• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Testvériségi taglétszám megnövelése

  • Témaindító Törölt felhasználó - 1406
  • Kezdés ideje

Jó ötlet, hogy 50 fős (vagy legalábbis több, mint 25) legyen a testvériség, vagy sem?

  • Igen

  • Nem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

DeletedUser

Vendég
Arra gondoltam, hogy jó lenne, ha a testvériségek nem 25 főből állnának, hamen mondjuk a duplája. 50 fő sokkal hatékonyabban tudna kereskedni egymással, nem is beszélve arról, hogy olyan tagoknak több lenne a segítségük, lehetőségük, akik a térképen nagyon rossz helyet kaptak! A 25 fő szerintem kevés. Technikailag sem lenne olyan bonyolult a megvalósítás, nem kellene érte az egész játékot átírkálni, csak azt az egy limitszámot kellene módosítani 25-ről 50-re. :)
Kérlek Titeket szavazzatok, mondjátok el véleményeteket.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
 

Siorna

Veterán
Hát - azért elég időigényes a 25 embert is végiglátogatni rendszeresen+ a főmágusoknak szerintem elég nagy meló már a 25 emberen is rajta tartani a szemüket, már ha egy élő, aktív testvériségről beszélünk. A hobbi testvériségekben talán tényleg jobb lenne az 50, mert ha csak a harmada aktív, már jobban jár az a harmad, mint ha a 25-ből játszik rendszeresen a harmad. Szóval nem tudom, még nem döntöttem, támogatom e :)

Ah, most olvasom Macipirit. Akkor legalább nem kell döntenem, mások megtették helyettem.
 

DeletedUser

Vendég
Szavaztam, nem minta már valamit jelentene is, hiszen az ötlet anno már elbukott. Egy komoly testvériségben 25 ember egy irányban vezetése nem egyszerű feladat. Ennyi ember korrektül tud együtt dolgozni, ideális is, még ennek összeválogatása sem egyszerű. Én az 50 főt kissé soknak tartom, nem igazán lehet ennyi embert összefogni, egy csapatban egy irányban vezetni, ha komolyan játszanak.
Egy csapat akkor hatékony, ha azonos intenzitású, dinamikájú emberek játszanak együtt.
Ez az én saját véleményem, mely sok éves csapatvezetésen alapszik, más játékokból is merítkezve (pl. ..... ) (eredeti bejegyzés utólag törölve, más játék neve volt :) ). De tiszteletben tartom mások véleményét, s el is fogadom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
Ez az én saját véleményem, mely sok éves csapatvezetésen alapszik, más játékokból is merítkezve (pl. travian).
Nem vagyok benne biztos, hogy a [másik játék] említése nem tiltott-e a fórumon. Mintha a [másik játék] egy másik cég játéka lenne, de lehet hogy rosszul tudom és keverem a [másik játék]-ot egy másik játékkal és akkor a [másik játék] mégiscsak kimondható itt...
No ha nagyon ütközik a szabályzattal, akkor a [másik játék] nevet úgyis ki fogják moderálni és a [másik játék] szó nélkül egy bődületes nagy kisípolás lesz ez a hsz :D

Mod: Enamel :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szó nélkül egy bődületes nagy kisípolás lesz ez a hsz
Lehetséges, hogy igazad van, s hibáztam... elnézést, ha szabályt szegtem, kitörlöm, ha ezen múlik, vagy törölheti a moderátor is. Nem szándékos volt, csak a példa hozta ki belőlem. Eszembe nem jutott volna, hogy ezt tilos lehet említeni. :) Szép napot, békességet mindenkinek! NÁLUNK SZAKAD A HÓ, s nem csak a képernyőn... :) Juppié
 

DeletedUser1432

Vendég
Lehetséges, hogy igazad van, s hibáztam... elnézést, ha szabályt szegtem, kitörlöm, ha ezen múlik, vagy törölheti a moderátor is. Nem szándékos volt, csak a példa hozta ki belőlem. Eszembe nem jutott volna, hogy ezt tilos lehet említeni. :) Szép napot, békességet mindenkinek! NÁLUNK SZAKAD A HÓ, s nem csak a képernyőn... :) Juppié
Nehogy magadra vedd, óriási szuper ziccer volt szerintem :) Kell egy kis poén néha és a modiknak is van humorérzékük, szerencsére nem vaskalapos csapat :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Szavaztam, nem minta már valamit jelentene is, hiszen az ötlet anno már elbukott. Egy komoly testvériségben 25 ember egy irányban vezetése nem egyszerű feladat. Ennyi ember korrektül tud együtt dolgozni, ideális is, még ennek összeválogatása sem egyszerű. Én az 50 főt kissé soknak tartom, nem igazán lehet ennyi embert összefogni, egy csapatban egy irányban vezetni, ha komolyan játszanak.
Egy csapat akkor hatékony, ha azonos intenzitású, dinamikájú emberek játszanak együtt.
Ez az én saját véleményem, mely sok éves csapatvezetésen alapszik, más játékokból is merítkezve (pl. ..... ) (eredeti bejegyzés utólag törölve, más játék neve volt :) ). De tiszteletben tartom mások véleményét, s el is fogadom.
Több évig játszottam travit,azét az egy kicsikét más,voltam klán vezér .aztán a 4 évadban sikerült olyan nagy klánba kerülni akikkel megépítettük a világ csodát.Ha harcolunk itt,nem a másik városát romboljuk le.A csapat is igazából a segítésről szól.Mondjuk az 50 szerintem is sok ,de 30-t eltudnék képzelni.
 

zsivany

Erős harcos
Egy komoly testvériségben 25 ember egy irányban vezetése nem egyszerű feladat. Ennyi ember korrektül tud együtt dolgozni, ideális is, még ennek összeválogatása sem egyszerű. Én az 50 főt kissé soknak tartom, nem igazán lehet ennyi embert összefogni, egy csapatban egy irányban vezetni, ha komolyan játszanak.

Mivel már korábban leszavazásra került, és a fentiek alapján én is soknak tartom az 50 fős tesóságot = NEM szavazat
 

DeletedUser379

Vendég
Nem vagyok benne biztos, hogy a [másik játék] említése nem tiltott-e a fórumon. Mintha a [másik játék] egy másik cég játéka lenne, de lehet hogy rosszul tudom és keverem a [másik játék]-ot egy másik játékkal és akkor a [másik játék] mégiscsak kimondható itt...
No ha nagyon ütközik a szabályzattal, akkor a [másik játék] nevet úgyis ki fogják moderálni és a [másik játék] szó nélkül egy bődületes nagy kisípolás lesz ez a hsz :D
Csípsz mint egy üveg chilis-borsos mustár :D
 

DeletedUser870

Vendég
A 25 éppen elegendő. Igencsak hosszú idő lenne mind az 50 embert támogatni naponta, úgy hogy szomszédolsz is mondjuk. Nemmel szavazok.
 
Fent