• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

GreenKnight

Veterán
Én is nyitottam ma, de feleslegesen. :( Inspirációt kaptam cserébe. Íg most annyi bűbájom van, mintha a Roxfort raktárosa lennék. 168 fabrikálás, 80 erőteljes ellátás és 55 meditáció mellett az 53 műveltség már nem is sok. Ennyiből a játék végéig kihúzom. Főleg, hogy nagy szükségem egyikre se nagyon van szerencsére.
115/200-őn áll a Venar II, úgyhogy csak egy szép álom marad. :(
 

DeletedUser244

Vendég
Most lehet agyon fognak kövezni, így csak félve jegyzem meg a következőt.
Nem lehetne-e olyan kérést/felvetést eljuttatni a tervezők felé, hogy a nagyobb napi nyereményeket (mint pl. csillogó kert vagy apafa) tegyék be a prémiumos itemek közé? Így akinek nem volt szerencséje de szeretné, megvehetné. Sejtem, hogy akkor a lényege veszne el a játéknak, és mindenki teleszórná apafával a városát (vagy nem), de legalább másnak is lenne esélye megszerezni. Tisztában vagyok vele, hogy esélye mindenkinek volt, a ténylegességre gondolok. Ha hülyeség akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit. :oops:
 

Erica

Veterán
Most lehet agyon fognak kövezni, így csak félve jegyzem meg a következőt.
Nem lehetne-e olyan kérést/felvetést eljuttatni a tervezők felé, hogy a nagyobb napi nyereményeket (mint pl. csillogó kert vagy apafa) tegyék be a prémiumos itemek közé? Így akinek nem volt szerencséje de szeretné, megvehetné. Sejtem, hogy akkor a lényege veszne el a játéknak, és mindenki teleszórná apafával a városát (vagy nem), de legalább másnak is lenne esélye megszerezni. Tisztában vagyok vele, hogy esélye mindenkinek volt, a ténylegességre gondolok. Ha hülyeség akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit. :oops:
Ez egy Nagyon Jóóó Ötlet...Támogatnám is...de...mivel most Event van,és az event nyereményei közt szerepel,maradjon is meg annak.Szerencse kérdése,mint a Lottó.
 

DeletedUser256

Vendég
Megint jó napom van szerencse ügyileg (bár mikor nem volt ezalatt az event alatt, lásd:aláírásom :p) Elsőre jött egy apafa, másodikra 140 holdszilánk, harmadikra 30 inspiráló meditáció, amiből most van 68 :D (nekem ez nem "fölös", mint Nektek, suliidőben tökéletes :)) :cool::cool::cool:
 

DeletedUser244

Vendég
Ez egy Nagyon Jóóó Ötlet...Támogatnám is...de...mivel most Event van,és az event nyereményei közt szerepel,maradjon is meg annak.Szerencse kérdése,mint a Lottó.
Ez természetes, nem is így gondoltam, hogy ma rögtön. Pár hét, vagy 1-2 hónap után mondjuk. Addig megmarad a fenséges hatása is, hogy "elérhetetlen", utána meg már úgy is lesz más (reméljük), és nem lesz annyira egyedi. Viszont akinek nagyon tetszik és lecsúszott róla, lesz lehetősége. :)

Remélem lesz még ilyen Event, nagyon sok szép és jó nyereményt/itemet kaptam attól függetlenül, hogy az apafa nem jött össze. :):):)

Edit: párom meglepett egyetlen aranyládányi holdszilánkkal, és az ő nyitásának köszönhetően mégis lett Apafám. :) :eek: :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Most lehet agyon fognak kövezni, így csak félve jegyzem meg a következőt.
Nem lehetne-e olyan kérést/felvetést eljuttatni a tervezők felé, hogy a nagyobb napi nyereményeket (mint pl. csillogó kert vagy apafa) tegyék be a prémiumos itemek közé? Így akinek nem volt szerencséje de szeretné, megvehetné. Sejtem, hogy akkor a lényege veszne el a játéknak, és mindenki teleszórná apafával a városát (vagy nem), de legalább másnak is lenne esélye megszerezni. Tisztában vagyok vele, hogy esélye mindenkinek volt, a ténylegességre gondolok. Ha hülyeség akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit. :oops:

Én azt mondom, hogy ami eventes nyeremény, az maradjon eventes nyeremény.
Egyrészt pont az a lényege, hogy nem tudja mindenki elérni; így nem is lesz mindenkinek (mellesleg vannak jobb épületek is; hiszen a csigapalota jobb értékekkel bír bármelyiknél). Ezen kívül az eventes nyeremények értékei a saját korodhoz vannak kötve; míg ha be lenne téve a többi épület közé, akkor felvetődhetne az is, hogy akkor most milyen értékekkel kerüljenek be (és a legerősebb beárazásánál sem biztos, hogy sokan választanák, hiszen "Van mááááásik!", ami jobb).

(Utólagosan jegyzem meg, hogy vélhetően jövőre is lesz ilyen esemény, és akkor is lesznek ilyen jutalmak - az akkori korodnak megfelelően már emelt értékekkel.)
 

DeletedUser992

Vendég
Annyira rossz nem volt elsőre. Majd lesz jobb is. :) Az Inno másik játékán is a mostani volt a legjobb event, amióta játszom kb olyan 10 hónapja. Ott mindent megszereztem amit akartam. :)
Itt a tp-éknek örültem a legjobban, kb 100-150 tp-t sikerült szereznem. Az apafa is jó, és meglett, igaz 3. nyitásra, de meglett. Kb 420 holdszilánkot vertem el rá. :D
Igen a lényeg veszne el. Ha annyira akarja valaki, vehet holdszilánkot és növeli az esélyt. Ez szerintem bőven elég.
 

DeletedUser256

Vendég
Nekem talán egy kicsit jobban tetszik így, mert sok eventen nyerhető cuccnak van gyémántos verzója is :) Az apafának az anyafa (az ősfa át lett keresztelve :) ) a szivárvány, tavaszi stb. virágketreceknek a sima virágketrec, a kristály stb. egyszarvúk gyémis verziója az Enar egyszarvúja :) A csillogó kert, az obszervatórium pedig szerintem emberi cucc... :)
 

DeletedUser244

Vendég
Én azt mondom, hogy ami eventes nyeremény, az maradjon eventes nyeremény.
Egyrészt pont az a lényege, hogy nem tudja mindenki elérni; így nem is lesz mindenkinek (mellesleg vannak jobb épületek is; hiszen a csigapalota jobb értékekkel bír bármelyiknél). Ezen kívül az eventes nyeremények értékei a saját korodhoz vannak kötve; míg ha be lenne téve a többi épület közé, akkor felvetődhetne az is, hogy akkor most milyen értékekkel kerüljenek be (és a legerősebb beárazásánál sem biztos, hogy sokan választanák, hiszen "Van mááááásik!", ami jobb).

(Utólagosan jegyzem meg, hogy vélhetően jövőre is lesz ilyen esemény, és akkor is lesznek ilyen jutalmak - az akkori korodnak megfelelően már emelt értékekkel.)
Háát, igazad van... bár csodás valóság lett volna... :p Bár én még annyit hozzáfűznék, hogyha fent lenne a prémiumos itemek között, akkor is tuti ezt választanám nem a csigapalotát, akármennyire jobb értékekkel bír. Az túl drága a számomra, és kétlem hogy annál drágább lenne pont azért, amit írtál is, hogy jobbak az értékei.
 

Erica

Veterán
Megint jó napom van szerencse ügyileg (bár mikor nem volt ezalatt az event alatt, lásd:aláírásom :p) Elsőre jött egy apafa, másodikra 140 holdszilánk, harmadikra 30 inspiráló meditáció, amiből most van 68 :D (nekem ez nem "fölös", mint Nektek, suliidőben tökéletes :)) :cool::cool::cool:
Kis csókosmázlista ;);)Te tuti valami beépített Elfke vagy.;);););)
 

DeletedUser256

Vendég
Nekem talán egy kicsit jobban tetszik így, mert sok eventen nyerhető cuccnak van gyémántos verzója is :) Az apafának az anyafa (az ősfa át lett keresztelve :) ) a szivárvány, tavaszi stb. virágketreceknek a sima virágketrec, a kristály stb. egyszarvúk gyémis verziója az Enar egyszarvúja :) A csillogó kert, az obszervatórium pedig szerintem emberi cucc... :)
A kódexek a szent kódexből jönnek, az őröknek is van valami emberes verziója, a sötét jelzőtábla a ragyogó jelzőtáblából, és valamilyen zászló is van az embereknél... (a szent kódex meg a ragyogó jelzőtábla nem gyémántosak, a többi igen)
 

Erica

Veterán
óóó, mákosok! :)) Gratu!
köszönöm♥
Á annyira szépre sikeredett a Grafikája....olyan mint az Avatar filmbeli élet fája...mint ha igaz lelkek járnának körbe körbe....gyönyörűűűűűű lett♥♥

MÁS:Nekem nagyon hiányzik @Macipiri és nem tudom mi van vele.Hiányzik a sok HSZ,és a jó tippjei is.Maciiikám,,merre kószálsz?????MZ/X....Jelentkezz......
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7

Vendég
Hosszú mérlegelés után átraktam sok-sok hozzászólást az előző néhány oldalról, mert valahogy nem voltak a témához valóak, és úgy éreztem elszabadult lassan a pokol... Ezt a 3 napot még bírjuk ki, oké?

(Ne kövezzetek meg, hogy fogalmam se volt melyikeket és hova rakjam, mert túl sok maszlagot hagytatok nekem itt)
 
Fent