• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

testvériségi kaland - eltűnő feladatarcok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Wiccara

Veterán
Sziasztok,

Nem arra szeretnék kitérni, hogy legördülő választás legyen, ezt már a meg nem született rockerpónik is tudják, Elvenaron innen és túl!

Bal oldalon a tesósági kaland változatos kis fejecskékkel adja a feladatokat. Elutasítás után jó esetben cserélődik.
Gyakorta elfáradnak, és már csak az egyik marad; majd megunja, és már ő se küld váltást.
Nem lehet körbe pörgetni, mert nincs amit megnyithatnék, elutasításra!
Értem én, hogy besértődnek, ennyi kikosarazástól, de hogy még a pörgetés mellé állandóan újra kelljen indítani a játékot, az nem a mókás és kedvelhető része.

ui: anno, mintha lett volna tipp, hogy a söröset kell felül hagyni, akkor nem lép fel ez a hiba; de most ez a taktika se működik. Ergo az ital nem megoldás mindenre ;)

Nektek mi a tapasztalatotok?


Üdv.,
W.
 

GreenKnight

Veterán
Tegnap dél óta 1-2 alkalommal tapasztaltam, hogy az egyik fej beragadt, de kb. fél perc várakozás után megjelent. A játék újraindítására emiatt még nem volt szükség. Gondolom időnként túlterhelt lehet a szerver.
A sörös fölül hagyását én javasoltam, de nem erre a hibára, hanem hogy akkor mindig az alsó küldetés vált és nem kell még a föl-le ugrálásra is figyelni.

Ha már itt tartunk, akkor engem legjobban az zavar, hogy a feladatok össze-vissza jönnek. Ha már egyszer be vannak sorszámozva, akkor nem lehetne az a megjelenítési sorrend?
 

DeletedUser

Vendég
Nektek mi a tapasztalatotok?
A béta fórumon, ha jól emlékszem, erre azt javasolták, hogy próbáld meg a techfa ablakban vagy a térképen pörgetni a küldiket, talán akkor ritkábban tűnik el valamelyik. Én mondjuk amúgy is lassabb gépen a techfa ablakban szoktam pörgetni, ott gyorsabban megy, mint a városban.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent