• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Városbővítés 1/25-e jutalomként

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hajnali agymenésem eredménye, hogy mi lenne, ha városbővítés 1/25-ét lehetne jutalomként kapni, pl bajnokságban ládában (az összesben vagy néhányban), vagy egyéb helyeken, alkalmakkor. 25-öt összegyűjtve lenne egy teljes bővítés, mondjuk aranyért, ahogy a kikutatott bővítések.
Gondolom, játékos szempontból ez jó ötlet. :)
De vajon a másik oldalról mit szólnak hozzá? :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia! Nem rossz ötlet, de nekem pl. inkább 2 rúna és 10 TP jön jobban, mint 1 kiskocka... :)
Jól van, nem is rád gondoltam. :) Ezek szerint. :) Nem a mostani jutalmak helyett gondoltam, hanem úgy pluszban. Többeknek tán ez lenne motiváló. Tényleg annyi félék vagyunk és még nekem is mindig másfajta jutalom esik jól, hát gondoltam, ha ez is benne lenne, még többeknek tetszene. Minél több az öröm, annál jobb. :D
 

DeletedUser256

Vendég
Pluszként én is elfogadnám :p
Esetleg úgy, hogy le lehetne helyezni a kiskockát, és azokból építeni nagyot, ám ha oda akarnál rakni egy nagyot, ahol eddig csak pár kicsi volt, nem volt betelve az 5x5, elveszne a kicsi :)
Jó lenne, mert ha mondjuk az egyik oldalon csak 4 kiskocka kellene, hogy kiférjen valami, nem kéne egy egész nagyot rááldozni, viszont annyira nem is könnyítené meg a dolgot amiatt, hogy elvesznek a kicsik, ha nincs meg az 5x5, és rárakod a nagyot :)
 

Erica

Veterán
De vajon a másik oldalról mit szólnak hozzá?
Nos az a baj,hogy ez nagyon kényes téma. Hoshi már levezette egyszer miért is.A Terület a Legdrágább és az is marad ebben a játékban szerintem.Furcsa is lenne,ha minden egyes "akció"alkalmával hozzánk vágnának egy 5x5-területet.Miért is lenne ez jobb a játékosnak?Van amennyi van,,,lesz amennyit meg tudunk szerezni.Nekem ez az "ötlet"olyan semmilyensem. Annyi mindent meglehet nyerni,,sok event van,a bajnokságok révén is.Telhetetlenség??Nem tudom másként definiálni.
Nem támogatom!!!!!!!
 

DeletedUser1769

Vendég
Jó 5let.
Így se röpködne nagyon a terület, ha várni kellene a sok-sok darabka összegyűlésére, mint pl. egy Ősi Föld csoda rúnái :D

Egyébiránt a kérdésből adódóan merült fel bennem egy újabb kérdés:
a játék gyémántmentes játszásával feloldható a teljes rendelkezésre álló terület, avagy a vásárolható 22(?) terület helye üresen marad, ha nincs megváltva?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Persze hogy nem nagy mennyiségben gondoltam én sem, még akár 50 vagy 100 darabban is esetleg. Elsősorban a bajnokságról jutott eszembe, meg hogy legyen egy újabb jutalom, színesítendő a skála. :)

a játék gyémántmentes játszásával feloldható a teljes rendelkezésre álló terület, avagy a vásárolható 22(?) terület helye üresen marad, ha nincs megváltva?
Szerintem ezt a kérdésedet a Játékkal kapcs kérdéseknél tedd fel, ott hátha jobban kapsz választ, mint ide eldugva. ;)
 

DeletedUser1842

Vendég
A kis kockákat lehetne raktárban gyűjteni és amikor összejön az 5x5 db, csak akkor lehessen kitenni.
Szerintem ez egy jó ötlet, de leginkább csak a bajnokságok alatt lehetne kivitelezi:

lehetne jutalomként kapni, pl bajnokságban ládában (az összesben vagy néhányban),

Ha minden ládában lenne úgy talán nem lenne benne túl sok motiváló erő, de ha mondjuk 3-4 ládánként kapnánk 1 kockát a bajnokságban az a helyhiányban szenvedő játékosoknak adna egy plusz motivációt a részvételre.
 

DeletedUser3

Vendég
Technikailag nem kivitelezhető a bővítések kisebb részekre darabolása.
Ezért az ötlet elutasításra került.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent