• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva A Végtelenség Tornya - Megreformálási tender

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 18 78,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 5 21,7%

  • Összes szavazó
    23
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A Végtelenség Tornya az utóbbi időkben elég kevés figyelmet kapott. Az, hogy elvették a Holdkőtár szettet és helyette Ereklyéket tettek be, annak túl sok jelentősége nincs (legalábbis a régebbi játékosoknak). Ez az Ereklye dömping túlságosan is eluralkodott a játékban, mert most már nem csak a Toronyban, hanem a Varázsakadémián is jelen vannak. És hát valljuk be, ez is inkább az új játékosoknak kedvez jobban. (hogy félreértés ne essék, nem sajnálom senkitől se) :) A különbség a Torony és az Akadémia között, hogy az egyiket az 1. fejezet végén, a másikat pedig a 3. fejezet elején lehet elérni. Szerény meglátásom szerint ez sincs teljesen összehangolva, de ez csak az én meglátásom..

Eltudnék képzelni 1-2 újítást benne. Lehet, hogy még a hangulatot is feldobná a játékosok körében. :)

1. Növeljük a szintek számát +2-vel.

A jelenlegi 3 szintet +2 szinttel megnövelném.
- a kapuk feloldásához szükséges idők eloszlanának (igazodnának) a Torony nyitvatartási időrendjéhez (ez azt jelenti, hogy ("jelentősen") csökkenne a várakozási idő).

2. További + Misztikus láda lehetőségek, és egy ÚJ Misztikus láda.

(2/a: További + Misztikus láda lehetőségek):

Misztikus ládákat a Torony találkozók megoldása után kaphatunk. Többnyire olyanok (főleg a nagyok), mint a fehér holló. Ráadásul ha sikerül is szerezni, akkor a nyeremény függvénye egy véletlenség generátoron múlik. Ezzel nincs is gond, kell ilyen is. Viszont lenne egy olyan javaslatom e mellé, amihez szintén kellene a szerencse, tehát, nem csak úgy volna, hogy ,, add meg Uram, de mán". (sajnos, csak a Diplomáciai verzióra tudtam kitalálni megoldást, a harc terén nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni. :(

Javaslat: A sikeres tárgyalásokhoz legalább 2 kör szükséges, de (gondolom én) a legtöbb esetben kell a 3., sőt, néha a 4. kör is. Viszont előfordulhat olyan is (ami szintén nagyon ritka), hogy elsőre sikerül megoldanunk az egyezkedést. Ilyen esetekben szintén adhatna ajándékba egy véletlenszerű Misztikus ládát, amolyan "Gratulálunk, elsőre megoldottad a találkozót" gyanánt.

2/b: Egy ÚJ véletlenszerű Misztikus láda.

Jelenleg 3 típusú M. láda érhető el a játékban. Kék, Arany és Lila. Ezen ládák esetében ugye a véletlenségen múlik, hogy mit kapunk nyereményként.

Javaslat: Szívesen látnék egy olyan ÚJ M. ládát, aminek a színe piros lenne, a tartalma pedig (összességében):

- Törp Páncélkészítő
- Pompás mágikus szorzó
- Szabadon engedett egységfejlesztés
- (lehet, hogy nem ez a pontos neve) Könnyű/Nehéz közel/távolsági egységek (amiket az Eventeken is lehet nyerni Napi Exkluzív Díjként)
- Kisállateledel
(esetleg)
- Tervrajz (1)
- KR (5)
(vagy akár)
- Az elmúlt hónapok/évek során lezajlott Eventeken megszerezhető Napi Exkluzív díjak egyike, ami minden héten más lenne. (volna választék bőven) :)

A ládikó különlegessége volna, hogy abban az esetben, ha ezt a Piros színű ládát kapnánk, akkor mi magunk választhatnánk ki belőle, hogy melyik nyereményt szeretnénk.

Nos, szinte majdnem biztos vagyok benne, hogy a kivitelezése lehetetlen (és emiatt elutasításra kerül), de azért mindig ott van az a bizonyos 0.1%, ami a reményforrást jelenti :)

Kellemes Napszakot mindenkinek.

Üdv,
Mihaszna
 

Erica

Veterán
Sziasztok.

A Végtelenség Tornya az utóbbi időkben elég kevés figyelmet kapott. Az, hogy elvették a Holdkőtár szettet és helyette Ereklyéket tettek be, annak túl sok jelentősége nincs (legalábbis a régebbi játékosoknak). Ez az Ereklye dömping túlságosan is eluralkodott a játékban, mert most már nem csak a Toronyban, hanem a Varázsakadémián is jelen vannak. És hát valljuk be, ez is inkább az új játékosoknak kedvez jobban. (hogy félreértés ne essék, nem sajnálom senkitől se) :) A különbség a Torony és az Akadémia között, hogy az egyiket az 1. fejezet végén, a másikat pedig a 3. fejezet elején lehet elérni. Szerény meglátásom szerint ez sincs teljesen összehangolva, de ez csak az én meglátásom..

Eltudnék képzelni 1-2 újítást benne. Lehet, hogy még a hangulatot is feldobná a játékosok körében. :)

1. Növeljük a szintek számát +2-vel.

A jelenlegi 3 szintet +2 szinttel megnövelném.
- a kapuk feloldásához szükséges idők eloszlanának (igazodnának) a Torony nyitvatartási időrendjéhez (ez azt jelenti, hogy ("jelentősen") csökkenne a várakozási idő).

2. További + Misztikus láda lehetőségek, és egy ÚJ Misztikus láda.

(2/a: További + Misztikus láda lehetőségek):

Misztikus ládákat a Torony találkozók megoldása után kaphatunk. Többnyire olyanok (főleg a nagyok), mint a fehér holló. Ráadásul ha sikerül is szerezni, akkor a nyeremény függvénye egy véletlenség generátoron múlik. Ezzel nincs is gond, kell ilyen is. Viszont lenne egy olyan javaslatom e mellé, amihez szintén kellene a szerencse, tehát, nem csak úgy volna, hogy ,, add meg Uram, de mán". (sajnos, csak a Diplomáciai verzióra tudtam kitalálni megoldást, a harc terén nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni. :(

Javaslat: A sikeres tárgyalásokhoz legalább 2 kör szükséges, de (gondolom én) a legtöbb esetben kell a 3., sőt, néha a 4. kör is. Viszont előfordulhat olyan is (ami szintén nagyon ritka), hogy elsőre sikerül megoldanunk az egyezkedést. Ilyen esetekben szintén adhatna ajándékba egy véletlenszerű Misztikus ládát, amolyan "Gratulálunk, elsőre megoldottad a találkozót" gyanánt.

2/b: Egy ÚJ véletlenszerű Misztikus láda.

Jelenleg 3 típusú M. láda érhető el a játékban. Kék, Arany és Lila. Ezen ládák esetében ugye a véletlenségen múlik, hogy mit kapunk nyereményként.

Javaslat: Szívesen látnék egy olyan ÚJ M. ládát, aminek a színe piros lenne, a tartalma pedig (összességében):

- Törp Páncélkészítő
- Pompás mágikus szorzó
- Szabadon engedett egységfejlesztés
- (lehet, hogy nem ez a pontos neve) Könnyű/Nehéz közel/távolsági egységek (amiket az Eventeken is lehet nyerni Napi Exkluzív Díjként)
- Kisállateledel
(esetleg)
- Tervrajz (1)
- KR (5)
(vagy akár)
- Az elmúlt hónapok/évek során lezajlott Eventeken megszerezhető Napi Exkluzív díjak egyike, ami minden héten más lenne. (volna választék bőven) :)

A ládikó különlegessége volna, hogy abban az esetben, ha ezt a Piros színű ládát kapnánk, akkor mi magunk választhatnánk ki belőle, hogy melyik nyereményt szeretnénk.

Nos, szinte majdnem biztos vagyok benne, hogy a kivitelezése lehetetlen (és emiatt elutasításra kerül), de azért mindig ott van az a bizonyos 0.1%, ami a reményforrást jelenti :)

Kellemes Napszakot mindenkinek.

Üdv,
Mihaszna
Szia
Nagyon tetszik a gondolatmenet, a Torony esetleges megreformálása. Nagyon leült a Torony, a nyeremények lassan egyenes arányosak a megnyerhető ládák számával, nulla. Kellene kis frissítés, hogy erőre kapjon, és a csapaton belül se egy" szükséges rossz" legyen. Kellene valami ami inspirálja a játékosokat, és te ezt nagyon jól felvezetted. Lehet összeülni a fejlesztő csapatnak, és átalakítani a torony nyereményeket elfogadhatóvá, élvezetessé. Köszi @Mihaszna , napok óta ugyan ez a gondolatmenet foglalkoztat.
Maximálisan támogatom.
 

Wiccara

Veterán
abban az esetben, ha ezt a Piros színű ládát kapnánk, akkor mi magunk választhatnánk ki
Ezt a részt imádom :D

Növeljük a szintek számát +2-vel.
itt viszont félrenyeltem rendesen... öreg vagyok, alig bírok így is felkapaszkodni a csúcsra, de 4. emelet fölött kötelező a lift, szóval kérek valami mentőösvényt oxigénsátorral, és akkor a csapatért mindent IS!
sok jelentősége nincs (legalábbis a régebbi játékosoknak).
ezzel is maximálisan egyetértek! Kicsit olyan, mint a barkács.. a sok felseleges nyereménytől felhigult, és alig kapni hasznos és jó dolgokat.
 

BLERO

Felderítő
Támogatom, mint minden, a tornyot előbbre vivő, jobbá tevő ötletet, bár valószinű, ez is megy a süllyesztőbe...
Pedig kellene a ráncfelvarrás...
B.
 

MoonlightAnnis

Felderítő
A Torony reformját támogatom. Mint régi játékosnak engem csupán két dolog érdekel: Törp páncél és a teleport. Amikor kvázi csak bűbájtöredékeket nyerek nagyjából a gutaütés kerülget. Engem nem érint a gyémánt se, mert ha kell veszek. A portálprofitok sem izgatnak. Egy szint után amúgy sem túl hasznosak. Az ereklyék sem hoznak lázba, mert maximalistaként az event során megszereztem, ami kell. Sőt a varázslatos épületek sem motíválnak már. Egy ideje nagyon gondolkodom, hogy hagyon a tornyot parlagon. Nem éri meg. REngeteg erőforrást visz, s nekem nem éri meg az, amit kapok cserébe.

Ezen nem változtatna az sem, ha lennének további szintek.
A piros láda sem változtatna, mert túl kicsi lenne az esélye.

Nekem az lenne a szimpi, ha szintenként változna a nyerhető dolgok minősége. Az első szinten legyen bűbájtöredék, de a második és a harmadik szinten már ne legyen. A kisállateledel, a királyi restauráció, térkép valóban vonzó jutalom lehetne.
 

sleeky41

Veterán
Eltudnék képzelni 1-2 újítást benne. Lehet, hogy még a hangulatot is feldobná a játékosok körében. :)
Már volt pár ötlet a torony megreformálására de eddig mindig elvetették, pedig ideje lenne valami teljesen mást kitalálni ami tényleg vonzóvá tenné több játékos számára

1. Növeljük a szintek számát +2-vel.
A jelenlegi 3 szintet +2 szinttel megnövelném
Na ezt nem hiszem, hogy kellene ;) így is éppen elég beosztani az időt annak aki nem gyorsítóval megy végig, hogy felérjen a tetejére péntek estére, nem beszélve arról mennyi katonát visz el a torony, és azok gyártása is időigényes főleg egy 17 - 18 fejezetnél tartó játékosnak

Javaslat: A sikeres tárgyalásokhoz legalább 2 kör szükséges, de (gondolom én) a legtöbb esetben kell a 3., sőt, néha a 4. kör is.
4 kör!!!! a lényeg pontosan azon van hogy 3 kör után gyémántot költs rá :D

Szívesen látnék egy olyan ÚJ M. ládát, aminek a színe piros lenne, a tartalma pedig (összességében):
- Törp Páncélkészítő
- Pompás mágikus szorzó
- Szabadon engedett egységfejlesztés
- (lehet, hogy nem ez a pontos neve) Könnyű/Nehéz közel/távolsági egységek (amiket az Eventeken is lehet nyerni Napi Exkluzív Díjként)
- Kisállateledel
(esetleg)
- Tervrajz (1)
- KR (5)
(vagy akár)
- Az elmúlt hónapok/évek során lezajlott Eventeken megszerezhető Napi Exkluzív díjak egyike, ami minden héten más lenne. (volna választék bőven) :)
A ládikó különlegessége volna, hogy abban az esetben, ha ezt a Piros színű ládát kapnánk, akkor mi magunk választhatnánk ki belőle, hogy melyik nyereményt szeretnénk.
Új ládának szerintem nem sok értelme lenne mert ott is véletlenszerűen generálná a gép mit fogsz kapni, és sajnos az eddigi tapasztalatok
alapján megint csak a legrosszabb jönne ki :) Elvenar - ban meg szerintem olyan sosem lesz, hogy egy jutalmat te magad válaszd ki,
mert akkor nagyon sokan akik harcolnak a törpöt kérnék, amit valamiért a játék készítői nem igazán akarnak a játékosoknak adni.

Lehetne például a torony egyes szintjének ajándékai a 1 - 5 fejezetnek megfelelő ajándék pl. bűbájtöredék ahogy eddig is volt
a kettes szintet ha valaki elkezdi akkor a 6 - 11 szintnek megfelelő ajándék ( manna a bűbájtöredék helyett )
és a hármas szint a 12 - 18 fejezetnek megfelelő ajándék ( manna, isteni mag, érző áru, a bűbájtöredék helyett )
 

Mihaszna

Veterán
így is éppen elég beosztani az időt annak aki nem gyorsítóval megy végig, hogy felérjen a tetejére péntek estére, nem beszélve arról mennyi katonát visz el a torony, és azok gyártása is időigényes főleg egy 17 - 18 fejezetnél tartó játékosnak

Mint ahogy fentebb is írtam: a kapuk feloldásához szükséges idők eloszlanának (igazodnának) a Torony nyitvatartási időrendjéhez (ez azt jelenti, hogy ("jelentősen") csökkenne a várakozási idő). Ami pedig a sereget illeti, ha lenne is +2 szint, akkor nyilván nem (a jelenlegi legmagasabb, azaz a) 3. szint vinné el a katonákat, mert a szintek erőssége is átalakulna, vagyis a 3. szinten kb. olyan erős lenne az ellenség, mint nagyjából az 1. szint főellensége, vagy a 2. szinten található sima találkozók.


4 kör!!!! a lényeg pontosan azon van hogy 3 kör után gyémántot költs rá :D

Nos, nem teljesen értek ezzel egyet, de hát ez relatív. Ha akarom, akkor újrakezdem 10-szer az adott kört, ha meg nem akarok kecmecelni, akkor nyilván 25 Gyémánt/benéztem alapon, hadd szóljon.. :)

Elvenar - ban meg szerintem olyan sosem lesz, hogy egy jutalmat te magad válaszd ki

A soron következő Eventen Fődíj esetében már te választod ki, hogy mit szeretnél termelni. Eddig erre se volt példa. A fejlesztők viszont valamiért megoldották, hogy válogathass. Ha ebben az esetben tudtak "áttörést" okozni, akkor gondolom máshol is megtudják oldani.
 

Mihaszna

Veterán
Amikor kvázi csak bűbájtöredékeket nyerek nagyjából a gutaütés kerülget

Egyszer minden elfogy, ha használják. Olyan nincs, hogy örökké. :)

Engem nem érint a gyémánt se, mert ha kell veszek
A portálprofitok sem izgatnak.
Az ereklyék sem hoznak lázba
Sőt a varázslatos épületek sem motíválnak már

Ezek közül egyik sincs a Piros láda listáján. :)


A piros láda sem változtatna, mert túl kicsi lenne az esélye.
A kisállateledel, a királyi restauráció, térkép valóban vonzó jutalom lehetne.

Ezek szerint mégis csak változtatna valamit, ha volna rá igény(ed) :)
 

sleeky41

Veterán
A soron következő Eventen Fődíj esetében már te választod ki, hogy mit szeretnél termelni. Eddig erre se volt példa. A fejlesztők viszont valamiért megoldották, hogy válogathass. Ha ebben az esetben tudtak "áttörést" okozni, akkor gondolom máshol is megtudják oldani.

Eddig pontosan ezért volt vonzó egy fejlődő épület mert több mindent kaptál és ezt is sikeresen elcseszték :mad:
Nézd meg a főnixeket kapsz lakost kultúrát és plusz kalapács rúnaszilánk és portálprofit tehát 3 plusz amit alapból ad.
A maciknál lakost kultúrát és plusz 3 fajta katonát tehát nem kellett válogatni melyiket akarod mindet adja.

Berakom a képet nézd meg a lila az ami közül választhatok mit szeretnék, tehát nem adja alapból mint a régiek,
csak a lakost és kultúrát, pedig mennyivel jobb lenne ha megkapnám a katonákat az érző árut és az isteni magot is.
Pedig ha így fog haladni a játék akkor a területtel lesznek gondok nagyon sok játékosnál, mert a 17 fejezettől kezdve már azt is megnézed
milyen házad és műhelyed legyen kint mert brutális mennyiségű ember fog kelleni. Nem fogja megérni ezeket az új eventes épületeket kirakni csak a régieket ami alapból 3 ad, és nem kell állandóan indítgatni hogy mit szeretnék kapni.

1625742364357.png
 

Mihaszna

Veterán
Eddig pontosan ezért volt vonzó egy fejlődő épület mert több mindent kaptál és ezt is sikeresen elcseszték :mad:
Maximálisan egyetértek veled. A Bétás tapasztalok topicban én is ugyan ezt írtam. :)

Jelen esetben azon volna a hangsúly, hogy ha megtudták oldani azt, hogy az Eventes Főépületekben mi magunk választhatjuk ki azt, amit szeretnénk, akkor szerintem itt is megtudnák oldani azt, hogy legyen benne 1 db olyan M. láda, ahol szintén mi magunk választhatunk a nyeremények közül egyet.
 

Kira7

Veterán
Jelen esetben azon volna a hangsúly, hogy ha megtudták oldani azt, hogy az Eventes Főépületekben mi magunk választhatjuk ki azt, amit szeretnénk, akkor szerintem itt is megtudnák oldani azt, hogy legyen benne 1 db olyan M. láda, ahol szintén mi magunk választhatunk a nyeremények közül egyet.
Ezt hogy lehessen választani már többször volt felvetés, továbbították is ...eddig nem történt semmi.
Bár el nézve az utóbbi idők változásit nem tartom kizártnak kapnánk 1 olyan ládát ahol választhatsz :
1. egyszer 15% pénzesőt,
2. maciereklye ( most pl. ami sokaknak ér 1500 bűbájtöredéket)
3. 1250 bűbájtöredék

A lényeg nem az lenne hogy választhatok, hanem mi van a ládában.
 

DavidofBerg

Felderítő
A torony reform sztem is szükséges. Lehet, h ti sokszor kaptok rejtélyes ládákat, én ezt nem mondhatom el. Főleg, amikor egyhuzamra, gyorsítókkal megcsinálom az összes szintet. Azt a részt nem támogatom, h legyen még +x szint. Ez a 3 bőven elég. Ha tesznek be piros ládát, oké. De én azt szeretném, ha mindegyik rejtélyes ládából kiválaszthatnám azt, amit szeretnék.
 

Ferenc99

Erős harcos
Eddig pontosan ezért volt vonzó egy fejlődő épület mert több mindent kaptál és ezt is sikeresen elcseszték :mad:
Nézd meg a főnixeket kapsz lakost kultúrát és plusz kalapács rúnaszilánk és portálprofit tehát 3 plusz amit alapból ad.
A maciknál lakost kultúrát és plusz 3 fajta katonát tehát nem kellett válogatni melyiket akarod mindet adja.

Berakom a képet nézd meg a lila az ami közül választhatok mit szeretnék, tehát nem adja alapból mint a régiek,
csak a lakost és kultúrát, pedig mennyivel jobb lenne ha megkapnám a katonákat az érző árut és az isteni magot is.
Pedig ha így fog haladni a játék akkor a területtel lesznek gondok nagyon sok játékosnál, mert a 17 fejezettől kezdve már azt is megnézed
milyen házad és műhelyed legyen kint mert brutális mennyiségű ember fog kelleni. Nem fogja megérni ezeket az új eventes épületeket kirakni csak a régieket ami alapból 3 ad, és nem kell állandóan indítgatni hogy mit szeretnék kapni.

3049 bővítmény megtekintése
Akkor ez jó lenne ha azt lehetne választani , hogy mind a 4et akarod vagy csak egyet , de az 4x es szorzóval vagy kettőt de 2x es szorzóval , hát krokit inkább termelek barnamaci plusz néhány 5 órás gyorsító és az egekbe van ehhez képest és helyet se foglal a dolog, alapanyag ? ráraksz 1 bűbájt a műhelyedre és lealázza , érző áru szintén bűbáj és hely se kell neki , isteni mag háát inkább akkor a naplemente tornyokat magasra húzni .
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A Végtelenség Tornya javítása és módosítása kiemelt szerepet kap, mint ahogy ezt láthatjátok pl. az ereklyék behozatalával is, illetve további újdonságok esetén is, amelyeken még a háttérben dolgozunk. ;)

Köszönjük az ötletet, a javaslat lényegi részei továbbítva lettek! :)
 

bere007

Veterán
A Végtelenség Tornya javítása és módosítása kiemelt szerepet kap, mint ahogy ezt láthatjátok pl. az ereklyék behozatalával is, illetve további újdonságok esetén is, amelyeken még a háttérben dolgozunk. ;)

Esetleg a nagy változásoknál gondolva lesz majd a régi játékosokra is, akiknek nem kellenek az ereklyék, meg a törmelékek? Értem én, hogy játékegyensúly, meg jöjjenek az újak, de ezért nem kellene elüldözni a régieket. Már lassan nem csak a ló, de már a karám túlsó oldalára is átesnek...
 
Esetleg a nagy változásoknál gondolva lesz majd a régi játékosokra is, akiknek nem kellenek az ereklyék, meg a törmelékek? Értem én, hogy játékegyensúly, meg jöjjenek az újak, de ezért nem kellene elüldözni a régieket. Már lassan nem csak a ló, de már a karám túlsó oldalára is átesnek...
Ha nem hozták volna be az ereklyéket,az újabb játékosok nem tudnának hozzá jutni pl. a barna macihoz,tűzfőnixhez,stb...amik lássuk be,a játék legjobb és leghasznosabb fejleszthető épületei.......(pl a harc ezek nélkül szinte lehetetlen) Ti régiek írtátok nem is rég,hogy a mostani eventek jutalmai,épületei semmire sem jók,közel sincsenek a régiekhez. Másrészt igen,a régieknek is kell új kihívás.....
 

bere007

Veterán
Ha nem hozták volna be az ereklyéket,az újabb játékosok nem tudnának hozzá jutni pl. a barna macihoz,tűzfőnixhez,stb...amik lássuk be,a játék legjobb és leghasznosabb fejleszthető épületei.......(pl a harc ezek nélkül szinte lehetetlen) Ti régiek írtátok nem is rég,hogy a mostani eventek jutalmai,épületei semmire sem jók,közel sincsenek a régiekhez. Másrészt igen,a régieknek is kell új kihívás.....

Ez igaz, de nem egy már meglévő és jól működő dologba kellett volna belepiszkálni, hanem egy új játékelemet behozni ahol ezek szerezhetőek meg és mindenki eldöntheti, hogy melyik neki a fontos ha nem tudja mindkettőt csinálni. Persze, ez így egyszerűbb volt, mert nem kellett új dolgot csinálniuk, gondolkodniuk meg aztán végképp nem... Ugyan olyan, hogy most régi filmekbe piszkálnak bele az egyenlőség nevében. Ne a régit csesszék el, csináljanak másikat és majd eldönti mindenki, hogy mit akar.

Bár tudom, nem az a cél hogy minket megtartsanak, de már eléggé elkezdtek fogyni a régiek.
 
Ez igaz, de nem egy már meglévő és jól működő dologba kellett volna belepiszkálni, hanem egy új játékelemet behozni ahol ezek szerezhetőek meg és mindenki eldöntheti, hogy melyik neki a fontos ha nem tudja mindkettőt csinálni. Persze, ez így egyszerűbb volt, mert nem kellett új dolgot csinálniuk, gondolkodniuk meg aztán végképp nem... Ugyan olyan, hogy most régi filmekbe piszkálnak bele az egyenlőség nevében. Ne a régit csesszék el, csináljanak másikat és majd eldönti mindenki, hogy mit akar.

Bár tudom, nem az a cél hogy minket megtartsanak, de már eléggé elkezdtek fogyni a régiek.
Így igaz,megoldhatták volna másképp is....... Ami a régi filmeket illeti,manapság nincsenek már újak,csak régiek átdolgozása,vagy újabb része... :) Butul az emberiség!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent