• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

Nyizi

Újonc
Sziasztok!
A tegnap indult Testvériségi kalandban az első pályán a már teljesített pontok (több is, de nem mind) nem teljesítettként "villognak" továbbra is. (Kilép-belép-frissít-újratölt már megvolt. :) )
Köszönöm, ha megnézitek.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
A tegnap indult Testvériségi kalandban az első pályán a már teljesített pontok (több is, de nem mind) nem teljesítettként "villognak" továbbra is. (Kilép-belép-frissít-újratölt már megvolt. :) )
Köszönöm, ha megnézitek.
Szia!
Tudnál erről hozni egy képernyőmentést?
Köszönöm.
 

Nyizi

Újonc
Szia!
Tudnál erről hozni egy képernyőmentést?
Köszönöm.
Szia, igen... :)
Úgy látom, hogy ahol ilyet tapasztalok, azok mind kereszteződések.
A kék úton jók, a sárga és zöld úton levők nem jók.
 

Csatolmányok

  • elvenar_kaland.JPG
    elvenar_kaland.JPG
    141,6 KB · Megtekintések: 8
Utoljára szerkesztve:

Zaron

Felderítő
Máshol is nálam, a hiányt mutatja, bár betelt a pont, amíg újra be nem nem lépek a kalandoldalra..
 

w.Joe

Felderítő
Nalam sem oldodik meg. Se mobilon se bongeszoben. A keresztezodesek nincsenek kipipalva. Masodik szinten sem amugy. Azt hiszem egyentlen egyszer pipalta ki, amikor en zartam be a pontot, ha mas zarja, nem latszik hogy kesz a pont.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szia, igen... :)
Úgy látom, hogy ahol ilyet tapasztalok, azok mind kereszteződések.
A kék úton jók, a sárga és zöld úton levők nem jók...
Most a Kereszteződésekre mutatsz rá? Vagy csak a sima útvonali körökre??Mert a Kereszteződéseken nincs pipa jelzés, lehet tovább haladni, ha kész.
 

Nyizi

Újonc
Most a Kereszteződésekre mutatsz rá? Vagy csak a sima útvonali körökre??Mert a Kereszteződéseken nincs pipa jelzés, lehet tovább haladni, ha kész.
A csomópontokra mutatok rá, igen. Valóban nem okoz fennakadást a játék menetében, csak félrevezető az információ, a pipa hiánya.
Az eddigi kalandokban ez jól működött.
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Nyizi

Hoztam neked egy képet, melyen 2 különböző TK-s szituáció látható. A bal oldali kép a mostani, a jobb oldali pedig az előző TK-ból származik. Látható, az előzőn se volt pipa jelzés, ha a csapat teljesített egy kereszteződést. Az ellenőrzőpontok esetében viszont mind a 2 képen látható a pipa. :) Ez, a Cyklon által leírd dolgokat erősíti meg.

Most és előzőleg.jpg
 

Putyika

Veterán
a Kereszteződéseken nincs pipa jelzés, lehet tovább haladni, ha kész.
Kicsit elkanyarította a hibajelentés irányát a pipa említése. A valós probléma, hogy a teljesített kereszteződések világítanak, pedig nem kellene nekik. Erről szólt az eredeti bejelentés és így is működik, és ez valóban hiba.
 

Nyizi

Újonc
Kicsit elkanyarította a hibajelentés irányát a pipa említése. A valós probléma, hogy a teljesített kereszteződések világítanak, pedig nem kellene nekik. Erről szólt az eredeti bejelentés és így is működik, és ez valóban hiba.
Köszönöm! :) Igen, pont ezt akartam én is írni, hogy nem a konkrét pipát hiányoltam. Az általam csatolt képen a téma 3-as hozzászólásában is látszik a kép bal oldalán levő kereszteződés továbbra is "világít", holott már teljesítve lett.
 

Zaron

Felderítő
Köszönöm! :) Igen, pont ezt akartam én is írni, hogy nem a konkrét pipát hiányoltam. Az általam csatolt képen a téma 3-as hozzászólásában is látszik a kép bal oldalán levő kereszteződés továbbra is "világít", holott már teljesítve lett.
---és továbbra is ugrál
 

w.Joe

Felderítő
Nalam most jonak tunik. Mobilon nezem.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20230818-160559_Elvenar.jpg
    Screenshot_20230818-160559_Elvenar.jpg
    331,1 KB · Megtekintések: 5
Fent