• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Világtérkép

Tunderke74

Újonc
Sziasztok!
Sehogy sem tudok belépni a Világtérképbe, szétesik az egész. A szomszédok betöltődnek, de semmi más. Hiába frissítem, lépek be újra, nem változik.
 

Csatolmányok

  • Elvenar Világtérkép.PNG
    Elvenar Világtérkép.PNG
    410,5 KB · Megtekintések: 5

Erica

Veterán
Sziasztok!
Sehogy sem tudok belépni a Világtérképbe, szétesik az egész. A szomszédok betöltődnek, de semmi más. Hiába frissítem, lépek be újra, nem változik.
Szia!
Lécci első körben töröld az előzményeket, majd azt is megkellene olykor nézni, hogy az internettel minden rendben van-e. Ha babrálják "javítás "címszó alatt, olykor a játék is szétesik, mert nem tölt be rendesen.
Szép vasárnapot kívánok!
 

Tunderke74

Újonc
Szia!
Köszönöm a választ, mindent kipróbáltam, de változatlan a helyzet. Tudok játszani, minden működik a főoldalon, a városomban. A Világtérképen viszont nem jönnek be a félbemaradt tartományok, nem tudok találkozókat teljesíteni, sem harcolni. A felderítésre is hiába kattintok, nem történik semmi. A net rendben van, nem az okozza. Nem is átmeneti a gond, mert már több, mint 1 napja tart. Reméltem, hogy csak 1-2 óra, vagy néhány kilépés- újra belépés segít. De sajnos nem áll helyre magától. Ezért kértem segítséget.
Szép napot kívánok neked is! :)
 

Calyr

Veterán
Ez PC vagy mobil verzió? Ilyenkor a helyben tárolt (cache) adatokkal szokott gond lenni, azok törlésével állhat helyre a gond. Vagy ha PC-n használod, nézd meg másik böngészőben, vagy a böngésződ kell lefrissíteni.
Valamelyikkel biztos menni fog (nekem ezek mindig megoldottak ilyeneket)! :)
 

Tunderke74

Újonc
Szia!
PC verzió. Megnéztem Firefox böngészővel, és ott tényleg megjelenik minden. Ezután frissítettem a Google chrome-ot, újraindítottam, de ebben a böngészőben a hiba továbbra is fennáll. Hogyan tudom a helyben tárolt adatokat törölni? Az megoldaná a chrome problémáját? Mert a Firefox-ot én nem igazán szeretem...
 

Tunderke74

Újonc
Sziasztok!
Kipróbáltam mindent, és végül igazatok lett. Miután Firefox-on működött, egyértelmű lett, hogy a Chrome a hibás. Rákerestem arra, hogy kell törölni a helyben tárolt adatokat, és teljesen kitakarítottam. Most ha belépek, úgy néz ki, rendbe jött a játék. Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
 
Fent