• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Végtelenség Tornya-Raktárkészlet

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    75
  • A szavazás lezárult .

Rikari

Veterán
Amennyiben megoldható lenne, szeretném ha a Végtelenség Tornyában is megjelennének a készleteim, ahogy a városban úgy itt is a felső lenyíló ablakban. Egyre többen játszunk a Toronyban, talán sokunkat érinthet ez. Több esetben belefutottam már abba, hogy valami elfogyott (alapanyag-arany- stb.) menet közben. Amikor a Toronyban nyitom a ládákat és egyezkedek jó lenne látni azt is hogy elegendő készletem van-e a tárgyaláshoz. Ehhez most ki kell lépnem és vissza, vagy gyémánttal veszem meg ami még hiányzik az utolsó körben. Lássuk be azért az luxus, hogy amit áldásból simán fel tudok tölteni azt a Toronyban menet közben gyémántért vegyem meg. Most vagy bevállalom, hogy bebukom a teljes addigi tágyalások anyagait és kilépek, vagy költök. Látom a láda kinyitásakor mi a kérés, és ha rápillanthatnék egy mozdulattal, hogy izmos vagyok-e a kért anyagokban, annak nagyon tudnék örülni, mert vagy bele sem kezdek (feltöltekezek), vagy nyitok és egyezkedek nyugodt lélekkel.
Köszönök minden segítséget a kérésem megvalósításában.
 

DeletedUser1047

Vendég
Tárgyalás közben is meg lehet nézni asztali gépen, de támogatom az ötletet.
Képernyőkép 2020-02-07 09-27-57.png
 

Rikari

Veterán
Köszönöm szépen mindenkinek a segítő visszajelzését. Én voltam figyelmetlen és gyakorlatlan. Van rápillantó lehetőség, csak nem keresgéltem a felületen.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Amennyiben megoldható lenne, szeretném ha a Végtelenség Tornyában is megjelennének a készleteim, ahogy a városban úgy itt is a felső lenyíló ablakban. Egyre többen játszunk a Toronyban, talán sokunkat érinthet ez. Több esetben belefutottam már abba, hogy valami elfogyott (alapanyag-arany- stb.) menet közben. Amikor a Toronyban nyitom a ládákat és egyezkedek jó lenne látni azt is hogy elegendő készletem van-e a tárgyaláshoz. Ehhez most ki kell lépnem és vissza, vagy gyémánttal veszem meg ami még hiányzik az utolsó körben. Lássuk be azért az luxus, hogy amit áldásból simán fel tudok tölteni azt a Toronyban menet közben gyémántért vegyem meg. Most vagy bevállalom, hogy bebukom a teljes addigi tágyalások anyagait és kilépek, vagy költök. Látom a láda kinyitásakor mi a kérés, és ha rápillanthatnék egy mozdulattal, hogy izmos vagyok-e a kért anyagokban, annak nagyon tudnék örülni, mert vagy bele sem kezdek (feltöltekezek), vagy nyitok és egyezkedek nyugodt lélekkel.
Köszönök minden segítséget a kérésem megvalósításában.
igen, a weboldalon ez sajnos nem látszódik, az applikációban meg lehet nézni
 

Gabriel70

Újonc
Nem igazán értem a kérdést...
Ha a toronyba lépsz, akkor legyél felkészült: azaz legyen elég anyag a tárgyaláshoz és katona a harchoz. Ha bizonytalan a játékos akkor belép, megnézi, kilép s beszerzi, majd vissza s játszik. Vagy felkészülten lép be, s akkor nem éri meglepetés.
De mint írva volt meg lehet nézni szg-en a tárgyalás előtt hogy van e elegendő árú ami kell, illetve mobilban is egy van egy ládikó...
 

nlstemplar

Veterán
Csak éppen amit a tooltip kiír, itt is ahogy a városban is, vagy igaz vagy nem.
A játék kezdete óta nem tudják (akarják?) ezt javítani.
 
Fent