• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Felderítés idejének kijelzése, felderítés visszavonása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tekla

Tapasztalt építő
Szerintem ez csak szimpla ellenkezés! Csak mert? :) Ha elmegyek dolgozni, nem mindegy, hogy mikor jár le a felderítés. Ha egy órával azután, hogy elmentem, akkor nekem nem mindegy, mert áll vagy 10 órát a felderítőm, és szeretnék felderíteni, ha lehet, folyamatosan. Velem is megesik, hogy az egér érzékenyebb, húzás helyett kattintok, nem csak ennél, másnál is, itt viszont nagyon nem mindegy nekem! Ahogyan sanimi írta, ez kilóg a sorból, mert más visszavonható. Csak kérdezem: nagy baj lenne, ha ez is? :)
Pontosan ez a lényeg! Köszi, hogy ilyen szépen megfogalmaztad! :D
 

DeletedUser683

Vendég
De értem egyébként, hogy te akarsz irányítani és kész. :p
:D Nagyjából mindent úgy időzítek, hogy amíg dolgozni vagyok, és nem lehetek gépközelben (nálunk ez tiltott opció), addig is legyen dolog a városomban, termeljen, akinek az a dóga, gyakoroljon, akinek az. Tulajdonképpen legyen élet a városkámban akkor is, ha én nem vagyok jelen. :)
 

Tekla

Tapasztalt építő
:D Nagyjából mindent úgy időzítek, hogy amíg dolgozni vagyok, és nem lehetek gépközelben (nálunk ez tiltott opció), addig is legyen dolog a városomban, termeljen, akinek az a dóga, gyakoroljon, akinek az. Tulajdonképpen legyen élet a városkámban akkor is, ha én nem vagyok jelen. :)
Ezzel én is így vagyok, és ha már minden időre megy, és tudjuk is az építési/termelési idejét, a felderítőnél miért ne lehetne ugyanígy?
 

DeletedUser902

Vendég
:D Nagyjából mindent úgy időzítek, hogy amíg dolgozni vagyok, és nem lehetek gépközelben (nálunk ez tiltott opció), addig is legyen dolog a városomban, termeljen, akinek az a dóga, gyakoroljon, akinek az. Tulajdonképpen legyen élet a városkámban akkor is, ha én nem vagyok jelen. :)

Nekem a két "munkahely" mellett jól esne az is, ha belépek a játékba jelezne a felderítőm.... és az is, hogy a felderítéseket irányíthassam, vagy vissza vonhassam, mert nem mindig van időm úgy időzíteni, hogy minden pengén menjen. :D Igaz az is, hogy a felderítések mostanában nem játszanak akkora szerepet (máig nem tudtam harcolni, de maaaa aztán fúúúúú :D ) a játékomban, de irányítani a legtöbben szeretünk (én is :p ) és ez is egy kis színt vinne az amúgy egyszerű (de nagyszerű) taktikai háttérbe. :) Nekem a nagy "költözés" óta könnyebb, mert van kit motiváljak és van bevételem belőle nem is kicsi! :)
Másnak lehet ez az opció segítség, főleg a kisebb várossal rendelkezőknek, akiknek főleg az elején nem mindegy, hogy mibe teszik az aranyukat. :)
Másrészről megértem Királynőt is. :)

Ezt az ötletet támogatom! :)
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok!

Most indítottam útjára a felderítőt, 2 nap 10 órát fog menni, rögtön elkezdtem számolni, hogy mikorra fog lejárni /szerencsére még munkába menet előtt/. A felderítő indítása előtt jó lenne tudni, hogy mennyi ideig fog tartani egy adott tartomány felderítése, ezért jó lenne, ha ez kijelzésre kerülne, illetve ha vissza lehetne vonni az elindított felderítést.
Támogatom! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Most indítottam útjára a felderítőt, 2 nap 10 órát fog menni, rögtön elkezdtem számolni, hogy mikorra fog lejárni /szerencsére még munkába menet előtt/. A felderítő indítása előtt jó lenne tudni, hogy mennyi ideig fog tartani egy adott tartomány felderítése, ezért jó lenne, ha ez kijelzésre kerülne, illetve ha vissza lehetne vonni az elindított felderítést.
Nagyon jó ötlet! Jó lenne, ha vissza lehetne vonni. Az meg nagy sergítség lett volna már a legutóbbi event-nél és az lenne az elkövetkezőknél is, ha lehetne látni, mikorra ér véget. :)
 

pbanna

Újonc
Oké. :)
Egyrészt mert nekem tetszik, hogy kilóg a sorból. Ahogy a kultúrépületek is a fejleszthetetlenségükkel. :rolleyes:
Másrészt hogy félrekattintasz és ekkora nagy bajod lesz belőle, az szerintem nem olyan nagy baj. A nagy bajod nem olyan nagy baj. :) Figyelj oda, persze, de nem nagy baj, ha néha elcseszed. Azért még pár milla arany meg 2-3 nap kiesés sem olyan nagy dolog igazából. :)
Na és amit említesz, a puffer, na az meg ugyanazért, amit leírtak többen is már, hogy nincs szükség ilyen nagy könnyítésre (mert ez nem taktikázás, éppen ahhoz kell taktikázás, amikor ez nincs), így sem túl nehéz ez a játék. :)
Az, hogy 1 tévedést nem lehet korrigálni igenis nagy baj. Az is baj, ha 1-2-3 milla arany kárba vész ( lehet, hogy neked nem, de sokunknak igen ).
A puffer kérdés is lehet a taktika része, mint a fejlesztés vagy a kiképzés visszavonása. Ezzel az erővel minden visszavonást meg lehetne szüntetni.
Azért elutasítani egy ötletet mert nem érted azt a részt amin változtatni szeretne, vagy csak, mert neked így tetszik vagy egyszerűen csak ... Hát nem tudom. Ne csak magadra gondolj, hanem arra másik 15000 játékosra is aki itt játszik és nekik esetleg szüksége lenne az ilyen változtatásokra.
Én támogatom az ötletet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent