• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Univerzális fejlesztő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser6302

Vendég
Sziasztok!

A kalandoknál mindig lehet nyerni 2db fejlesztőt az előző eventes épülethez. Jó lenne, ha ezek egy olyan fejlesztők lennének amely bármelyik eventes épület fejlesztésére felhasználható lenne. Így nagyobb mozgás tere lenne a játékosoknak eldönthetnék melyiket szeretnék fejleszteni. Szerintem ez mégjobban kedvet csinálna a kalandok teljesítéséhez.
 

Mihaszna

Veterán
Az univerzális fejlesztőkkel kapcsolatban már volt néhány ötlet. Vegyes érzelmeket táplál bennem. Ez is azoknak kedvezne jobban, akiknek csak néhány ereklye hiányzik egy adott Fejleszthető épülethez. Sokszor elhangzott már, hogy minden Eventes fődíj egyedi, ugyanebben a formában már biztos nem fogunk velük találkozni. Attól, hogy valaki megnyer több ilyen univerzális fejlesztőt és mondjuk sikeresen felfejleszti 10-es szintre az épületét, még nincs sokkal előrébb, mert az épület értéke akkor lesz a legoptimálisabb, ha Királyi Restaurációval is folyamatosan fejleszti. Viszont.. amióta átszabták a Bajnokságot, azóta sokkal könnyebben lehet nyerni KR-t is. Vagyis: Tekintettel arra, hogy manapság gyakrabban van tanárverés, mint TK, megkockáztatom, hogy még így is, ebben a formában, "túl könnyű" dolga lenne a játékosoknak.

Mellékes: A Végtelenség Tornyában most Főnix ereklyéket lehet nyerni 6 héten keresztül. Bár nem látok bele a jövőbe, de ha a fejlesztők kapnak egy olyan statisztikát, amire majd azt mondják, hogy ,,igen, ez nekünk is megérte", nem tartom kizártnak, hogy a 6. hét után a Főnix ereklyét lecserélik egy másik típusú ereklyére és akkor végig zongorázhatják akár az összes ereklye típust.

Sajnálom, de az ötletet nem támogatom. Ami jön fogadd el, ami megy engedd el. :)
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!

A kalandoknál mindig lehet nyerni 2db fejlesztőt az előző eventes épülethez. Jó lenne, ha ezek egy olyan fejlesztők lennének amely bármelyik eventes épület fejlesztésére felhasználható lenne. Így nagyobb mozgás tere lenne a játékosoknak eldönthetnék melyiket szeretnék fejleszteni. Szerintem ez mégjobban kedvet csinálna a kalandok teljesítéséhez.
Szia
Nekem is van olyan épületem ami nem lett maxolva(mindegy miért),vannak a barkácsban is olyanok amit a kezdő játékos megépít (fejleszteni nem tud),mégsem tartom jó ötletnek mert a (Pató Pál)játékosokat hozná nagy előnybe.Amúgyis 1-2fejezet után restauráció nélkül értékét veszti némelyik.Kitöröltem én is nem egy maxost.Játszani kell, akkor általában elérhető a 10-es szint.Nem támogatom.
 

DeletedUser6302

Vendég
Ahogy látom, nem a játék élvezhetőségét szeretnétek, hanem az előnyötök meg tartását. Másnak ne legyen meg az az épület ami nektek. barkácsolni lehet, de fejleszteni nem. Itt atorony példa lehet főnix ereklyét nyerni, de nem kell mindenkinek. Ha univerzális fejlesztőtt kapnának a játékosok akkor
mindenki azt az épületét fejleszti amit akar. Egyébként is hány kaland van egy évben(?), mert én arról beszéltem. Ha azokat teljesítitek(3pálya) akkor kaptok csak fejlesztőtt. Nem kell a toronnyba belenyúlni maradhat a holdkőtár szet.
 

sejbi

Tag
Szia,

annál sokkal több munkát igényel egy event, mintsem bármilyet bármilyenre kényelmesen csereberélni lehessen.
Nem támogatom, Mihaszna remekül leírta a lényeget.
Az előttem hozzászólókkal egyáltalán nem értek egyet!
Indokom: Vannak itt az oldalon olyanok is, nem kevesen, akik nem a lustaságuk, vagy lassúságuk miatt nem tudták az épületeiket felfejleszteni, hanem azért, mert nem voltak azon a fejlettségi szinten, hogy ezt megtehessék.
Teljes mértékben egyetértek a felvetéssel. Dönthesse el a játékos, hogy milyen fejlesztőt szeretne. Ehhez tökéletes lenne egy Jolly Joker fejlesztő!
 

Calyr

Veterán
Ez nagyon szuper lenne, de már többször felvetődött, és
Ahogy látom, nem a játék élvezhetőségét szeretnétek, hanem az előnyötök meg tartását. Másnak ne legyen meg az az épület ami nektek. barkácsolni lehet, de fejleszteni nem. Itt atorony példa lehet főnix ereklyét nyerni, de nem kell mindenkinek. Ha univerzális fejlesztőtt kapnának a játékosok akkor
mindenki azt az épületét fejleszti amit akar. Egyébként is hány kaland van egy évben(?), mert én arról beszéltem. Ha azokat teljesítitek(3pálya) akkor kaptok csak fejlesztőtt. Nem kell a toronnyba belenyúlni maradhat a holdkőtár szet.
Előnyök megtartása? Ha ezt így bevezetik, akkor a régebbi játékosoknak, akiknek a raktárában már most is tengernyi hegyekben állnak a fel nem használt cuccok, a fenti ötlet univerzalitása miatt óceánnyi plusz lehetőséget kapnának a tápolásra az újakhoz képest. Ami nem előny megtartás, hanem plusz előny megszerzés a négyzeten.
Innen nézve a te logikád szerint nekem is támogatnom kellene a fentieket - azt gondold végig, hogy miért mondhatjuk azt többen is, hogy ezt így inkább nem támogatjuk.
(de ez ne vegye el a kedved, a nemleges válasz nem neked szól, hanem ez tényleg nagyon nem olyan egyszerű helyzet, ahogy az látszik)
 

DeletedUser6302

Vendég
Ez nagyon szuper lenne, de már többször felvetődött, és

Előnyök megtartása? Ha ezt így bevezetik, akkor a régebbi játékosoknak, akiknek a raktárában már most is tengernyi hegyekben állnak a fel nem használt cuccok, a fenti ötlet univerzalitása miatt óceánnyi plusz lehetőséget kapnának a tápolásra az újakhoz képest. Ami nem előny megtartás, hanem plusz előny megszerzés a négyzeten.
Innen nézve a te logikád szerint nekem is támogatnom kellene a fentieket - azt gondold végig, hogy miért mondhatjuk azt többen is, hogy ezt így inkább nem támogatjuk.
(de ez ne vegye el a kedved, a nemleges válasz nem neked szól, hanem ez tényleg nagyon nem olyan egyszerű helyzet, ahogy az látszik)
Én meg azt nem értem, hogy egy barkácsolható eventes épülethez nem tudsz fejlesztőt szerezni. Itt van a mostani eset, a toronyba rakták a főnix fejlesztőket. Tegyükfel nekem kellene egy tűzfőnix, de pont ez hasznos, hogy jól teljesítsek a toronyba. Tegyük fel sikerül, de a dr. random nem dobja. Megmarad a probléma. Évente kb.10 megsszerezhető univerzális fejlesztő sok? Egyébként is lehet ezt okosan is csinálni. Ha valakinak maxos event épülete van a 2.-at nem tudja vele fejleszteni hiába van a raktáron. Van egy opció a játékban, de nincs hozzá megoldás(barkácsolható, nem fejleszthető). Így nem vonzza be az új játékosokat a játék.
 

Calyr

Veterán
Nézd, szvsz mindre van logikus válasz, csak nem biztos, hogy tetszeni fog a játékosoknak.
Én meg azt nem értem, hogy egy barkácsolható eventes épülethez nem tudsz fejlesztőt szerezni.
Ez ugye abszolút nem véletlen. Bármi, ami nehezen megszerezhető, felveri az értéket, és így könnyebben csábíthat vásárlásra. Ősrégi trükk, de még mindig működik. Viszont szerintem ami fontos, hogy ez a "nehezen megszerezhetőség" nagyon régóta a játék egyik alapja, így irreális elvárás arra számítani, hogy egyszer majd máshogy lesz.
Itt van a mostani eset, a toronyba rakták a főnix fejlesztőket. Tegyükfel nekem kellene egy tűzfőnix, de pont ez hasznos, hogy jól teljesítsek a toronyba. Tegyük fel sikerül, de a dr. random nem dobja. Megmarad a probléma.
Hát igen, ebben igazad van. De az eddig séma alapján az valószínűsíthető, hogy bármi történik az első öt héten, az tuti ügyesen megágyaz a hatodikon megjelenő, egyszeri, megismételhetetlen ajánlatnak.
Innen nézve szerintem azért nem érdemes megorrolni a véletlen generátorra, mert megtehetnék azt is, hogy eleve minden fizetős. ha kell, csengess. Ehhez képest sok esély van ingyen is nyerni.
Évente kb.10 megsszerezhető univerzális fejlesztő sok?
Szerintem nem. Sok más játékos szerint sem. De a játék fejlesztői szerint az eddig irányelvek alapján jól láthatóan igen.
Egyébként is lehet ezt okosan is csinálni. Ha valakinak maxos event épülete van a 2.-at nem tudja vele fejleszteni hiába van a raktáron.
Ez jelen állapotban is így van sokaknál, ezért ez nem lenne előrelépés. Ellenben a már megszerzett épületekre visszamenőlegesen mégiscsak kiterjesztene fejlesztési lehetőségeket, és ez az, amibe a fejlesztők jelen állás szerint nem akarnak belemenni.
Ha átfogó jelleggel nézed az elmúlt két évet, akkor pár kiemelt nyereménnyel (tűzfőnix, barna maci) brutális mértékben meg lett borítva a játékegyensúly. Ez, ami kb. egy éve megy, ugyanaz a brutális mérték, csak korlátozó irányban, mintha a visszalendült inga pályájának másik szakaszát kellene végigcsinálni.
És egyébként egyetértek, szerintem is lehetne sokkal jobban csinálni, ez nem kérdés - a legtöbben épp az emiatt keletkező feszkók levezetése végett írogatunk ide. :)
Van egy opció a játékban, de nincs hozzá megoldás(barkácsolható, nem fejleszthető). Így nem vonzza be az új játékosokat a játék.
Hát, a jelek szerint valamiképp mégiscsak jók lehetnek ezek a számok,mert ez egy profitorientált vállalkozás, nem szeretetszolgálat, azaz ha nem pörögne, vélhetően érdemi változások jönnének. Mondjuk az is igaz, hogy az aztán tízpontos kérdés, hogy innentől ki-ki döntsön, minek szurkol. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent