• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Testvériségek bajnoksági eredménye

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 30 96,8%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 3,2%

  • Összes szavazó
    31
  • A szavazás lezárult .

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok! :)

1. Benyújtó játéktapasztalata
A XIX. fejezetben tartok mindkét szerveren.

2. Az ötlet röviden
Szeretném, ha a ranglisták menüjében szerepelnének a testvériségek által elért bajnoki eredmények is, hasonlóan a kaland és torony eredményeihez.
Tehát a bajnoksági fülből 2 lenne az egyik az egyéni, a másik a testvériségi haladást mutatná :)

3. Az ötlet háttere
PC és mobil

4. Előnyök
Szerintem a testvériségi bajnoksági eredmények éppen olyan fontosak, mint a torony és kaland eredményei. S ha már ranglista, akkor legyen teljes és korrekt. Jelenleg a csapatok bajnoki eredményeit az ElvenStats.com-on tudtam csak megnézni, mely számomra pontatlan, nem megbízható, hiszen a napokban folyamatosan figyeltem, hogy mennyire pontosak, s hogyan frissülnek az adatok.

5. Hátrányok
Szerintem semmiféle hátránya nincs

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Gondolom, hogy minden tekintetben megoldható a funkció létrehozása

Üdv.: Szeri :)
 
Utoljára szerkesztve:

Senta

Erős harcos
semmi előnyét nem látom, ha a múlt heti testvériségi bajnoksági pontszámokat tudatják velem! ha egy játékosra vagyok kiváncsi, akkor is inkább a bajnoksági átlagát nézem meg, mint az adott testvériség előző heti helyezését a szerveren.
az ötleted ismét csak egy statisztikai adat ami nem mondd semmi lényegeset
persze tudom vannak testvériségek akiknek a pontszám a lényeg, legyen szó bármelyikről :)
 

Szerencse fia

Veterán
semmi előnyét nem látom, ha a múlt heti testvériségi bajnoksági pontszámokat tudatják velem! ha egy játékosra vagyok kiváncsi, akkor is inkább a bajnoksági átlagát nézem meg, mint az adott testvériség előző heti helyezését a szerveren.
az ötleted ismét csak egy statisztikai adat ami nem mondd semmi lényegeset
persze tudom vannak testvériségek akiknek a pontszám a lényeg, legyen szó bármelyikről :)
Szia Senta!
Szerintem a játéknak egyik fő eleme a bajnokság, s van arra igény, hogy lássuk más csapatok milyen eredménnyel végeztek. Nem véletlenül született meg az ElvenStat bajnokis része. A versenyszellemmel megáldott csapatok szeretik tudni, hogy a saját szerverükön milyen eredményt értek el. S ugye csak az nézi meg, akit érdekel, - ergo neked nem kell megnézned a fülön, ha nem érdekel. ;)

Még egy apró szösszenet:
Ha megvalósulna a testvériségi bajnoki ranglista, akkor egy csapatot kereső játékosnak is könnyebb lenne a dolga, mert pl. csak rámegy a fülre és megnézi a legjobban teljesítő csapatokat, s választ - ezzel időt és energiát spórolva ;)

Üdv.: Szeri :)
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
semmi előnyét nem látom, ha a múlt heti testvériségi bajnoksági pontszámokat tudatják velem! ha egy játékosra vagyok kiváncsi, akkor is inkább a bajnoksági átlagát nézem meg, mint az adott testvériség előző heti helyezését a szerveren.
az ötleted ismét csak egy statisztikai adat ami nem mondd semmi lényegeset
persze tudom vannak testvériségek akiknek a pontszám a lényeg, legyen szó bármelyikről :)
Szia!
Szerintem is a elvenstats-on megnézni jobb az átlagot, az is igaz nem ez a leglényegesebb adat, de szerintem a toronynál se lényeges, ott is ugyan úgy az előző hetit látod. Amennyiben az egyiknél (toronynál) mutatja akkor ugyan annyi erővel a másiknál ( a bajnokságnál) is mutathatná.
 

petkat

Újonc
Sziasztok! :)

1. Benyújtó játéktapasztalata
A XIX. fejezetben tartok mindkét szerveren.

2. Az ötlet röviden
Szeretném, ha a ranglisták menüjében szerepelnének a testvériségek által elért bajnoki eredmények is, hasonlóan a kaland és torony eredményeihez.
Tehát a bajnoksági fülből 2 lenne az egyik az egyéni, a másik a testvériségi haladást mutatná :)

3. Az ötlet háttere
PC és mobil

4. Előnyök
Szerintem a testvériségi bajnoksági eredmények éppen olyan fontosak, mint a torony és kaland eredményei. S ha már ranglista, akkor legyen teljes és korrekt. Jelenleg a csapatok bajnoki eredményeit az ElvenStats.com-on tudtam csak megnézni, mely számomra pontatlan, nem megbízható, hiszen a napokban folyamatosan figyeltem, hogy mennyire pontosak, s hogyan frissülnek az adatok.

5. Hátrányok
Szerintem semmiféle hátránya nincs

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Gondolom, hogy minden tekintetben megoldható a funkció létrehozása

Üdv.: Szeri :)
Támogatom az ötletet, ha már a csapat összpontszáma számít a ládák nyitásakor, a testvériségek rangsorát is láthassuk a bajnokságokban.
 

Wiccara

Veterán
Szia Szeri!

Bajnoki korrekt eredményt igazán az egyéni teljesítmény ad, sok tesóság fogad 1-1 bajnoki erejére "zsoldost" akinek épp kell a tervrajz.
( ahogyan kalandra is raknak össze ideiglenes csapatokat..) Az így elért eredményeket veletek szemben se lenne korrekt összehasonlítani, hisz kb amíg ti lefutjátok 25 fóvel egy évig a maratont, ők megtehetik, h minden héten friss 25-ös fogattal vágtáznak. Természetesen ezt eltúloztam, de a lényeget értitek így is ;)
A legjobban az tetszik az ötletben, hogy mindkét szerverről hívtál támogatókat, és végre megint vannak újoncok a fórumon ;)

W.
 

Szerencse fia

Veterán
Szia Szeri!

Bajnoki korrekt eredményt igazán az egyéni teljesítmény ad, sok tesóság fogad 1-1 bajnoki erejére "zsoldost" akinek épp kell a tervrajz.
( ahogyan kalandra is raknak össze ideiglenes csapatokat..) Az így elért eredményeket veletek szemben se lenne korrekt összehasonlítani, hisz kb amíg ti lefutjátok 25 fóvel egy évig a maratont, ők megtehetik, h minden héten friss 25-ös fogattal vágtáznak. Természetesen ezt eltúloztam, de a lényeget értitek így is ;)
A legjobban az tetszik az ötletben, hogy mindkét szerverről hívtál támogatókat, és végre megint vannak újoncok a fórumon ;)

W.
Szia Wiccara!

Az ötletem a testvériségi bajnoki ranglista megvalósítására irányul, s azt szeretnénk látni a toronyhoz és kalandhoz hasonlóan. S amint láthatod sok játékosnak van erre igénye, s szeretnék látni, hogy a csapatuk hol helyezkedik el a rangsorban.
Az egyéni bajnoki teljesítmények is láthatóak, s mindenki arra használja az információt amire akarja. Ergo a toborzással kapcsolatos meglátásokat most nem ecsetelném, hiszen ahányan vagyunk annyiféleképpen toborzunk és játszunk.
S ha megvalósul, akkor mindkét verzió, mind az egyéni mind a testvériségi ranglista látható lesz, ergo mindenki azt nézi meg amelyik számára szimpatikus, ill. amire kíváncsi. ;)
S annak pedig kifejezetten örülök, hogy sok "újonc" látogatta meg a fórumot, - kik sokan tapasztalt játékosok s csak a fórumon újoncok! :)
Ők legalább a lényegi mondanivalót látták meg, s elnyerte tetszésüket ;)

Üdv.: Szeri :)
 

Herannin

Erős harcos
Szia Szeri!

Bajnoki korrekt eredményt igazán az egyéni teljesítmény ad, sok tesóság fogad 1-1 bajnoki erejére "zsoldost" akinek épp kell a tervrajz.
( ahogyan kalandra is raknak össze ideiglenes csapatokat..) Az így elért eredményeket veletek szemben se lenne korrekt összehasonlítani, hisz kb amíg ti lefutjátok 25 fóvel egy évig a maratont, ők megtehetik, h minden héten friss 25-ös fogattal vágtáznak. Természetesen ezt eltúloztam, de a lényeget értitek így is ;)
A legjobban az tetszik az ötletben, hogy mindkét szerverről hívtál támogatókat, és végre megint vannak újoncok a fórumon ;)

W.
Jó, hát ahova zsoldos kell a tervrajzért, az annyira mindegy, mert az még az amatőr liga... Hidd el, az nem fog betorzítani ott, ahol hetente hozzák a 19 ládát gond nélkül...
 

Wiccara

Veterán
nem fog betorzítani ott, ahol hetente hozzák a 19 ládát
Szia,

ebben igazatok van, egy bizonyos szint felett már tiszta versengés van az erős csapatok között!
Ott plusz motiváció lehet, igen. A gond valahol a középmezőny alján lehet, akik az ilyen szedett-vedett csapatok miatt kerülnek hátrébb, mint amit megérdemelnének. Természetesen itt is meg lehet nézni, kik miért vannak ott, ahol; ahogy a kalandnál is.
Amikor a 10 ládát kitolták 20-ra, azt hitték kifognak a játékosokon.. már az első hét megcáfolta őket :)
Megértem az igényt rá, ez is egyfajta csapatépítő eredményjelző lehet!
a lényegi mondanivalót látták meg, s elnyerte tetszésüket
Látom, és örülök, mert így egy csapatverseny nem csak kalandra éleződik ki. A bajnokiba sokkal több az aktív tesóság, mint egy kalandnál ( ezt tudjuk be a díjaknak..)

W.
 

Deathfolk

Veterán
Én azóta hogy játszok hiányolom ezt az adatot, és nem is értettem már 4 éve se hogy ez miért nincs feltűntetve, tök alapnak kéne lennie. Mikor behozták a 10+ ládákat akkor ment fórumon meg fészbuk csoportba is a kiírások hogy kiknek lett meg a max láda, ment a verseny kik tudják hamarabb megcsinálni, akkor is tök jó lett volna a pontokat 1 rendes rangsorba látni és nem csak fórumokba írni... Persze elvenstaton meg lehet nézni, de ne keljen már ezért 1 külsös oldalt nézegetni, szóval nagyon támogatom!
 
Fent