• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Városbővítések számának növelése

DeletedUser

Vendég
Javasolnám a fejlesztőknek, nézzék már át, hogy mennyire reális az, hogy a 9. fejezetben 11 kockával bővülő területhez (ami nagyon kell ekkora méretű erdei elfes épületek esetén) a tech. fán mindössze 3 városbővítés szerezhető.

Az épületek méretei egyre nagyobbak, a tartományi bővítések egyre elérhetetlenebbek felderítési időben.
Tudom, bevételt jelent, ha megvesszük gyémántért az új kockákat (bár most ezt is bekorlátozzák), de nem reális, hogy az előző fejezetekben sokkal több városbővítés volt elérhető a tech. fán, mint most. Pedig akkor még kevesebb volt az adott fejezetekkor kapott bővítési kockák száma.
1. fejezetben 2 bővítés
2. fejezetben 3 bővítés
3. fejezetben 4 bővítés
4. fejezetben 5 bővítés
5. fejezetben 6 bővítés
6. fejezetben 6 bővítés
7. fejezetben 5 bővítés
8. fejezetben 4 bővítés
9. fejezetben 3 bővítés
Javaslom ezek számának növelését, az épületek méretének és a bővíthető kockák számának növekedésének arányában. Aránytalanul kevésnek érzem az erdei elfes 3 bővítési lehetőségét a törpös fejezet 6, a tündéres fejezet 5 bővítéséhez képest.
 

DeletedUser

Vendég
1. fejezetben 2 bővítés
2. fejezetben 3 bővítés
3. fejezetben 4 bővítés
4. fejezetben 5 bővítés
5. fejezetben 6 bővítés
6. fejezetben 6 bővítés
7. fejezetben 5 bővítés
8. fejezetben 4 bővítés
9. fejezetben 3 bővítés
Én ezen azt látom, át van gondolva. Hogy nem úgy, hogy ez nekünk tetszik, az lehet. De szép sorozat. :) A 10.-ben szerintem 2 lesz. ;)
 

DeletedUser1692

Vendég
Mindennel együtt 22 kockám van a 2. fejezet végén (utolsó kockákkal szenvedek)... Gyémántért még egyet sem vettem, akkor ez a felsorolás most valós, vagy nálam van valami gond? Viszont köszi az infót, hogy mire számíthatók a következő fejezetekben... :)
 

DeletedUser

Vendég
Mindennel együtt 22 kockám van a 2. fejezet végén (utolsó kockákkal szenvedek)... Gyémántért még egyet sem vettem, akkor ez a felsorolás most valós, vagy nálam van valami gond? Viszont köszi az infót, hogy mire számíthatók a következő fejezetekben... :)
Ezek azon bővítések, melyeket áruval megválthatunk. Azok a kockák nincsenek benne, amivel eleve kezdtük a játékot. Csupán azok száma, amit ad fejezetenként a tech. fa kutatással.
 

DeletedUser1432

Vendég
Mindennel együtt 22 kockám van a 2. fejezet végén (utolsó kockákkal szenvedek)... Gyémántért még egyet sem vettem, akkor ez a felsorolás most valós, vagy nálam van valami gond? Viszont köszi az infót, hogy mire számíthatók a következő fejezetekben... :)
továbbá a meghódított tartományokért kapott területek is benne vannak a te 22 számolásodban
 

DeletedUser

Vendég
Viszont köszi az infót, hogy mire számíthatók a következő fejezetekben
Hogy mire számíthatsz, azt előre meg is tudod nézni, hiszen a tech. fa neked is adott, attól, hogy még nincs aktiválva. Előre tudsz mindig tekinteni, hogy mit lehet fejleszteni a közeljövőben.
 

DeletedUser3

Vendég
A felsorolt bővítések a kutatással szerezhető területek.
Ehhez jön hozzá a térképen szerezhető terület.
Pont úgy lett belőve az épületek méretei és a szerezhető területek, hogy egy-egy fejezetben lehessen haladni.
 
Fent