• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Torony tárgyalás

AdamK

Tag
Sziasztok,

minden héten rendszeresen tornyozok és legalább a laboratóriumig fel szoktam menni, de most már egyre gyakrabban a tetejére.
Arra lennék kíváncsi van-e valami tuti módszer a tárgyalásra (hogy harccal oldjam meg, az folyamatban:) ),
Alapvetően úgy állok hozzá, hogy az első körben feltöltöm különböző nyersanyagokkal, hogy lássam mik esnek ki és mik maradnak benn, akár eltalálva, akár rossz helyen (a spéci nyersanyagokat, mana/ork etc etc, a későbbi körökre tartogatom, mert abból mindig hiány van) és a nagy matek a második körben indul el attól függően, hogy hány van rossz helyen vagy hányra nincs egyáltalán szükség, a helyzet tovább bonyolódik ha már 6-8 anyag közül kell választani az 5 helyre gyakran előfordul, hogy nem tudom megcsinálni 3-ból, ilyenkor mérlegelem a helyzetet és vagy gyémántot áldozok, amik visszajöhetnek a testvériség teljesítményétől függően vagy tiszta lapot indítok és kezdem elölről.
Alapvetően elboldogulok és ritkán zárom minuszban a heti tornyot, de úgy érzem a tuti módszer még hiányzik, amivel minimalizálni tudnám a gyémánt és spéci alapanyag költést...
Minden jótanácsot, infót örömmel fogadok:)

Ádám
 
Nekem van egy elméletem, hogy a karakterek nagyobb eséllyel kérnek bizonyos alapanyagokat. Törpnél figyeltem meg, hogy fémet (acél kristály) gyakrabban kért mint mondjuk az elixirt.
Ez csak az én fikcióm, de ezzel eléggé jól betudom lőni a 3. tippnél a lehetőségeket.
 
Fent