• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Városrendezésnél gyalogút láthatósága

Laci0212

Erős harcos
Átépítésnél nem mindig látható a gyalogút.Pontosabban azt mutatja oda került a helyére,de mégsem.Akkor veszem észre mikor az oda szánt épületet nem tudom lerakni. Kilépés és újrabelépés után látható.Bosszantó tud lenni sokadjára.
 

Csatolmányok

  • Elvenar_2021-10-10-09-12-51.jpg
    Elvenar_2021-10-10-09-12-51.jpg
    152,1 KB · Megtekintések: 16
  • Elvenar_2021-10-10-09-13-39.jpg
    Elvenar_2021-10-10-09-13-39.jpg
    216,7 KB · Megtekintések: 17

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Átépítésnél nem mindig látható a gyalogút.Pontosabban azt mutatja oda került a helyére,de mégsem.Akkor veszem észre mikor az oda szánt épületet nem tudom lerakni. Kilépés és újrabelépés után látható.Bosszantó tud lenni sokadjára.

Szia!

Kicsit részletesebben le tudod írni, esetleg több képpel demonstrálni, hogy pontosan mi a probléma? Ebből a 4 mondatból, illetve a 2 képből számomra nem egyértelmű, hogy hogyan jutottál el a problémáig vagy hogy mikor tapasztalod.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia!

Kicsit részletesebben le tudod írni, esetleg több képpel demonstrálni, hogy pontosan mi a probléma? Ebből a 4 mondatból, illetve a 2 képből számomra nem egyértelmű, hogy hogyan jutottál el a problémáig vagy hogy mikor tapasztalod.
Szia
Androidról van szó. Több esetben előfordult a kaland alatt (elég sokszor rendezkedtem).
Mikor töröltem egy utat, és a másik utat a törölt helyére raktam azt is mutatta.Viszont valójában ottmaradt a helyén láthatatlanul,csak amikor épületet akartam odahelyezni,akkor derült ki,hogy ott már van valami.
Játékból kilépés és újrabelépés után látható az ottmaradt út.Sajnos nem csináltam több képet, ezt is csak sokadjára.
 

w.Joe

Felderítő
En is tapasztaltam egyszer, beragadt egy macskako mikozben ugy latszott, hogy sikerult arrebb tenni. Ilyenkor ha a beragadt utra akarok tenni valamit, kiirja, hogy ott mar van egy epulet. Ujrainditasig nem latszik mi a baja, eleinte azt hittem a hibauzenet a hiba, de kiderult hogy ott egy macskako ahonnan elhuztam. Nem hiszem hogy sikerulne rekonstrualni egy screenshothoz, ahhoz tul ritkan fordul elo.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia!

Kicsit részletesebben le tudod írni, esetleg több képpel demonstrálni, hogy pontosan mi a probléma? Ebből a 4 mondatból, illetve a 2 képből számomra nem egyértelmű, hogy hogyan jutottál el a problémáig vagy hogy mikor tapasztalod.
Szia
Ha képernyőfelvételt csinálok,átengedi küldeni a videót?A mérete miatt kérdezem.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia
Ha képernyőfelvételt csinálok,átengedi küldeni a videót?A mérete miatt kérdezem.

Videót szerintem nem fogsz tudni csatolni (emlékeim szerint), nekünk részletesebb 'mutogatás' képekkel is elég vagy ha gondolod, valamilyen külsős oldalra is fel tudod tenni a videót, pl. Google Drive.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia
Ha képernyőfelvételt csinálok,átengedi küldeni a videót?A mérete miatt kérdezem.
Szia!

Kicsit részletesebben le tudod írni, esetleg több képpel demonstrálni, hogy pontosan mi a probléma? Ebből a 4 mondatból, illetve a 2 képből számomra nem egyértelmű, hogy hogyan jutottál el a problémáig vagy hogy mikor tapasztalod.
Videót szerintem nem fogsz tudni csatolni (emlékeim szerint), nekünk részletesebb 'mutogatás' képekkel is elég vagy ha gondolod, valamilyen külsős oldalra is fel tudod tenni a videót, pl. Google Drive.
Videót szerintem nem fogsz tudni csatolni (emlékeim szerint), nekünk részletesebb 'mutogatás' képekkel is elég vagy ha gondolod, valamilyen külsős oldalra is fel tudod tenni a videót, pl. Google Drive.
Sajnos fotók nincsenek,a képernyőfelvételt feltettem az Elvenar-Official Group-ra. László Balogh néven.
Teljesen jól látszik,mintha üres lenne a terület ahova az épületet helyezném,de nem az.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!

Érkeztek azóta, hogy erről beszélgettünk frissítések, megoldották esetleg a problémát vagy még mindig fennáll?
 

Laci0212

Erős harcos
Szia!

Érkeztek azóta, hogy erről beszélgettünk frissítések, megoldották esetleg a problémát vagy még mindig fennáll?
Szia
Továbbra is probléma,főleg többszörös áthelyezésnél jelentkezik.Feltettem egy videót az Elvenar Kerekasztal-on,ott is többen jelezték, hogy náluk is előfordul.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia
Továbbra is probléma,főleg többszörös áthelyezésnél jelentkezik.Feltettem egy videót az Elvenar Kerekasztal-on,ott is többen jelezték, hogy náluk is előfordul.
Előbbihez;tegnap rendeztem az egyik városom (új kor) előfordult,szóval a frissítés nem oldotta meg.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, köszi, nekem is volt hasonló problémám a napokban Androidon - igaz csak egyszer. Nálam az volt hogy áthelyeztem egy utat, de továbbra is úgy vette a játék, hogy nincs út, és az épületet kifeketítette, majd az út átpakolás és visszahelyezés megoldotta a problémát.
Üdv, Alma
 
Fent