• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tudományos szólánc

DeletedUser4192

Vendég
szekularizáció

machiavellisztikus
Ha itt lettem volna 2016 május 21-én emlékeztem volna rá...:p

Kedves Vicacica1!

Felesleges velem kiabálnod (a betűtípus és a félkövér írásmód erről árulkodik). Mint írtam, használd a fenti keresőt, mielőtt egy szót beírsz. Így azonnal láthatod, hogy volt-e már az a szó ebben a játékban, vagy sem. Természetes, hogy nem lehetsz itt mindig és nem ismerhetsz minden szót. Ezért van a kereső! Én is le szoktam tesztelni a szót, amit be szeretnék írni. Igaz, hogy játék, de azért legyünk szabályosak, mert másképp nincs értelme.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vicacica1

Erős harcos
ódium
Felesleges velem kiabálnod

Egyáltalán nem kiabáltam...Csak jeleztem hogy az említett időben nem voltam még itt...
Amúgy meg te gúnyolódtál az aláírásomon...Ennek szólt és nem a játék(tisztaságának).
Úgyhogy köszönöm de nem kell kioktatnod...De használni fogom a keresőt hogy többé
ne szabálytalankodjak...:)
 

creatin

Erős harcos
magasságvonal

kaffee: ellenőriztem, még nem volt! Amúgy az egész bukik, mert ha Thanatos megjön, akkor az auralátás szó érvénytelen lesz... :). (az előző lapon írtam). Mondjuk jogosan. :) :)
 

DeletedUser4192

Vendég
sikér

Igaz, ő erre a játék indításakor valószínűleg nem gondolt. Nem fedte ezt a rést egy egyszerű kitétellel, mi szerint nem lehet ismételni szavakat. Ezt könnyen elkerülhetjük, hiszen ott a kereső. Mert annak nincs értelme, hogy ismételgessünk itt x db szót.
A lényeg ezekben a játékokban, hogy elvileg egyre nehezebb lesz megfelelő szót találni. Mondom, csak elvileg, hiszen azért hatalmas választék áll rendelkezésre. No meg kicsit pallérozza az elmét is.
Amúgy meg mi értelme lenne, hogy én meg ismét beírnám, hogy „sorites” ? Remélem, amúgy te sem gondoltad komolyan, csak élcelődsz. Ennyi kihívás azért legyen már ebben a kis játékban!
 

Vicacica1

Erős harcos
ózon

Ez már volt a 15. hozzászólásban. Úgyhogy érvénytelen.

Nyilván én sem fogom az előttem lévő beírt szót használni,én is arra törekszem hogy új szavakat írjak be...
De azért bocsánat,nehogy már probléma legyen ha véletlenül egy két évvel ezelőtt beírt szót használtam...
És főleg ne érvénytelenítsd önhatalmúlag mivel szabályos volt...
 

creatin

Erős harcos
négyszín-tétel

Kedves Vicacica1 és kaffee!
Szerintem ezt a meddő vitát be kellene fejezni. Mindkettőtöknek van igazsága, legyen döntetlen. :)

Írjunk inkább szavakat és használjuk aktívan a fenti keresőt!


Ezzel elkerülhetjük a szóismétléseket, mert annak meg tényleg semmi haszna, ha ismételjük szavakat. Valóban, ez a feltétel nem szerepelt a játék kiírásában, de érdemes bevezetni és betartani. Szerintem.
 
Fent