• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva A Végtelenség Tornya - Megreformálási tender

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 18 78,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 5 21,7%

  • Összes szavazó
    23
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Putyika

Veterán
A Végtelenség Tornya javítása és módosítása kiemelt szerepet kap
Rengeteg bonyolultnál bonyolultabb ötlet született a torony vonzóbbá tételére, de én nem emlékszem, hogy olvastam volna a szerintem legegyszerűbbet. Nekem már az indulástól kezdve nagyon furcsa, hogy minden szinten, minden kapu után ugyanannyi az ajándék a ládákban. Gondolok itt arra, hogy az 1. csata megnyeréséért is 3 katalizátort kapok (ha szerencsém van, ha nincs akkor valami lényegtelen dolgot :D ) és a 45. csata is ennyit ad. Pedig össze sem lehet hasonlítani a kettőt, ha a szükséges befektetést nézem. Ez igaz a többi ládára is. Szerintem ha fokozatosan emelkednének a nyeremények is, nem csak a befektetések, akkor többen kedvet kapnának a felsőbb szintekhez is. Lássuk be, hogy pl. 1 db 5 órás gyorsító - bár mindig jól jön - azért nem áll egyenes arányban azzal a rengeteg katonával amit el lehet bukni a 3. szinten egy láda kinyitásakor.
 

MesterAlma13

Erős harcos
1. Növeljük a szintek számát +2-vel.

Szia, igaz már továbbításra került, de hosszá szolnék egy ötlettel a jövőre nézve, pl. én nem emelném a szinteket, hanem lehetnének új véletlenszerűen megjelenő ládák, amiknél szintén lehetne harcolni vagy egyezkedni, és ott lehetne láda fajtájától függően érdekes jutalmakat szerezni. Tehát nem még egy fajta új mitikus láda lenne (amit azért nem vetnék el, sőt...), hanem egy új, erőforrást igénylő láda, amit ha akar valaki, bevállal, ha akar, akkor nem.
Üdv, Alma
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,
Tudom már „továbbításra került”, és nem tudom hogy érdemes e ide írni még, de még egy kapcsolódó ötlet jutott az eszembe ha már 6 hetente változik a toronyban az elérhető épület-ereklyék fajtára, ami ki is van hirdetve itt:
Új Végtelenség Tornya jutalmak!
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/Új-végtelenség-tornya-jutalmak.4087/#post-103161
Feltételezem (sosem figyeltem), hogy nem minden héten ugyan azok a jutalmak és a %-ok minden egyes ládánál.

Ezek apropóján, és hogy talán nagyobb kedvet lehetne csinálni a toronyhoz régieknek és újaknak, azzal az ötlettel állnék elő, hogy ezekben a 6 hetes ciklusokban egy héten keresztül valamelyik a toronyban elérhető dolog százaléka - célzottan - valamivel magasabbra lenne állítva.

Tehát pl. a hirdetmény kiegészülne azzal hogy:
A következő 6 hét egyikben a/az XXXXXX százaléka magasabbra lesz állítva, hogy akinek szüksége van rá, most lehetősége legyen többet szerezni amennyiben a szerencséje is úgy hozza. Az említett hetet nem hozzuk nyilvánosságra, így az meglepetés lesz azok számára, akik tornyoznak, továbbá a lesz lehetőségük ösztönözni játékos társaikat hogy ők is szálljanak be, vagy jussanak még magasabbra a Végtelenség Tornyában.

Fontos: nem 10 meg 20 %-okokról beszélünk, hanem minimálisról, 1-2-3 max 5%-okról. Annyiról lenne szó, amennyinek már az adott tételnél már van hírértéke, ami már érzékelhető lesz több játékos számára (nem mindenkinek, mert hát szerencsén is múlik a dolog), és ami már kedvet csinálhat a toronyhoz.

És akkor jöjjenek a példák az XXXXXX-re
kombináló katalizátor
teleport
bűbájtöredék
(ami azért a kisebb városoknak jól jön hogy tudjanak kotyvasztani az akadémián)
törp páncélkészítő
varázslatos lakóépület
varázslatos műhely
gyémánt
– igen a gyémánt, és nem kell extra dologra gondolni, minimális 1-2% plusz is kedvet csinálhat, de ha valamikor lenne ilyen, az lehetne ösztönző
stb. stb.
vagy becsempészni egy-egy hétre a kisállat eledelt, épület együttesek egyes darabjait (nem csak a holdkőtár, de bármelyik a múltban elérhető együttes egyes darabjait), vagy bármi más dolgot – ideiglenesen, mértékkel (meg hát ott van a szerencséhez mint tétel).

És ahogy írtam, tételtő függően, de minimális pluszokra gondoltam, kombináló katalizátornál a +5%, gyémántnál +1% is sokat jelentene.
Ezek a plusz százalékok más dolgok kákára tudnának csak érvényesülni, de ez ezzel járna.

Továbbá, akár lehetne több olyan rejtélyes láda is az adott héten – amennyiben van ilyen – ami az adott tételt többször tartalmazza.

Üdvözlettel
Alma
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent