erősödik az ellenfél, így könnyen megtapasztalható, meddig lehet elmenni.

(És ami magát az okosítást illeti, még mindig nem egy észlény az AI, de mikor csatázom, néha tör borsot az orrom alá és Auto harcban is azt tapasztaltam, hogy még mindig magas, de elfogadható lett a veszteség.)
 

DeletedUser1205

Vendég
Teljes mértékben egyet értek veled, az új harcrendszer bevezetésekor valóban nem volt értelme a harcnak,
de a sorozatos javítások jó irányba terelték a játékot.

Én most az Elf korban vagyok 296 befejezett tartománnyal a hátam mögött ( a Sárkányos fejezet nyitó ládáját már 220 befejezett tartománnyal már ki lehet nyitni)
Ez azt jelenti, hogy jóval erősebbek a csaták de még így is simán vihetők, még aut. harccal is igaz jól kell megválogatni az egységeket, manuálisan lényegesen olcsóbb a harc.
 

Shapira

Tapasztalt építő
Teljes mértékben egyet értek veled, az új harcrendszer bevezetésekor valóban nem volt értelme a harcnak,
de a sorozatos javítások jó irányba terelték a játékot.

Én most az Elf korban vagyok 296 befejezett tartománnyal a hátam mögött ( a Sárkányos fejezet nyitó ládáját már 220 befejezett tartománnyal már ki lehet nyitni)
Ez azt jelenti, hogy jóval erősebbek a csaták de még így is simán vihetők, még aut. harccal is igaz jól kell megválogatni az egységeket, manuálisan lényegesen olcsóbb a harc.
Na akörül állok én is , akkor meg próbálkozok a harccal.Köszi
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Azoknak szeretnék segíteni, akik még nem tartanak ott, hogy felhúzták az új faj összes épületét. Úgy jártam, hogy először mindent felhúztam, hogy nagyobb képzéssel vihessem tovább a játékot, és csak a képzésekre kelljen koncentrálnom, de túl gyors lehettem, mert miközben a varázsló stílusú lakóépületek kikutatását kérte egy feladat, ezután közvetlenül a kristálybutykosok, balkán tekercsek, és lélekjelenlétek gyártását kaptam feladatul, amiket ugye már nem tudok felhasználni sem, és időben is eléggé lefogja az épületeimet, mert 20-20 alkalommal kéri mindezt. Szóval aki még nem tart itt, először képezzen annyi tanulót, amennyi a varázsló tipusú lakóépületek-kutatás feloldásához szükséges, és utána folytassa az épületek fejlesztését! ;)
lelek.png
 

Putyika

Veterán
Sziasztok! :)
Azoknak szeretnék segíteni, akik még nem tartanak ott, hogy felhúzták az új faj összes épületét. Úgy jártam, hogy először mindent felhúztam, hogy nagyobb képzéssel vihessem tovább a játékot, és csak a képzésekre kelljen koncentrálnom, de túl gyors lehettem, mert miközben a varázsló stílusú lakóépületek kikutatását kérte egy feladat, ezután közvetlenül a kristálybutykosok, balkán tekercsek, és lélekjelenlétek gyártását kaptam feladatul, amiket ugye már nem tudok felhasználni sem, és időben is eléggé lefogja az épületeimet, mert 20-20 alkalommal kéri mindezt. Szóval aki még nem tart itt, először képezzen annyi tanulót, amennyi a varázsló tipusú lakóépületek-kutatás feloldásához szükséges, és utána folytassa az épületek fejlesztését! ;)
lelek.png

Köszi, hogy szóltál! :) Nekem nagyon jól jött ez az infó, mert hanyagolni szoktam a kutatást amíg nincsenek felhúzva teljesen az új épületek!
 
Fent