• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Vaskos Karácsonyfa adat hiány

Mihaszna

Veterán
Igazság szerint nem tudom, hogy hiba e vagy sem, én annak titulálom. A 2019-es Téli Event 2. szettjének egyik darabját szeretném fejleszteni a jelenlegi korszakomhoz, viszont nincs információ(m) (a Termelési adatokról), hogy mennyit ad, míg a készlet többi darabjához igen. Valahogy lehet pótolni az adat hiányosságot? A választ előre is köszönöm. :)

Üdv,
Mihaszna

Erről lenne szó:

Kérdés.jpg

Ellentétben ezzel (és a többi darabjával is, csak annyi, hogy nem készítettem mindegyikről képet)

Kérdés 2.jpg
 

Natty

Felderítő
én is azt hittem, hogy nem növekszik, de fejleszetttem /lehet 1 korszak kimarad a fejlesztésnél/ de utána növekszik újra.
 

Mihaszna

Veterán
Azért ez így elég "izé", hogy 18 KR-ért cserébe csak a Kultúra növekszik, miközben a társai követik a normális fejlődést. :( Nem megyek szembe a fallal, de ha már 5/4 a hagyományos fejlesztést kapta, akkor ezzel nem kellett volna kivételezni.. főleg, hogy ez igényli a legtöbb KR-t.
 
Fent