• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Testvériségen belüli piac kijelző

Tekla

Tapasztalt építő
Szia ilyen van már nagyon nagyon régtől.Kérlek a kereskedőnél a Szűrő kockát pipáld ki,és utána csak a tesósági ajánlatok fognak bekerülni a piaci kínálatba.
Ez így van, de ezeket az ajánlatokat a szomszédok is látják és meg tudják venni. Olyan belső piacozási megoldásra lenne szükség, ami által a szövetségi tagok egymás között tudnak kereskedni úgy, hogy a feltett ajánlatokat a szomszédok nem látják.
 

Siorna

Veterán
Szerintem meg pont jó, hogy nincs kartell, zárt kereskedelem. Így azok is kapnak lehetőséget, akik valamilyen okból nem tartoznak semmilyen testvériséghez (például túl kicsik, és nem veszik fel őket). A testvériségen belül meg tudod beszélni, hogy "figyu, most teszek fel egy ilyen és ilyen ajánlatot, legyetek bent a kufárnál!", és innentől eléggé bebiztosítod, hogy az áru a testvériségen belül keljen el, mégis adtunk egy kis esélyt - és ezáltal izgalmat - a kívülállóknak is.
Summa summárum: én nem támogatnám az ötletet.
 

DeletedUser1114

Vendég
Szerintem meg pont jó, hogy nincs kartell, zárt kereskedelem. Így azok is kapnak lehetőséget, akik valamilyen okból nem tartoznak semmilyen testvériséghez (például túl kicsik, és nem veszik fel őket). A testvériségen belül meg tudod beszélni, hogy "figyu, most teszek fel egy ilyen és ilyen ajánlatot, legyetek bent a kufárnál!", és innentől eléggé bebiztosítod, hogy az áru a testvériségen belül keljen el, mégis adtunk egy kis esélyt - és ezáltal izgalmat - a kívülállóknak is.
Summa summárum: én nem támogatnám az ötletet.

Sok nagy szövibe szeretik a kicsiket. Támogatják segítik. Így a csere se gond. Testvériségen belül ha nem is különül el a piac de meoldható a belső cseten megbeszélve. szóval az ötlet nem túl életképes - votl már róla szó és elvetették...
 

bere007

Veterán
Mindegy, hogy ki viszi el, csak vegyék meg. Ha a társadnak kell anyag rakja fel, aztán majd valaki elviszi. Ha neked kell, akkor ugyan ez.
 
Fent