• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Hókirály és a Hóesés

Coolspot

Újonc
Sziasztok. Én még látszik, hogy újonc vagyok, de nem tudom megfejteni, hogy mit jelentenek a chapterek. Tudna nekem ebben valaki segíteni?
 

Siorna

Veterán
Én is segítséget kérek:
A nagydíjak feloldásánál ott van - nekem egyelőre csak az első nagydíj feloldható -, hogy pl. 250 [nemtudommicsodácska=ntmcs]. Ezek a bizonyos [ntmcs-k] szerezhetők meg a ládák nyitogatásával? Azt jelenti a ládák alatti "+10/+15/+20 [ntmcs]"? Azaz: ha nagydíjra vágyom, legyek szíves minél több ládát kinyitogatni?
 

DeletedUser240

Vendég
Csak nagyot nyitok,mást nem!!!Kettőt nyitottam,és a másodikra dobta is!!Nagyon szép,imádom!!!
Egy nagyot nyitottam, a második nyitáshoz még gyűjtenem kell. Olyan szééép!

Én is segítséget kérek:
A nagydíjak feloldásánál ott van - nekem egyelőre csak az első nagydíj feloldható -, hogy pl. 250 [nemtudommicsodácska=ntmcs]. Ezek a bizonyos [ntmcs-k] szerezhetők meg a ládák nyitogatásával? Azt jelenti a ládák alatti "+10/+15/+20 [ntmcs]"? Azaz: ha nagydíjra vágyom, legyek szíves minél több ládát kinyitogatni?
NTMCS - > Hógömb. Bizony. Minél több ládát nyitsz, annál több hógömböt szerzel a nagydíjakhoz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Coolspot

Újonc
Én is segítséget kérek:
A nagydíjak feloldásánál ott van - nekem egyelőre csak az első nagydíj feloldható -, hogy pl. 250 [nemtudommicsodácska=ntmcs]. Ezek a bizonyos [ntmcs-k] szerezhetők meg a ládák nyitogatásával? Azt jelenti a ládák alatti "+10/+15/+20 [ntmcs]"? Azaz: ha nagydíjra vágyom, legyek szíves minél több ládát kinyitogatni?
A ntmcs=hógömb. És igen, minél több ládát kinyitsz, annál több hógömböd lesz, és azok kellenek a nagydíjakhoz....
 

Coolspot

Újonc
Fejezetek. A kutatási menüben minden fejezet elején található egy zászló szerűség, rajta egy római számmal. Ez a szám reprezentálja azt hogy hanyadik fejezetben vagy.
Nagyon köszönöm. Akkor ez azt jelenti, hogy a béta szerveren már 14 fejezet van?
 

DeletedUser240

Vendég
A kristályok megjelenése, azok begyűjtésének ideje és aközött, hogy mennyi hópelyhet ad, véltek felfedezni összefüggést, vagy teljesen random?
 

DeletedUser240

Vendég
Ez bennem is felmerült. Van, hogy 1et, de van, hogy 3at ad. Hozzáteszem, jobban tetszik az, ami 3at ad. :)
Ezért szeretném tudni, hogy pl. mind 3-at ad eredetileg, de ha nem szeded össze hamar, akkor csak egyet?
 

DeletedUser1100

Vendég
Én is tudtam egy nagy csomagot nyitni, sajnos nem lett fagyott apafám. majd legközelebb. Még van két lehetőség. :)
 
Fent