• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Város megjelenítése

Tpedro

Újonc
Sziasztok!

Asztali gépen, HTML5 klienst használva (Firefoxban és Chrome-ban is teszteltem), ha nem 100% zoomot használok a böngészőben, a városomnak csak egy része látható.
Tegnap még működött, a játék kezdete óta így használtam, ezért gondolom a mai frissítéshez lehet köze.
Csatoltam 2 képet a jelenségről.

Üdv,
Péter
 

Csatolmányok

  • elvenar_hiba1.JPG
    elvenar_hiba1.JPG
    560,9 KB · Megtekintések: 15
  • elvenar_hiba2.JPG
    elvenar_hiba2.JPG
    519,5 KB · Megtekintések: 16

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Játékosaink,

Köszönjük a hibajelzést, tudunk a problémáról és már dolgozunk a megoldásán. Az 1.111-es frissítés óta lehetséges, hogy bizonyos épületek grafikája nem jelenik meg a városotok áttekintésében, amennyiben böngészőben zoomolva tekintitek át városotokat.

Habár nem támogatjuk, és nem tudjuk teljes mértékben hivatalosan támogatni a böngésző nagyításának/kicsinyítésének kompatibilitását az összes eszközön, megértjük, hogy sok játékos ezt a módszert használja, hogy városát nagyban láthassa. Ezért kivizsgáljuk az ügyet, és megpróbálunk a lehető leghamarabb megoldást találni erre a problémára. Kérjük vegyétek figyelembe azonban, hogy bizonyos problémák (mint például a képek eltűnése, üres területek az épületek között, hiányzó épületek stb) hajlamosak megjelenni, ha nem a játék standard zoom opcióját használjátok, és ezeket a problémákat nem lehet megelőzni, ezért kérjük, óvatosan használjátok a böngésző zoomolás funkcióját, miközben játszotok az Elvenar játékkal.

Ahhoz, hogy a problémát megoldjátok, kérjük állítsátok vissza a standard 100%-os oldalméretet a böngészőtökben (általában egy nagyító ikon jelzi ennek a beállítási lehetőségét a kereső sávban, vagy a beállításoknál).

Köszönjük a megértésetek és sajnáljuk az esetleges kellemetlenségeket!

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

Xenia

Veterán
Nem csak asztali gépen, hanem laptopon is ez a probléma, ha nem 100 %-os a beállítás. A nagyobb városokból alig lehet valamit látni, ha 100 %-os a beállítás, ezért vesszük kisebbre, 75 vagy 80 %-ra. Belépéskor én ennyit látok 75 %-on. Élvezhetetlen részemre a játék.
 

Csatolmányok

  • város.JPG
    város.JPG
    234,3 KB · Megtekintések: 12

DeletedUser3611

Vendég
Csatlakoznék az előttem bejelentőkhöz, így nem csak átláthatatlanok a nagyobb városok, de élvezhetetlen a játék is. :( Eddig nem csak óvatosan, hanem egyáltalán nem használtam a böngésző zoomolási funkcióját és nem volt gondom. Ha nem változtatok a böngésző beállításain ezt látom, a város kb. 20 %-át... :(
 

Csatolmányok

  • Elvenár_67%.JPG
    Elvenár_67%.JPG
    273 KB · Megtekintések: 5

DeletedUser4106

Vendég
Többünknél ez a helyzet, ami a mai frissítés után jelentkezett, tehát talán nem csak kicsinyitési/nagyítási probléma, ha eddig nem volt gond?!☺ Ráadásul az is a baj ezzel, hogy amit nem látunk, véletlenül rákattintunk, és ez különösen így a kaland előtt szívás! Remélem azért sikerül orvosolni a kellemetlenséget, előre is köszi!♥
 

Syntex

Ex-Csapattag
A hiba a frissítés után jelentkezett, és valószínűleg szinte minden felhasználót érint, aki a böngészőben nem a 100% alapbeállítást használja. A probléma megoldásán dolgozunk, viszont addig is, ahhoz, hogy láthassátok a teljes városotokat, kérjük használjátok az standard, 100%-os zoomolást.
 

DeletedUser6100

Vendég
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Chrome-ban, notebook-on, hd-ban ilyen.
A mai frissítésig ez nem volt érzékelhető, így viszont alázza a játékélményt.
Szépek az épületek, látványosak 100%-os beállításban, de úgy egy nagyobb város már átláthatatlan.
És, hát valóban, a legnagyobb hibája a dolognak, hogy attól, hogy nem látható az ott lévő elem, még kattintható, vagyis vétlen, szándék ellenére való események is előfordulhatnak. És ez rossz.
 

Csatolmányok

  • elvenar_problem_20200820.jpg
    elvenar_problem_20200820.jpg
    274,2 KB · Megtekintések: 9

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük a jelzést. A probléma sajnos a térkép nézetet is érinti, itt is javasoljuk jelenleg a 100% zoom használatát.
 

Rikari

Veterán
Akinél nem látszik a város rendesen a frissítés óta az vegye ki a játékban a kliensbeállításoknál a HTML 5-ből a pipát és frissítse meg a játékfelületet. Újra fut majd 75%-os nagyításban minden, helyreáll a képe.
 

Corvo

Veterán
Akinél nem látszik a város rendesen a frissítés óta az vegye ki a játékban a kliensbeállításoknál a HTML 5-ből a pipát és frissítse meg a játékfelületet. Újra fut majd 75%-os nagyításban minden, helyreáll a képe.
67%-on akkor sincs változás
 

DeletedUser1913

Vendég
Sziasztok! Már kb egy hete,nem lehet látni a tudásfáján mi -mi következik,még van városom ott rendesen látok mindent itt viszont nem,kérem sehitsenek ebben ,vagy mit csináljak.?118360941_2883403161764463_7438530386909303734_n.jpg
 
Fent