• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.23 - Varázslók és Sárkányok

DeletedUser247

Vendég
Szia!...biztos,hogy nem egynek segítettél!:D.....köszi az infót:)...lassan -lassan oda érek én is,nekem jól jött;)
 

DeletedUser

Vendég
Az a kérdésem, hogy a faji termlőkhöz biztosan nem kell ember és kultúra? Tehát ha mínuszban leszek emberrel vagy/és kultival, ezeket meg tudom építeni, fejleszteni, megtermelni a sok cuccot a későbbi lakóház- és egyéb fejlesztésekhez? Vagy van esetleg közben valami, ami meg fog akasztani?
 

DeletedUser1322

Vendég
Az a kérdésem, hogy a faji termlőkhöz biztosan nem kell ember és kultúra? Tehát ha mínuszban leszek emberrel vagy/és kultival, ezeket meg tudom építeni, fejleszteni, megtermelni a sok cuccot a későbbi lakóház- és egyéb fejlesztésekhez? Vagy van esetleg közben valami, ami meg fog akasztani?
Én ismerek olyan játékost aki lebontotta az összes kultúrépületét hogy legyen helye a gombafarmoknak és a gyülekezőhelyeknek.Letett gombafarmból legalább 80-100 db-ot,gyülekezőhelyből is vagy 10-et.pik-pakk végzett az orkokkal.:)
 

DeletedUser

Vendég
Én ismerek olyan játékost aki lebontotta az összes kultúrépületét hogy legyen helye a gombafarmoknak és a gyülekezőhelyeknek.Letett gombafarmból legalább 80-100 db-ot,gyülekezőhelyből is vagy 10-et.pik-pakk végzett az orkokkal.:)
:) Kösz, Norki! Vajon ezt a varázslóknál is meg lehet csinálni? Azon kívül, persze, hogy itt véges a termelők száma..
 

DeletedUser1637

Vendég
Én ismerek olyan játékost aki lebontotta az összes kultúrépületét hogy legyen helye a gombafarmoknak és a gyülekezőhelyeknek.Letett gombafarmból legalább 80-100 db-ot,gyülekezőhelyből is vagy 10-et.pik-pakk végzett az orkokkal.
Igen, ennek így működnie kell. :) Arról azonban nem szabad elfeledkezni, hogy csak akkor érdemes ennyi gombatermelőt, és gyülekezőhelyet letenni, ha a termelésekhez szükséges 3. szintű árúkból jelentős készlet áll rendelkezésre, illetve folyamatos az utánpótlása, mert mondjuk minden gombafarmnál elindítani (100 db esetén) az erőgombatermelést 11,7E elixírbe kerül, és ez másfél nap múlva újból kelleni fog, illetve a gyülekezőhely a szabadidős tevékenységre aranyat, alapanyagot használ, illetve minden tevékenységhez orkok szükségesek, és a gyülekezőhelyek fejlesztése igen jelentős aranyfelhasználással jár. Természetesen meg lehet csinálni, csak leírtam, hogy ha valaki így tervezne, akkor ezeket is vegye számításba. ;)
Szerk. Közben frissülget a wiki. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent