• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi kaland

Ucimama0303

Újonc
Lehet ilyent kérdezni?☺ A Wiki-n a kalandtárgyakról, örvényről kevés és régi info van, (jóval :( ) korábban mindig volt aktuális térkép info, tervezési segédlet, és info az örvény által kért tárgyakról. Most nem találom, megszűnt? Vagy elköltözött?☺ (a Discordot nem tudom használni, remélem nem oda :( ). Köszönöm♥, szép napot!
 

Zaron

Felderítő
Utoljára szerkesztve:

Ucimama0303

Újonc
Szia!
Nem tudom, ez segít-e. Az oldalsó füleken tételek, jutalmak, útpontok
https://idavis-elvenar.com/fellowship-adventures.html?fbclid=IwAR2_j1eXGOxJBikd7KEG7Jru0Cm1sfkeu_NGLy6eyEGx2fsECYoHn7al21k#info
Az örvényben ismétlődik:
5 arany karkötő- 5 csodacsapat kitűző- 5 tarisznya arany
5 kovács-5 tiara
5 gazda-5 sör
5 szellem- 5 elemi márvány- 5 szobor
5 ács- 5 arkán
5 boszorkánykalap - 5 gyémánt nyaklánc
Nagyon is segít, köszönöm szépen!♥♥ Szép napot!☼
 

Hjanos

Tag
Sziasztok! Tudja esetleg valaki hogy az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba?
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba?
Szia,

csak a T1-es áruk számítanak bele. ( márvány, deszka, acél).
Gyors válaszért kérlek használd a discord felületet, hamarosan már csak az lesz aktív. ;)

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Hjanos

Tag
Szia,

csak a T1-es áruk számítanak bele. ( márvány, deszka, acél).
Gyors válaszért kérlek használd a discord felületet, hamarosan már csak az lesz aktív. ;)

További jó játékot kívánok,
Niraya
Szia! Köszönöm a választ!:) Miért kerül kivezetésre a fórum? Szerintem ez nem jó irány!:( aki a fórumot akarja használni az azt használja aki a discordot az használja azt, de ez az "antidemokratikus" szemlélet nem vezet sehová.....a választást meg kell hagyni mindenképp!!! Légyszíves jelezd tovább a "Főnökség " felé, hogy az oldalt meg kell hagyni! Köszi!
 
Fent