• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Végtelenség tornya

Deathfolk

Veterán
1 hete próbálok ide írni... 3x neki is álltam, de aztán az elküldés előtti visszaolvasásnál inkább kitöröltem az egészet, nehogy banolva legyen az 5 éves akuntom... :D De egyszerűen normális hangvételbe nehéz megfogalmaznom a gondolataimat erről a bicskanyitogató módosításról, egyszerűen hihetetlen hogy évek óta csak egyre jobban elrontják ezt a játékot. Új bajoki rendszer, aztán újratervezett nehézségi rendszer, barkácsolásnál a misztikus ládáknál a gyémánt lehetőség drasztikus visszavétele, vagy 5x kevesebb az esély rá mint anno. Az egyre unalmasabb eventek és gyengébb ajándékok. Az évek alatt többször újra tervezték az eventek feladatait és aztán sikerült a legrosszabb lakatos megoldást meghagyni véglegesnek, rohadtul irritál a lakat, miért nem lehet mindenkinek a saját tempójába végig tolni mint anno? Mindenki várt végre valami értelmes újításra és akkor kaptuk a totálisan felesleges üstöt ami semmire se jó, akikkel én beszéltem a 90% nem használja, ezeket kaptuk az évek óta várt sok értelmes ötlet helyett... és most az egyetlen még aránylag normális dolgot, a tornyot is el kellett rontani.
Hozzáteszem eddig se volt tökéletes mert az ereklyékből és a PP-ből már elegem van, pláne az ereklyékből, van 127db felesleges a raktárba amikkel nem tudok mit kezdeni mert nincs hozzá alapom, mert 1 már van a városba, ez eddig is dühítő volt hogy 1 totál felesleges dolgot adott be a láda. 100x volt már erre valami normális ötlet beadva az itteni és külföldi fórumokon is, lehetne akár pl 1 varázs kötet az ilyen ládákba ami tartalmazná az ereklyét meg valami mást, így akinek nincs szükségé az ereklyére az választaná a másikat, komolyan bármi jó lenne helyette, akár 1db 8órás gyorsítónak is örülnék, csak ne a 200. felesleges ereklyét kapjam... ez a típusú játék elem "varázs kötet" már szerepel a játékba, 1ik hétről a másikra be lehetne tenni a toronyba és mindenki örülne, már 1 éve bőven meg lehetett volna oldani, de szerintem a szándék sincs meg rá a fejlesztők felől, sőt 1 probléma megoldása helyett most kapunk torony gyengítést, és még 1 felesleges dolgot az ereklye mellé, töredéket :( és ráadásul kevesebb lett a gyémánt is... :mad: Remélem most csuklanak rendesen...
 

unseen

Veterán
1 hete próbálok ide írni... 3x neki is álltam, de aztán az elküldés előtti visszaolvasásnál inkább kitöröltem az egészet, nehogy banolva legyen az 5 éves akuntom...
Hasonló gondokkal küzdöttem én is, csak a kisállat eledeles topikban. Sokszor írtam meg én is és töröltem ki. Végül hagytam a francba az egészet, mert rájöttem semmi értelme ide leírni, mert azon kívül, hogy mi egymásnak feszülünk semmi eredménye nem lesz. Ellenben megbánthatok olyanokat, akik nem is tehetnek semmiről. Visszatérve a toronyra, valóban a semminél is kevesebbet ad. Én is csak a csapatért csinálom leginkább. Korábban tök jó cuccosok jöttek én is kardoskodtam a torony mellett, h mennyi minden jó jött ki belőle. A barkácsolás is már egy kalap f...s lett. Alig jön értelmes motyesz, a bajnokihoz szükséges Mágikus szorzó, Könnyűtávolsági, Egységfejlesztés, mint a fehér holló.... Persze ha megfejted a működését, köbgyököt vonsz, elosztod hárommal, miközben kétszer körbejárod a szobádat és elmormolsz egy mantrát, akkor lehet szerezni ezt-azt. Miért kell egyirányúsítani a játékot? Sikerült elérni, hogy kb. egy optimális út van, minden más zsákutca. És ha pont nincs rá időd, vagy kedved, vagy szimplán nem így játszol/játszottál, akkor mész a levesbe.
Üst nálam is kukázva van és sz...k is rá, mert felesleges időpocsékolás.
 
Utoljára szerkesztve:

Laci0212

Erős harcos
1 hete próbálok ide írni... 3x neki is álltam, de aztán az elküldés előtti visszaolvasásnál inkább kitöröltem az egészet, nehogy banolva legyen az 5 éves akuntom... :D De egyszerűen normális hangvételbe nehéz megfogalmaznom a gondolataimat erről a bicskanyitogató módosításról, egyszerűen hihetetlen hogy évek óta csak egyre jobban elrontják ezt a játékot. Új bajoki rendszer, aztán újratervezett nehézségi rendszer, barkácsolásnál a misztikus ládáknál a gyémánt lehetőség drasztikus visszavétele, vagy 5x kevesebb az esély rá mint anno. Az egyre unalmasabb eventek és gyengébb ajándékok. Az évek alatt többször újra tervezték az eventek feladatait és aztán sikerült a legrosszabb lakatos megoldást meghagyni véglegesnek, rohadtul irritál a lakat, miért nem lehet mindenkinek a saját tempójába végig tolni mint anno? Mindenki várt végre valami értelmes újításra és akkor kaptuk a totálisan felesleges üstöt ami semmire se jó, akikkel én beszéltem a 90% nem használja, ezeket kaptuk az évek óta várt sok értelmes ötlet helyett... és most az egyetlen még aránylag normális dolgot, a tornyot is el kellett rontani.
Hozzáteszem eddig se volt tökéletes mert az ereklyékből és a PP-ből már elegem van, pláne az ereklyékből, van 127db felesleges a raktárba amikkel nem tudok mit kezdeni mert nincs hozzá alapom, mert 1 már van a városba, ez eddig is dühítő volt hogy 1 totál felesleges dolgot adott be a láda. 100x volt már erre valami normális ötlet beadva az itteni és külföldi fórumokon is, lehetne akár pl 1 varázs kötet az ilyen ládákba ami tartalmazná az ereklyét meg valami mást, így akinek nincs szükségé az ereklyére az választaná a másikat, komolyan bármi jó lenne helyette, akár 1db 8órás gyorsítónak is örülnék, csak ne a 200. felesleges ereklyét kapjam... ez a típusú játék elem "varázs kötet" már szerepel a játékba, 1ik hétről a másikra be lehetne tenni a toronyba és mindenki örülne, már 1 éve bőven meg lehetett volna oldani, de szerintem a szándék sincs meg rá a fejlesztők felől, sőt 1 probléma megoldása helyett most kapunk torony gyengítést, és még 1 felesleges dolgot az ereklye mellé, töredéket :( és ráadásul kevesebb lett a gyémánt is... :mad: Remélem most csuklanak rendesen...
Valahogy én is így látom a játék "fejlődését",anno félrecsúszott a torony "reformálása",kikerültek a Holdkőtár szett elemei,ami sokaknak bűbájtöredék hiányt okoz,mert a barkácsban újévenként megjelenő 1-t 1-t olyan feltétek mellett lehet legyártani, amiről a kicsik csak álmodnak.Most pedig, amennyiben ennek az "orvoslása"volt a cél,megint mellényúltak,mert akiknek szükségük van rá, ők nem érik el, mindenki mást pedig bosszant.Az üst pedig a viccz kategória az én szememben.
 

Laci0212

Erős harcos
Hasonló gondokkal küzdöttem én is, csak a kisállat eledeles topikban. Sokszor írtam meg én is és töröltem ki. Végül hagytam a francba az egészet, mert rájöttem semmi értelme ide leírni, mert azon kívül, hogy mi egymásnak feszülünk semmi eredménye nem lesz. Ellenben megbánthatok olyanokat, akik nem is tehetnek semmiről. Visszatérve a toronyra, valóban a semminél is kevesebbet ad. Én is csak a csapatért csinálom leginkább. Korábban tök jó cuccosok jöttek én is kardoskodtam a torony mellett, h mennyi minden jó jött ki belőle. A barkácsolás is már egy kalap f...s lett. Alig jön értelmes motyesz, a bajnokihoz szükséges Mágikus szorzó, Könnyűtávolsági, Egységfejlesztés, mint a fehér holló.... Persze ha megfejted a működését, köbgyököt vonsz, elosztod hárommal, miközben kétszer körbejárod a szobádat és elmormolsz egy mantrát, akkor lehet szerezni ezt-azt. Miért kell egyirányúsítani a játékot? Sikerült elérni, hogy kb. egy optimális út van, minden más zsákutca. És ha pont nincs rá időd, vagy kedved, vagy szimplán nem így játszol/játszottál, akkor mész a levesbe.
Üst nálam is kukázva van és sz...k is rá, mert felesleges időpocsékolás.
Nekem is neki kellett durálnom magam hogy írjak,de úgy éreztem muszáj. Minden elismerésem a Fórum moderátorainak,ha esetleg valamit sértőnek éreznek, nem nekik szól, viszont ők a "szócsöveink" a fejlesztők felé.
Valahogy hasonlóképpen látom a dolgokat az eventek sűrűsítése óta, minden hasznos elem megszerzésének az esélye csökkent, és abba az irányba tolódott a játék,ha valamit szeretne valaki elérni, szinte teljes foglalkoztatottságot igényel, és a régi "kitalálom és megoldom másképp",egyre ritkábban alkalmazható.Kérdem én:Hová is lett a STRATÉGIA?
 

BLERO

Felderítő
Anno Sleekyvel leveleztem többek között a tornyozásról, mennyire fontos, elengedhetetlen része a játéknak, és mire meggyőztem a tesóságot/olyan játékosok jöttek, akik ráéreztek, és egyre többet maxolunk, most meg az jön ki, hogy mégse akkora buli, mert rengeteg haszontalan kütyüt ad, és egyszerűen nem éri meg a befektetett energia, katona, nyersanyag, ki hogy tolja...
Egyrészről nem szeretek félbehagyni semmit, és szeretnék túljutni a hajókon már, és a többi kort is megcsinálni, de közben meg ezek az apró, egyre nagyobb bosszantó változások szépen lassan kiölik a lelkesedésemet, egyre többször felmerült, abbahagyom.
Pedig még áldoztam is nem keveset annó a fejlődésre MC-ból....
Egy játék addig jó, ameddig kikapcsol, szórakoztat, élvezetet nyújt, de amikor már inkább tűnik bosszantónak, dühítőnek akkor....

B.
 

Calyr

Veterán
Azért amikor az ember sorozatban (értsd: hétről-hétre) és mindkét világon 4000 bűbájtöredéket kap az utolsó kapunál (értsd: a legutóbbi három hét 3*2=6 alkalmából legalább négyszer), akkor az a dzsungelszőrös tökömet 20 % esély, meg véletlen generátor (pláne annak tükrében, hogy az ugyanúgy 20 % esélyes törp páncél, meg a 25 % esélyes gyémi nem szokott így rendszeresen ismétlődni, míg mondjuk a szintén totál használhatatlan portálprofit sokszor igen).
Persze tudtam én, hogy valahol ezt hívják fair play-nek, csak nem sejtettem. :/
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Lenne egy kérdésem: Végleg bentmarad a 2., és 3. nagyládában a bűbájtöredék?
Annyira frusztráló, hogy már dühítő! 2 várossal,6-ból 5x megkaptam a 4000-et 2x a 3000-et.,Lehet csak én vagyok ennyire "szerencsés"?

A visszajelzéseket továbbítottuk, jelenleg úgy tűnik, hogy velünk marad a Bűbájtöredék.
 
Fent