• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek

  • Témaindító Törölt felhasználó - 1406
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékostársaim!

Napi szintű, aktív játékos vagyok. Minden tagot látogatok, támogatom a csodákat, használom a chat-et és az üzenetküldést, rendszeresen fórumozok. Csak bónuszos manufaktúrákkal termelek és mindhárom aktív. Korrekten piacozok (két csillag).
Csak aktív csapatot keresek, ahol napi szinten megy a látogatás, egymás segítése, ahol jó a csapathangulat, a tagok motiváltak, céljuk az előrehaladás, fejlődés, előrelépés a ranglistán.
Ha ilyen a csapatod, kérlek írj, szívesen tartoznék hozzátok, segíteném előrehaladásotokat!
Köszönöm, hogy elolvastad! :)

Üdvözlettel: Eysea Eneas
 

bere007

Veterán
Hozzánk jöhetsz. A főmágust keresd meg Blayzs, írd meg neki, hogy az én ajánlásommal. :)

Most váltottam én is hasonló okok miatt, mint amiért gondolom Te is. Aktív játékosok, segítik/segítjük egymást.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Hozzánk jöhetsz. A főmágust keresd meg Blayzs, írd meg neki, hogy az én ajánlásommal. :)

Most váltottam én is hasonló okok miatt, mint amiért gondolom Te is. Aktív játékosok, segítik/segítjük egymást.
Az indok privi téma. Ha érdekel, megírom.
 
Fent