• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi kaland

Adika04

Újonc
Minden tag a kaland megkezdése előtt együtt volt. A kaland első kapuja után, nem kapott mindenki jutalmat, pedig játszott a kapu elérésig. Van valami, amit tudnunk kellene, hogy hogyan kaphat mindenki aki a kör során játszott, vagy még fejlettségi szintje miatt nem tud részt venni de a testvériség tagja ? Eddig úgy tudtam a testvériségi kalandok mindenkire nézve egyformán érvényesek. Pláne, ha részt vesz benne.
 

Wiccara

Veterán
nem kapott mindenki jutalmat
Szia,

nem mindegy, ki milyen pontba pakolt!
Csak a teljesített állomások számítanak. Tehát ha valaki beletett egy kék pontba ( ami nem lett teljesítve), a csapat meg haladt a sárgán, akkor ő nem kapott jutalmat.

ui: szóltak nekem, hogy biza az is kap, aki nem befejezettbe pakol; szóval akkor a tanács, hogy írja a supportra, ők megfejtik ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Adika04

Újonc
Szia,

nem mindegy, ki milyen pontba pakolt!
Csak a teljesített állomások számítanak. Tehát ha valaki beletett egy kék pontba ( ami nem lett teljesítve), a csapat meg haladt a sárgán, akkor ő nem kapott jutalmat.
Mindig együtt haladtunk. Nem mászkált félre senki.
 

Sweeper

Supporter
Elvenar Csapat
Game Moderator
Minden tag a kaland megkezdése előtt együtt volt. A kaland első kapuja után, nem kapott mindenki jutalmat, pedig játszott a kapu elérésig. Van valami, amit tudnunk kellene, hogy hogyan kaphat mindenki aki a kör során játszott, vagy még fejlettségi szintje miatt nem tud részt venni de a testvériség tagja ? Eddig úgy tudtam a testvériségi kalandok mindenkire nézve egyformán érvényesek. Pláne, ha részt vesz benne.

Minden játékos aki rakott a térképre, mindegy, hogy lezárt pontba e, kap a térkép zárásakor jutalmat.
Amennyiben nem így volt, kérem, hogy az a játékos, aki nem kapott vegye fel velünk a kapcsolatot a supporton, kivizsgáljuk.
 
Minden tag a kaland megkezdése előtt együtt volt. A kaland első kapuja után, nem kapott mindenki jutalmat, pedig játszott a kapu elérésig. Van valami, amit tudnunk kellene, hogy hogyan kaphat mindenki aki a kör során játszott, vagy még fejlettségi szintje miatt nem tud részt venni de a testvériség tagja ? Eddig úgy tudtam a testvériségi kalandok mindenkire nézve egyformán érvényesek. Pláne, ha részt vesz benne.
A jutalmak megkapásával kapcsolatosan én nem tapasztaltam ilyen jellegű problémát, pedig már jó ideje játszom az Elvenarral.
Amennyiben valóban pakolt minden tag legalább egy aktív pontba a kör során és nem kapott mégsem jutalmat, az több mint valószínű, hogy valamilyen teknikai probléma lehet, így vedd fel a kapcsolatot a supporttal!
Megjegyzés: A jutalmak megkapásának kiírása csak a játék frissülése után jelentkezik. A leggyorsabb módja ennek az, ha ki lépsz a játékból, majd vissza, vagy frissíted a böngészőben az oldalt. A mobilos verziót nem ismereme, arról nem tudok nyilatkozni, de gondolom ott is hasonlóképpen működik a dolog. A kiírástól függetlenül a kaland, bajnoki, vagy a torony befejeződését követően rövid időn belül át kerül a jutalom minden érintett játékos raktárába.
Ladiszlausz /Winyandor/
 

Rikari

Veterán
Az a megtévesztő most a kalandban, hogy a belépésedkor már nem jelzi ki a rendszer, hogy ajándékot kaptál. Egyszerűen ezt a képességet levették a játékból, egy mukk nélkül, pedig ez jó volt. Most nincsen semmi. A csapat átlépett és jónapot. Te meg ha még nem nyitottad ki a raktárodat akkor ott láthatod benne kis piros zászlóval jelölten amit begyűjtöttél a közös munkából.
 

Daenerys15

Újonc
Ha teljesítettük a 2. ládát, de aki begyűjthette volna, több mint 1 nap alatt nem tette meg, akkor is megkapjuk a jutalmat vagy elveszett, amiért megdolgoztunk?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok !
Azt szeretném meg kérdezni,hogy a következő testvérességi kaland mikor lesz ?
Kedves @molly72
Köszönjük szépen kedves érdeklődésed a Kaland iránt, de sajnos még mi sem tudjuk mikor lesz a következő. Figyeld a Fórumot kérlek , akik a Béta szerveren is játszanak, mindig hoznak új és érdekes híreket.
 

DeletedUser4236

Vendég
Sziasztok!
A Tesó kalandban hogyan tudnám az Arkán maradékot optimálisan beszedni? Mert vagy az ereklyém fogy el vagy a kombi katim. Gyorsítóm meg már nincs nagyon, mert mindent gyorsítani kéne, hogy haladjak!o_O ha van ötletetek ne tartsátok magatokba!;)
 
Fent