• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Valaki megtudná magyarázni?

Lestelek

Újonc
Sziasztok,már a 27.feladatnál járok DE még nem sikerült napi nyereményt kapni,persze ez nem meglepő!Miért is: kb lassan 3 hónapja hiába jelzem a supportnak hogy nem működik normálisan a vari akadémia(gyémántal sem),heti 1-2 segítő épületet ad-de hát a fejlesztők ezzel biztosan megtudják csinálni a 20 ládát,vagy a torony tetejéig 4-5 ládát ad abból is 2-3 kék,a kŐTELEZŐ meg 80%,az alap(mert ha már harcoltál érte adni kell valamit).
ŰDV Lestelek
 

Lestelek

Újonc
Az tetszik h a megjegyzésre reagáltál,a mi előtte volt arra nem,pl: torony labor utáni 1-kapuig 1db kék ládát adott !!!! :D)))
 
Sziasztok!

XVI. fejezetnél (Nagykövetségek) járok, s az oldalsó feladat kéri, hogy "Végezz bogyótaposást 10 alkalommal". Mire gondol, mert nem epersör készítésre az biztos. Ha valaki járt már itt és segítene, azt megköszönném. Üdv: Judit
 
Szia!

Ez a sörfesztivál épület egyik termelésének a neve...talán a 7 órás, de már nem emlékszem pontosan. Ha megnyitod az épületet, akkor látni, hogy melyik termelésnek mi az elnevezése.
Köszi, igazad van a 7 órás termelésnek a neve. Én általában a 3 órást, vagy a hosszabbat szoktam indítani, így ez a 7 órást el sem olvastam, pedig ott volt az orrom előtt.
Még egyszer kössz :)
 
Fent