• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Testvériségi Kaland - együttes csapatraktár

Sziasztok,

jó lenne látni, a saját tárgyaim mellett a csapat összes mennyiségét ugyanabból a tárgyból!

Most koordinálunk, beszélünk, chaten jó lenne képet is tudni beilleszteni, de a legegyszerűbb lenne technikailag, ha a piktogrammok melletti mennyiség mellé egy zárójelben kb a csapat összes tagjának a mennyiséget látni.

Ha volt, akkor elnzézést, néztem a listát, de nem igazán találtam ilyen felvetést.
pacsi!
PP
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Picit továbbfűzném a gondolatot. Jó lenne, ha a közös raktárból bárki tudna tenni és nem kellene ácsorogni és várni a másikra, mert neki van, de csak 5 óra múlva tud belépni és mondjuk Te már akkor alszol.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok,

jó lenne látni, a saját tárgyaim mellett a csapat összes mennyiségét ugyanabból a tárgyból!

Most koordinálunk, beszélünk, chaten jó lenne képet is tudni beilleszteni, de a legegyszerűbb lenne technikailag, ha a piktogrammok melletti mennyiség mellé egy zárójelben kb a csapat összes tagjának a mennyiséget látni.

A TK a csapatmunkáról szól. Ahogy te is írtad, a kommunikáció az alapja.

Picit továbbfűzném a gondolatot. Jó lenne, ha a közös raktárból bárki tudna tenni és nem kellene ácsorogni és várni a másikra, mert neki van, de csak 5 óra múlva tud belépni és mondjuk Te már akkor alszol.

Szerintem nem lenne jó, mert akkor túl egyszerű lenne a játék, továbbá (gondolom) neked sem esne jól, ha bárki hozzáférhetne a te általad - vért és verejtéket nem sajnálva - legyártott jelvényekhez. (itt is a kommunikáció a kulcs)

Sajnálom, de nem tudom támogatni.
 
Utoljára szerkesztve:

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Szerintem nem lenne jó, mert akkor túl egyszerű lenne a játék, továbbá (gondolom) neked sem esne jól, ha bárki hozzáférhetne a te általad - vért és verejtéket nem sajnálva - legyártott jelvényekhez. (itt is a kommunikáció a kulcs)

Sajnálom, de tudom támogatni.

Szia! Nekem nem okoz gondot, hogy más tegye be a legyártott jelvényemet, mert a Testvériségemet viszi előre. Majd ha rájössz mit jelent lemondani a "dicsőségről" akkor majd megértesz. Hiába kommunikálsz ha valaki éjszaka tud játszani, mikor Te alszol, mert teszem azt fel délutános műszakban dolgozik és éjfélkor ér haza.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Sziasztok,

jó lenne látni, a saját tárgyaim mellett a csapat összes mennyiségét ugyanabból a tárgyból!

Most koordinálunk, beszélünk, chaten jó lenne képet is tudni beilleszteni, de a legegyszerűbb lenne technikailag, ha a piktogrammok melletti mennyiség mellé egy zárójelben kb a csapat összes tagjának a mennyiséget látni.

Ha volt, akkor elnzézést, néztem a listát, de nem igazán találtam ilyen felvetést.
pacsi!
PP
Szia.
Ezt én sem preferálom, hiszen ez a "közös raktár" sok kellemetlen percet okozhatna. Teljesen rendben van, hogy mindenki egy saját raktárba termel, és belerakja a kalandba a jelvényeket, ha az kész. Ezt nem hiszem, hogy tovább kellene ragozni.
Nem támogatom az olyat, ami a csapatmunkát szétszedné.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok,

jó lenne látni, a saját tárgyaim mellett a csapat összes mennyiségét ugyanabból a tárgyból!

Most koordinálunk, beszélünk, chaten jó lenne képet is tudni beilleszteni, de a legegyszerűbb lenne technikailag, ha a piktogrammok melletti mennyiség mellé egy zárójelben kb a csapat összes tagjának a mennyiséget látni.

Ha volt, akkor elnzézést, néztem a listát, de nem igazán találtam ilyen felvetést.
pacsi!
PP

Már volt ötlet, én írtam róla itt elolvashatod
Hiába többen támogatták még is el lett utasítva

 

Calyr

Veterán
És ennek az is lehetett az oka, hogy többen nem támogatták, mint ahányan igen. ;)

Szerintem a téma elég alaposan körbe lett járva a megadott linken, akit érdekelnek a részletek, ott vannak, ez azóta szerintem semmit sem változott, Az oda írtak alapján én továbbra sem támogatnék ilyesmiket.
 
Utoljára szerkesztve:

WarriorKingu

Erős harcos
Lehetne egy olyan közös raktár is, ahonnan nem vehet ki más tesó, mint a gyártó, viszont összegzi, hogy kinél mi van a személyes raktárakban.
Szerintem ez nagyon izgalmas lehetne.
 
És ennek az is lehetett az oka, hogy többen nem támogatták, mint ahányan igen. ;)

Szerintem a téma elég alaposan körbe lett járva a megadott linken, akit érdekelnek a részletek, ott vannak, ez azóta szerintem semmit sem változott, Az oda írtak alapján én továbbra sem támogatnék ilyesmiket.
56-an támogatták a 21-el szemben! Vagyis többen támogatták ;) 75%-nak kell támogatni akkor megy csak át... ;)
A kalandnak szerintem is a kommunikáció és az aktivitás a lényege.
Ilyen alapon akár forgathatnánk is az épületeket...:p
 

Calyr

Veterán
56-an támogatták a 21-el szemben! Vagyis többen támogatták ;) 75%-nak kell támogatni akkor megy csak át... ;)
A kalandnak szerintem is a kommunikáció és az aktivitás a lényege.
Ilyen alapon akár forgathatnánk is az épületeket...:p
Én a hozzászólásokat néztem. Érvek ugye csak ott jelenhetnek meg, így azok szerintem többet érnek annál, mint amikor megy a kampány, hogy hé lécci nyomj egy igent, és lesz plusz egy szavazat.
De mindenki abban hisz, amiben akar, szerintem ezzel nincs semmi gond. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Ilyen funkció bevezetése jelenleg nincs tervben. Ez csupán félinformáció lenne, a folyamatban lévő termelések miatt nem adna használható segítséget. A megoldás a kommunikáció és a csapatmunka ;)
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent