• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Világtárkép egy katasztrófa

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser624

Vendég
2080002-20151228-gPK5MG.png

2080003-20151228-uQfNGw.png


Gyönyörű, nem?

Játékverzió: 0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Chrome 47.0.2526.106
Flash Player verzió: 20,0,0,267 installed
Operációs rendszer: Win7 x64
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Rovendor
Nép: Ember
Hardveres gyorsítás: be
Reprodukálhatóság: Mostanában 4/5

Szóval ezek a csodálatos lyukak fogadnak sokszor a térképen mostanában, pár napja, de gyakori az is hogy nincs ilyen lyuk, de a szomszédoknak csak a képe látszik, nincs kiírva a név ilyesmi, és nem is kattinthatóak. És néha kattintásra lefagy az egész ahogy van. Szóval ez így nem igazán hasonlít egy játékra, a "bughalmaz" találóbb.
Érdekes hogy verzióváltáskor (12.17) ilyen hibát nem láttam, pár napja kezdte el. Régebben olvastam hogy előfordul térkép anomália, de változó kiknél. Valószínű több szerver van, amihez a nép véletlenszerűen csatlakozik (merem remélni hogy véletlenszerűen), és gondolom pár közülük nem működik megfelelően.

Kiegészítés1:
Az jutott eszembe, hogy a szomszédok megváltoztak, szóval az is lehet, hogy az (is) okozza a hibát, hogy a játék programkódja nem kezeli le megfelelően a szomszédok törlését/áthelyezését.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

otherworld

Felderítő
Nekem csak akkor lesz ilyen, ha nagyon lekicsinyítem.
A szomszédok közül szerintem megint eltűntek a nem aktív játékosok. Ezért láthatunk megint csak üres részeket.
 

DeletedUser445

Vendég
Nekem az a problémám a világtérképpel, hogy lefagy....folyamatosan egymás után többször, frissítenem kell van, hogy tízszer is. Elkezdek a szomszédoknak, kultúrát adogatni és ha vissza akarok lépni a világtérképre akkor a betöltő sáv a háromnegyedénél megáll és nincs tovább...így sokszor már kedvem, sincs pacsizni mert mindig frissítgetni kell visszalépni a térképre megkeresni hol is tartottam.... Ugyanez harc közben is megvan, akkor is lefagy amikor leharcolok egy meccset és kezdenék egy másikat, és újra kell tölteni az egész játékot! Ez elég régóta így van, (kb 1 hónap) egy frissítés után kezdődött! :mad: bosszantó, elveszi a játék élményt:confused:
most is be van fagyva o_O hát akkor frissítek...megint...

elvenar1.jpg
 

Tessaiga

Erős harcos
A térképen nekem nincs sötét folt, de sajna az említett adatok nélküli szűztérkép kap rajta helyet. A térképre való belépéskor viszonylag nagy területet letölt a játék, de nem az egészet. Sajna egészen a képernyő közepére kell scrollozni, a szűz részt mire betölti, különben 3 napig nézhetném a képernyő felén elterülő semmit. A viszonylag nagy rész betöltése, csak a városomból igaz. Látogatásoknál kikészít, és még jobban a harcok előtt. Így is nagy adatforgaalmat bonyolít a játék, mibe fájna akkor még pár bájt, hogy legalább a felfedezett részt is kapásból letöltse? :(
És elég sok időbe fáj letöltenie az újabb részeket. :/ (340MB/s mellett)
Lehet persze a grafika betétele az időigényes, de egy erőművön inkább várok még 2 mp-t, hogy mindent leszedjen, és megjelenítsen, mintsem 80*várjak a töltögetésre. Mobilon úgy sem játszható... És unom a sok scrollt. :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser624

Vendég
Az eredeti hibajelzésemmel kapcsolatban: egy ideje már nem észlelem ezt a lyukacsos jelenséget amikről képernyőfotókat is mellékeltem. Pedig meg szoktam látogatni a szomszédokat, azt a kb 10-et :D akik maradtak a "nagy törlés" után.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent