• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

DeletedUser1188

Vendég
Sziasztok Játszótársak!
Úgy öt perce eltűnt a "Nyári napforduló" feladatosztója... A kiírás szerint még két nap van hátra az eventből. Tudja valaki, hogy mi történt?
Szeretettel várom a válaszotokat:
Patanyó- Nagyanyó
 

Vanek

Veterán
Így van, ahogy @kaldina2 sejti. Ahogy a bétás témában előre jeleztem, az utolsó napokban már nem lesz új napi feladat - viszont aki le van maradva, az még be tudja hozni a lemaradását. Sőt, a napi exkluzív ajándékok sem fognak már változni, marad a hátralévő napokra az obszervatórium (várhatóan, mert a bétán így volt).
 

DeletedUser966

Vendég
Sziasztok!
Még kellene 20 pont és nyithatnék egy ezüst ládát. :(
Tegnap még abban a hitben éltem, hogy az utolsó napra még össze is tud jönni. Meg sem lepődöm már...
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Még kellene 20 pont és nyithatnék egy ezüst ládát. :(
Tegnap még abban a hitben éltem, hogy az utolsó napra még össze is tud jönni. Meg sem lepődöm már...
Miért, a mai küldetéssel nem kaptál? Jól tetted, hogy reménykedtél, mert ma még van egy feladat (annak, akinek nincs 200 felfedezett tartománya, mert akinek van, már jóváírta a rendszer, és nincs "mán dóga")! :)

Hát, akkor ennyi volt. Szép volt, jó volt. :) Most picit olyan érzés, mint mikor gyerekként hazatértél a nyári táborból, és a pörgés után most keresed, mit is csinálj. :D
Abszolút ezt érzem én is! :D Kérünk ősszel is ilyen játékot! :D

Így van, ahogy @kaldina2 sejti. Ahogy a bétás témában előre jeleztem, az utolsó napokban már nem lesz új napi feladat - viszont aki le van maradva, az még be tudja hozni a lemaradását. Sőt, a napi exkluzív ajándékok sem fognak már változni, marad a hátralévő napokra az obszervatórium (várhatóan, mert a bétán így volt).
Köszi az infót! Én is így sejtettem! :)
(Bocsánat, egybe is írhattam volna!) :S
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser966

Vendég
Miért, a mai küldetéssel nem kaptál? Jól tetted, hogy reménykedtél, mert ma még van egy feladat (annak, akinek nincs 200 felfedezett tartománya, mert akinek van, már jóváírta a rendszer, és nincs "mán dóga")! :)
Igen, a mai napra még megkaptam azt a feladatott, de már teljesítettem is. 35 pontot kaptam érte, most van 70 pontom. Csak jó lenne még valahonnét 20 pontot összeszedni, hogy egy ezüst ládát nyithassak. :) De jól van ez így.
 

Erica

Veterán
Véget ért....de olyan jó érzéssel tölt el,hogy a legszebb nyereményeket bezsebelhettem,hogy nincs rá szó....egy csillogó kertecske,kettő Apafa.....mi kell még??Imádtam az eventet!!Köszönöm,hogy részese lehettem!!Külön köszönet a fejlesztő csapatnak,és természetesen a Moderátorainknak,a sok segítségért.
Legyen csodálatos Estétek!!!♥
 

DeletedUser256

Vendég
Véget ért....de olyan jó érzéssel tölt el,hogy a legszebb nyereményeket bezsebelhettem,hogy nincs rá szó....egy csillogó kertecske,kettő Apafa.....mi kell még??Imádtam az eventet!!Köszönöm,hogy részese lehettem!!Külön köszönet a fejlesztő csapatnak,és természetesen a Moderátorainknak,a sok segítségért.
Legyen csodálatos Estétek!!!♥
Kicsit elviccelődve a dolgot: A számból vetted ki ezeket a szavakat :) Mit túrkáász a száámba'? :D
Különben igen, Era jól mondja.
Lehet rá panaszkodni; hogy nincs utolsó két nap feladat és más főnyeremény, arra is lehet, hogy nem volt szerencsénk, meg hogy eléggé gyémifüggőek voltak a főnyeremények, de ha nem lett volna ez a csodás event, akkor egy feladat se lett volna, se napi, se nem napi, és egy nyeremény se, se napi, se Venar kövei :)
Örüljünk annak, amink van, de annak nagyon! :)
 

DeletedUser7

Vendég
Megértem hogy néhányatokat rosszul ért a napi küldetések eltűnése, de azt is vegyétek figyelembe, hogy nem mindenki tud éjfélkor feljönni játszani, tehát ha lenne holnap egy feladat, amit mondjuk délután 5-kor tud valaki megnézni, és kiderül hogy nem tudja megoldani, akkor ők kerülnének hátrányos helyzetbe, most legalább mindenki ugyan annyi holdszilánkot tudott gyűjteni. (Bár azzal akár egyet is tudnék érteni, hogy legalább a küldetések darabszámát megjeleníthetnék a játékon belül, s nem érne mindenkit meglepetésként kétszer is hogy eltűnnek a küldetések).
Amúgy nem teljesen igaz hogy "nincs utolsó két nap feladat" hiszen ma van az utolsó előtti nap, és ma kaptunk egy új feladatot :confused:
 
Fent