• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Torony-adatok későbbi megtekintése

Támogatod az ötlet továbbítását?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Üdv! Vezető vagyok a Testvériségemben, ahol a csapatteljesítmény összegzésére készítettem excell-táblázatot. Amit minden hétvégén megosztok a Testvéreimmel, így mindenki tisztában van a csapat azon a héten véghez vitt teljesítményével. De sajnos van egy hibája. Amennyiben nem tudom minden péntek este 22:00 óra előtt rögzíteni a találkozók számát, akkor a táblázat nem pontos. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy amennyiben lehetséges a torony-találkozók adatait is tegyék később is megnézhetővé, ahogy például a bajnokság eredményével is tették. Jelentősen megkönnyítené az adminisztrációt ez is.
Előre is köszi!
 

Rikari

Veterán
Üdv! Vezető vagyok a Testvériségemben, ahol a csapatteljesítmény összegzésére készítettem excell-táblázatot. Amit minden hétvégén megosztok a Testvéreimmel, így mindenki tisztában van a csapat azon a héten véghez vitt teljesítményével. De sajnos van egy hibája. Amennyiben nem tudom minden péntek este 22:00 óra előtt rögzíteni a találkozók számát, akkor a táblázat nem pontos. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy amennyiben lehetséges a torony-találkozók adatait is tegyék később is megnézhetővé, ahogy például a bajnokság eredményével is tették. Jelentősen megkönnyítené az adminisztrációt ez is.
Előre is köszi!
A csapaton belüli bajnokság teljesítési adatait sem képesek leközölni sokszor egész héten át. Már írtam erre bug-bejegyzést is, de nem változott semmi. A múlt heti bajnokságot sem tudtam megnézni, hogy kinek mennyi pontja volt a lezárás után. Többször visszamentem rá amíg a mostani bajnokság el nem kezdődött, de mindig azt írta ki, hogy "gyere vissza később, az adatok feldolgozás alatt állnak". :)
Kicsit módosítanám az ötletedet, hogy jelenjen meg, ha lehetőség van arra személyes, mindenki által megtekinthető ranglistában, hogy a Toronyban ki mennyi pontot teljesített.
Azt látjuk testvériségiben, hogy milyen helyezést ért el a csapat, de azt nem, hogy annak mennyire volt hasznos tagja egy bizonyos játékos. Engem ez érdekelne és olykor biztosan rápillantanék, főként ha új játékost szeretnék felvenni a testvériségünkbe. Tudom velem az a baj, hogy én már nem hiszek a szép szavaknak, mert a messziről jött ember esetével már annyiszor találkoztam, hogy ha lehet elkerülöm ezeket a zsákutcákat. Az sem az illetőnek, sem a csapatnak nem kellemes élmény, amikor valaki a vágyait fogalmazza meg már kész tényként.
 

Putyika

Veterán
A csapaton belüli bajnokság teljesítési adatait sem képesek leközölni sokszor egész héten át. Már írtam erre bug-bejegyzést is, de nem változott semmi. A múlt heti bajnokságot sem tudtam megnézni, hogy kinek mennyi pontja volt a lezárás után. Többször visszamentem rá amíg a mostani bajnokság el nem kezdődött, de mindig azt írta ki, hogy "gyere vissza később, az adatok feldolgozás alatt állnak".
Közvetlen belépés után, mielőtt bármi mást csinálnál nyisd meg és akkor látszik. De ha csinálsz valamit, akkor már csak az általad idézett szöveg jelenik meg. Ugyanez igaz a szerver listára is, az a fül teljesen eltűnik a bajnokság végeztével.
 

Rikari

Veterán
Közvetlen belépés után, mielőtt bármi mást csinálnál nyisd meg és akkor látszik. De ha csinálsz valamit, akkor már csak az általad idézett szöveg jelenik meg. Ugyanez igaz a szerver listára is, az a fül teljesen eltűnik a bajnokság végeztével.
Köszi Putyikám, ezt kipróbáltam és bejött! :cool:
 
Utoljára szerkesztve:
A csapaton belüli bajnokság teljesítési adatait sem képesek leközölni sokszor egész héten át. Már írtam erre bug-bejegyzést is, de nem változott semmi. A múlt heti bajnokságot sem tudtam megnézni, hogy kinek mennyi pontja volt a lezárás után. Többször visszamentem rá amíg a mostani bajnokság el nem kezdődött, de mindig azt írta ki, hogy "gyere vissza később, az adatok feldolgozás alatt állnak". :)
Kicsit módosítanám az ötletedet, hogy jelenjen meg, ha lehetőség van arra személyes, mindenki által megtekinthető ranglistában, hogy a Toronyban ki mennyi pontot teljesített.
Azt látjuk testvériségiben, hogy milyen helyezést ért el a csapat, de azt nem, hogy annak mennyire volt hasznos tagja egy bizonyos játékos. Engem ez érdekelne és olykor biztosan rápillantanék, főként ha új játékost szeretnék felvenni a testvériségünkbe. Tudom velem az a baj, hogy én már nem hiszek a szép szavaknak, mert a messziről jött ember esetével már annyiszor találkoztam, hogy ha lehet elkerülöm ezeket a zsákutcákat. Az sem az illetőnek, sem a csapatnak nem kellemes élmény, amikor valaki a vágyait fogalmazza meg már kész tényként.
Nekem semmi gondom nem volt a bajnokság adataival. A Tesvériség (pajzs) ikonra kattintva kijönnek a testvériség adatai, ahol már jóideje ott van a bajnokság fül is. Arra kattintva látom ki mennyi pontot szerzett a bajnokságon. Gépről játszom. Mobilon nem tudom, ott lehet hogy gondok voltak. Én nem tapasztaltam.
Az előzetes leinformálás nem az én tisztem. Részemről van egy szint alapelvárás (minimum 4-es szint), a többi idővel eldől. Ha 1 hete inaktív repül, ha több hete nem tesz semmit a közös cél érdekében a testvériségünk szabályzatában meghatározottak szerint, akkor vezetői figyelmeztetés mellőzése estén repül. Előbb-utóbb sikerül olyan embert felvenni, aki akar és képes megfelelni az elvárásainknak. Ettől függetlenül nem tartom rossz gondolatnak hogy a bajnokság és toronytali adatai legyenek nyílvánosak.
 

Rikari

Veterán
Nekem semmi gondom nem volt a bajnokság adataival. A Tesvériség (pajzs) ikonra kattintva kijönnek a testvériség adatai, ahol már jóideje ott van a bajnokság fül is. Arra kattintva látom ki mennyi pontot szerzett a bajnokságon. Gépről játszom. Mobilon nem tudom, ott lehet hogy gondok voltak. Én nem tapasztaltam.
Az előzetes leinformálás nem az én tisztem. Részemről van egy szint alapelvárás (minimum 4-es szint), a többi idővel eldől. Ha 1 hete inaktív repül, ha több hete nem tesz semmit a közös cél érdekében a testvériségünk szabályzatában meghatározottak szerint, akkor vezetői figyelmeztetés mellőzése estén repül. Előbb-utóbb sikerül olyan embert felvenni, aki akar és képes megfelelni az elvárásainknak. Ettől függetlenül nem tartom rossz gondolatnak hogy a bajnokság és toronytali adatai legyenek nyílvánosak.
Én azt tudom hol van ez és hogyan kell megnézni. A gondomra a bajnoksági teljesítések megtekintésére Putyi recepetjét használom ezentúl, mert bevált. Miután elég hosszú ideje játszom és ez idő alatt jöttek-mentek a testvériségünkben a játékosok én már óvatosabbá váltam. Még így is beleszaladok olyan játékosba, aki nem figyel oda a társaira, feszültséget generál, mert éppen a magánéletében zűr van, vagy a teljesítménye csak rendre ígéret marad. Ha olyan csapatot akarsz összeállítani, ahol kb. hasonlóan gondolkodnak és az indulataikat is képesek kontrollálni a társaid, az nem kevés idő és türelem kérdése. Akkor, amikor már csak 1-1 ember lóg ki a sorból, mert a közösségi kilökődés megmutatja, hogy ki az aki nem passzol mozaikként a teljes képbe, már jó úton haladsz. De sosem mondhatod azt, hogy "Most jó ne mozogj!", mert ilyenkor van az, hogy valaki végleg kiszáll Elvenarból. Kezdheted előlről a Jengázást. :)
 
De sosem mondhatod azt, hogy "Most jó ne mozogj!", mert ilyenkor van az, hogy valaki végleg kiszáll Elvenarból. Kezdheted előlről a Jengázást. :)

Igen, igazad van. Sajnos tényleg így van. Olyankor elgondolkozik sokszor az ember, hogy van-e értelme csinálni, mert annyi időt és energiát beleölt az ember a csapatépítésbe, és mondhatni hogy mindez hiába. Ha olyankor nem jön visszajelzésként pár kedves szó, akkor rendszerint letesszük a lantot.
 

Laci0212

Erős harcos
Üdv! Vezető vagyok a Testvériségemben, ahol a csapatteljesítmény összegzésére készítettem excell-táblázatot. Amit minden hétvégén megosztok a Testvéreimmel, így mindenki tisztában van a csapat azon a héten véghez vitt teljesítményével. De sajnos van egy hibája. Amennyiben nem tudom minden péntek este 22:00 óra előtt rögzíteni a találkozók számát, akkor a táblázat nem pontos. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy amennyiben lehetséges a torony-találkozók adatait is tegyék később is megnézhetővé, ahogy például a bajnokság eredményével is tették. Jelentősen megkönnyítené az adminisztrációt ez is.
Előre is köszi!
Szerintem,ha látod a (szinthez)megfelelő teljesítményt, nem kéne adminisztrációval bombázni a "gyengébbeket"!Minden rögtön látható,kivéve a pénztárca,
 
Szerintem,ha látod a (szinthez)megfelelő teljesítményt, nem kéne adminisztrációval bombázni a "gyengébbeket"!Minden rögtön látható,kivéve a pénztárca,
Az a helyzet, hogy meg van határozva egy minimum szint, amely minden testvérünkre vonatkozik. Amikor felvételt nyer valaki közénk, annak a játékosnak tisztában kell lennie, mit várunk el tőle. És ha készen áll rá, úgy véli tudja hozni a minimumot, akkor elfogadja a meghívást és belép közénk. Sajnos vannak sokan akik csak bekerülni akarnak, de teljesíteni nem. Ez nem csak kezdőkre, hanem régebbi játékosokra is vonatkozik sajnos. És mivel ebből már voltak viták többször, hogy az állította megcsinálta a minimumot, de ezt senki nem látta, így "vagy elhisszük neki, vagy nem" tovább léptünk, hogy haladjunk. Az ilyen dolgok miatt szükséges az adminisztráció.
De megjegyzem, ha én is abból indulhatnék ki, amiből te is, hogy minden ember megbízható, minden ember tisztességes, akkor én lennék a legboldogabb ember a világon. De sajnos azt tapasztaltam, hogy ez nem így van. :(
 

Laci0212

Erős harcos
Hát néha van egy kis sunnyogás, mondjuk én általában az élen végzek,a toronyban és a bajnokságban is, pedig nem rég kezdtem új várost.Mondjuk az elvenstats-ot meg szoktam nézni...
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent