• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Valentin-napi esemény

ZoltanZsolt

Újonc
Sziasztok! Nem tudom,h. nektek mennyire tetszik a Valentin-napi event,de én úgy gondolom, h. elég szűkösre adták az idejét,ha azt veszem,h. némelyik kérés akár egy napi szünetet is kér. Arra is gondolnia kellene a kitalálónak, hogy van aki dolgozik,mellette házi feladata is van és nem tud mindig a játékban ülni. Másrészt úgy gondolom, h. némelyik feladatért nincs értékarányban a kapott jutalom. Nagyon kedvelik a fejlesztők a vegyél tudáspontot feladatot,amit lassan minden event jelen van. Lassan egy palotát vesz az ember egy tudáspont vásárlásért. Jó lenne visszább venni ebből a szokásból.
 

Erica

Veterán
Sziasztok! Nem tudom,h. nektek mennyire tetszik a Valentin-napi event,de én úgy gondolom, h. elég szűkösre adták az idejét,ha azt veszem,h. némelyik kérés akár egy napi szünetet is kér. Arra is gondolnia kellene a kitalálónak, hogy van aki dolgozik,mellette házi feladata is van és nem tud mindig a játékban ülni. Másrészt úgy gondolom, h. némelyik feladatért nincs értékarányban a kapott jutalom. Nagyon kedvelik a fejlesztők a vegyél tudáspontot feladatot,amit lassan minden event jelen van. Lassan egy palotát vesz az ember egy tudáspont vásárlásért. Jó lenne visszább venni ebből a szokásból.
Kedves ZoltanZsolt
Tudod,amikor anno jány koromban elkezdtem az Elvenart,nemhogy Eventek,de Testvériség sem volt.Mégis szívesen játszottam.Most van Event,nem jó,mert ugye elég hosszan tart,de nem elég hosszan...:eek:.van Tesóság,de az sem elég.:rolleyes:Én már komolyan nem tudom mi az ami egyes játékosoknak jó.Hidd el,egy maroknyi fejlesztő csapat nem tud millió Elf vagy Ember kedvére tenni.Ha nem tetszik az Event nem csinálod,ha nem tetszik a játék keres az ember másikat,de az állandó nem tetszés nyilvánítása senkire sincs jó hatással.o_ONálam a felderítés majd 100 óra,ugye és fog a feladat a végén kérni-:teljesíts 20 találkozót.Ez sacckb 3 felderítés,és még sem verem magam a földhöz mert kevés az idő.Oly sokan leírták már,hogy lehet az eventeket előre is tervezni,miért nem élsz -e remek lehetőséggel??Mindig itt van jóval Event kezdése előtt az aktuális feladatsor!!!!
Sok sikert!
 

DeletedUser183

Vendég
h. elég szűkösre adták az idejét
Nekem jelenleg csak azért áll az event. mert kell 16 ereklye, és azt lehet, hogy egyszerűbb a bajnokságon összeszedni, mert ugye van 20 találkozó feladat is, így nem pazarolnám erre az ereklye szerzést ;) És ugyan nekem csak 60 óra a felderítés (pedig 454 tartományom van), de így is elég volt az idő, ha előre terveztem. És gyanítom valaki (de lehet, hogy sokan) még ennél is gyorsabban haladtak :) Szóval az idő elég, csak tervezni kell. A feladatsor mindig elég hamar elérhető, így ez sem lehet probléma :)
 

DeletedUser1519

Vendég
Sziasztok! Nem tudom,h. nektek mennyire tetszik a Valentin-napi event,de én úgy gondolom, h. elég szűkösre adták az idejét,ha azt veszem,h. némelyik kérés akár egy napi szünetet is kér. Arra is gondolnia kellene a kitalálónak, hogy van aki dolgozik,mellette házi feladata is van és nem tud mindig a játékban ülni. Másrészt úgy gondolom, h. némelyik feladatért nincs értékarányban a kapott jutalom. Nagyon kedvelik a fejlesztők a vegyél tudáspontot feladatot,amit lassan minden event jelen van. Lassan egy palotát vesz az ember egy tudáspont vásárlásért. Jó lenne visszább venni ebből a szokásból.

Valamivel több, mint öt napa alatt zavartam le az eventet némi tervezéssel, úgy, hogy nekem is 45 óra egy felfedezés és nem volt nyitott tartományom (igaz gyorsítóm volt)... Ez kevesebb, mint a fele az adott időnek...
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok:) Woooowww az első event amit megcsináltam pelenkásként. :D Na az a kérdésem hol van az épület amit kaptam? Itt örömködtem fúúúúú megcsináltam erre meg nincs meg, Segítsetek :) Pusza érte :)
A raktárban, amin elvileg piros felkiáltójel is meg kell jelenjen, ha bekerült az épület. A raktár az alsó sor jobb szélén található: upload_2018-2-22_12-41-35.png
A raktáron belül pedig az "Idézések" fülön keresd az épületet.
 

ZoltanZsolt

Újonc
Köszönöm szépen a "kedves" válaszokat. Gondolom aki megcsinálta rekord idő alatt,annak nem voltak egy napos várakozásai. Lehet nekik a 24 órás termelési idő egy óra alatt elmegy. Mindenki csak okoskodni tud itt, ahelyett,h. igazából segítőt mondana.Mégis hogyan tervezz előre,amikor a feladatot sem látom. Van aki még a kezdetén jár az egész játéknak és nincs annyi alapanyag gyártója,mint a nagy veteránoknak. Melyikőtök mondta el,hogy ha így vagy úgy csinálod,gyorsabban halad? Ezek vagytok ti. Ha meg nem tetszik,nem kell játszani. Akkor minek fórum,ha nem teheti közzé az ember,amiben van. További jó játékot veterán nagy arcok.
 

DeletedUser683

Vendég
Köszönöm szépen a "kedves" válaszokat. Gondolom aki megcsinálta rekord idő alatt,annak nem voltak egy napos várakozásai. Lehet nekik a 24 órás termelési idő egy óra alatt elmegy. Mindenki csak okoskodni tud itt, ahelyett,h. igazából segítőt mondana.Mégis hogyan tervezz előre,amikor a feladatot sem látom. Van aki még a kezdetén jár az egész játéknak és nincs annyi alapanyag gyártója,mint a nagy veteránoknak. Melyikőtök mondta el,hogy ha így vagy úgy csinálod,gyorsabban halad? Ezek vagytok ti. Ha meg nem tetszik,nem kell játszani. Akkor minek fórum,ha nem teheti közzé az ember,amiben van. További jó játékot veterán nagy arcok.
Na, nem kell azért elszomorodni. :) Látom tesóságban vagy. A társaid nem adtak ötleteket, segítséget? Mert ha így lenne, akkor én megfontolnám, hogy másikba jelentkezek, de ha maradsz, akkor a legközelebbi event kezdetekor írj nekem itt (vagy a játékban) privát levelet, és igyekszem segítő tanácsokat adni. :)
 

DeletedUser3269

Vendég
Köszönöm szépen a "kedves" válaszokat. Gondolom aki megcsinálta rekord idő alatt,annak nem voltak egy napos várakozásai. Lehet nekik a 24 órás termelési idő egy óra alatt elmegy. Mindenki csak okoskodni tud itt, ahelyett,h. igazából segítőt mondana.Mégis hogyan tervezz előre,amikor a feladatot sem látom. Van aki még a kezdetén jár az egész játéknak és nincs annyi alapanyag gyártója,mint a nagy veteránoknak. Melyikőtök mondta el,hogy ha így vagy úgy csinálod,gyorsabban halad? Ezek vagytok ti. Ha meg nem tetszik,nem kell játszani. Akkor minek fórum,ha nem teheti közzé az ember,amiben van. További jó játékot veterán nagy arcok.
Szia! :) Itt a táblázat az eventekről ezt mentsd el a könyvjelzők közé mert ide rakja fel a Királynő nevű játékos a feladatsort ,most látom jön a testvériségi kaland is azt is már felrakták. :)
https://docs.google.com/spreadsheet...QWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=702687380
 

DeletedUser3269

Vendég
Szia! :) Itt a táblázat az eventekről ezt mentsd el a könyvjelzők közé mert ide rakja fel a Királynő nevű játékos a feladatsort ,most látom jön a testvériségi kaland is azt is már felrakták. :)
https://docs.google.com/spreadsheet...QWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=702687380
Látom te vagy a főmágus a ti testvériségetekben, ezt a táblazatot küld el a tesóidnak hogy tudjatok együtt készülni, vagy innen másolják ki vagy berakod a testvérisegi oldalatokba az áttekintésbe és csak mágusként kitudják másolni ha belemennek a szerkesztésbe.Mert az az egyetlen hely ahová linket lehet rakni .Mi is is így csináljuk.:) Van még kérdésed szólj.:)
 

DeletedUser3108

Vendég
elég szűkösre adták az idejét
Úgy látom, ennek ellenére sikerült megszerezned a díjat....
ahelyett,h. igazából segítőt mondana
Kértél egyáltalán segítséget valakitől? :) (Lehet, hogy csak átsiklottam felette, de én nem vettem észre...)
Én már többször kértem, és mindig kaptam is. :)
hogyan tervezz előre,amikor a feladatot sem látom
Erre már feljebb kaptál tanácsot... Mindig van valaki, aki előre jelzi a feladatokat. Ezúton is köszönet Nekik. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Kértél egyáltalán segítséget valakitől? :) (Lehet, hogy csak átsiklottam felette, de én nem vettem észre...)
Én már többször kértem, és mindig kaptam is. :)
Igen, én sem láttam, pedig biztos lenne, aki segítene neki. Persze ha 1 hét múlva nézi meg, akkor nem ér semmit a segítség. Az az igazság, hogy bántotta a dolog mert lemaradt, mert nem tájékozódott, és ezt talán nem a hozzászólókon kéne elvernie. :)
 

Wiccara

Veterán
Jó lenne visszább venni ebből a szokásból.
Szia!
Valóban jó lenne visszább venni...
Melyikőtök mondta el,hogy ha így vagy úgy csinálod,gyorsabban halad?
Legyenek kérdéseid, lesznek rá válaszaink.
Akkor minek fórum
Hogy kérdezz, és mi legjobb tudásunk és tapasztalatunk alapján segíthessünk.
Továbbra is szívesen segítünk, ha tudunk. :)
 

DeletedUser183

Vendég
Mégis hogyan tervezz előre,amikor a feladatot sem látom
Kedves @ZoltanZsolt ! Az event lista már az első/második napon fent szokott lenni, mindig meg lehet találni itt a fórumon, általában @Kiralyno szokta összetenni egy excelbe. Mi ebből tervezünk. És valóban nem megy le egy 24 órás termelés 1 óra alatt, de miután előre tudjuk, hogy milyen feladat lesz, így a 24 órás termelést előre elindítjuk. Így lehet egy kis időt spórolni. A felfedezés kicsit nehezebb, mert ugye akár 60 óra is lehet, de azért nagyjából lehet időzíteni, illetve általában van 1-3 tartomány, amit nem oldok fel, hogy ha találkozót kell megoldani, akkor legyen rá lehetőség. Hát valahogy így. De kérj segítséget, és biztos szívesen segít bárki, ha megkéred. A tudáspont vásárlás, nos az valóban "felesleges" lehet, de szerencsére van csoda, vagy kutatás, ahova bemehet ;)
 

GreenKnight

Veterán
Kedves @ZoltanZsolt ! Ha kérdezel, akkor válaszolunk legjobb tudásunk szerint. Viszont ha a bejegyzésed csak arról szól, hogy mit nem tudsz megcsinálni és "nyavalyogsz", akkor mi csak az ezzel ellentétes tapasztalatainkat tudjuk Neked megírni. Nem azért, mert "veterán nagy arcok" vagyunk, hanem mert teljesítettük, megcsináltuk azt, amiről Te azt állítod, hogy nem lehet vagy nem annyi idő alatt.
 

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük mindenkinek a visszajelzést.

Azért az ellenkező vélemények miatt nem kell egymásnak esni, bármennyire is eltér a véleményünk. :) Örömmel látjuk, hogy sokan teljesítették az eseményt, és tudtak előre dolgozni. Sajnos mindig lesz olyan, aki nem tud mindent teljesíteni, viszont úgy gondolom ez így van rendjén. Természetesen mindenkinek van más elfoglaltsága, viszont az események pont arról szólnak, hogy azokat jutalmazzuk, akik a játékban aktívak. Ha enélkül elérhető lenne minden jutalom, akkor nem lenne értelme, értéke a dolognak. Ezt is szem előtt kell tartani. ;)
 
Fent