• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Zenei napok

DeletedUser2814

Vendég
ahhoz, hogy találkozókat oldjak meg korszakot kell váltanom és fejlesztenem a fegyvertárat...az legalább még két hét, ha nem több...így ez az event számomra nem lesz teljesíthető...szerintem
 

Wiccara

Veterán
találkozókat oldjak meg
Szia,
ez akkor lehet, ha túlszaladtál a tartományokkal, és már orkokat is kérne az alkuhoz, ahol még nem vagy.
Akkor már a sereg se segít, mert az osztagméret-különbséget csak igen izmos harci csodák váltanák ki, amik nálad nincsenek letéve. A következő event biztos kedvezőbb pillanatban fog elérni, ne csüggedj! Érdemes minél több nyitott tartományt, és feloldásra váró kutatást hagyni, akkor túl nagy meglepetés nem érhet legközelebb ;)
 
Utoljára szerkesztve:

kovigyu

Felderítő
Királynő! Nagy-nagy köszönet Neked, ugyanis a táblázatnak köszönhetően tegnap este 10 órára elkészült az event.
 

DeletedUser2853

Vendég
Szerintem az orkok és az orkos grafika túl sokat szerepelnek a játékban,
pedig van még jó pár másik faj,
melyek jóval népszerűbbek (az épületeik biztosan).

Egy-két sárkányos figurának és eventépületnek pl. kifejezetten örülnék.

Építő kritikának szántam a hozzászólásomat. ;)
:)
 

DeletedUser3108

Vendég
Szerintem az orkok és az orkos grafika túl sokat szerepelnek a játékban,
pedig van még jó pár másik faj,
melyek jóval népszerűbbek (az épületeik biztosan).

Egy-két sárkányos figurának és eventépületnek pl. kifejezetten örülnék.

Építő kritikának szántam a hozzászólásomat. ;)
:)
Teljesen egyetértek Veled. :)
Pl. ha már Woodelvenstock, akkor lehetett volna erdei elfes grafika...;)
 

DeletedUser4106

Vendég
Sziasztok! Teljesen kezdő vagyok, és a 12. feladatnál tartok, azt kéri, hogy toborozzak "tisztességes mennyiségű egységet". Ebből csak azt nem tudom, mi a toborzás, és mennyi a tesztességes mennyiség☺ Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Teljesen kezdő vagyok, és a 12. feladatnál tartok, azt kéri, hogy toborozzak "tisztességes mennyiségű egységet". Ebből csak azt nem tudom, mi a toborzás, és mennyi a tesztességes mennyiség☺ Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!
Szia,
Kaszárnyában kell egységeket képezned, a feladat pedig írja, hogy mennyit. :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Köszönöm szépen!☺♥
Acsudába, csak egyszer akartam elküldeni, lehet törölni a bejegyzést valahogy?! Nem találom! :(
Tudtommal csak a szerkesztés funkcióval tudod törölni magát a szöveget, de a bejegyzés helye megmarad. De beírhatod, hogy törölhető, és majd a moderátorok törlik. :)
 

DeletedUser4106

Vendég
Bocsi, téves, közben rájöttem!o_O szép napot! ♥
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent