• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Toronyjutalmak

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy toronyjutalomként a végén, több csapattagom lényegesen kevesebb gyorsítót, és katalizátort kapott mint én,szerintetek ez "support",vagy valami más oka van?
Magas folyosókon jártak.
 
Utoljára szerkesztve:

Laci0212

Erős harcos
Szia,

az, hogy a ládákból ki mit kap, sőt, az, hogy hány ajándék ládát dob a rendszer, teljesen véletlenszerű "szerencsefaktor"; a supportnak nincs köze hozzá.
Szia
Nem arról van szó, hanem a torony végeztével megkapott jutalomról, aminek (szerintem) ugyanannyinak kell lennie.Bocs félreérthető voltam,szerkesztettem a kérdést.
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
,,Amikor a saját előrehaladásod eléri a testvériség szintjét, elérhető lesz számodra a testvériség által feloldott jutalom. Ezt az áttekintőben egy pipa jelzi. Ha nem éred el a testvériség által feloldott szintet, tovább dolgozhatsz a további jutalmak feloldásához, egyszerűen csak több találkozót kell megoldanod." További infók ITT, a Wikin.
 

Laci0212

Erős harcos
,,Amikor a saját előrehaladásod eléri a testvériség szintjét, elérhető lesz számodra a testvériség által feloldott jutalom. Ezt az áttekintőben egy pipa jelzi. Ha nem éred el a testvériség által feloldott szintet, tovább dolgozhatsz a további jutalmak feloldásához, egyszerűen csak több találkozót kell megoldanod." További infók ITT, a Wikin.
Szia
Eddig ez nem került szóba nálunk,azt hittem mindenki ugyanannyit kap,5.fejezettől maxolom, valószínűleg ezért, nem vagyok képben.
Köszi szépen!
 

Mihaszna

Veterán
Szia
Eddig ez nem került szóba nálunk,azt hittem mindenki ugyanannyit kap,5.fejezettől maxolom, valószínűleg ezért, nem vagyok képben.
Köszi szépen!

Szívesen. A lényeg a lényegben (játékos szavakkal megfogalmazva), ha például 25 játékosból 24 felmegy a tetejére, 1 pedig a közepéig, akkor csak azt a csapat jutalmat kapja meg, amit a saját szintjén elért. :)

További jó játékot és tornyozást. :)

1687026842944.png
 
Fent