• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Véletlen törlés

  • Témaindító DeletedUser2412
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2412

Vendég
Egy kedves csapattársam véletlenül nem áthelyezte, hanem kitörölte a KEZET!! AgnesaFarkas a neve a játékban! Kérlek szépen Benneteket, hogy csináljátok Neki vissza!! Nagyon elszomorodott!! Tudom hogy jószándékú, kedves support vagytok!!! Nagyon szépen köszönöm!! szacsiti
 

nlstemplar

Veterán
Ezért inkább ő írjon a játékon belül a szupportnak.
Anélkül biztos nem fogják vissza adni.
De lehet , hogy nem is tudják vissza adni.
 

Erica

Veterán
Egy kedves csapattársam véletlenül nem áthelyezte, hanem kitörölte a KEZET!! AgnesaFarkas a neve a játékban! Kérlek szépen Benneteket, hogy csináljátok Neki vissza!! Nagyon elszomorodott!! Tudom hogy jószándékú, kedves support vagytok!!! Nagyon szépen köszönöm!! szacsiti
Kedves szacsiti
Sajnos ilyen nekem is volt,mégpedig gyémántért vásárolt Itemem,vagy egy fejlettebb Manufaktúra.Nem akarlak elszomorítani,és AgnesaFarrkas-t sem,de ez önhiba.Ha mindenkinek egy véletlen törlést után a Support visszapakolná az elveszett épületeket,lenne dolga bőven.Sajnálom,hogy ez történt,de nem fogják vissza tenni a törölt Itemet.
 

Corvo

Veterán
Ha akarják megtudják csinálni.
Persze ha van engedély az ilyen törlések visszaállítására.
Mindenképp a supporton keresztül.
 

DeletedUser3

Vendég
Ezeket mindig a supporton keresztül intézzük, azzal a játékossal, aki érintett az esetben. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent