• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

testvériség.

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Hogyan lehetséges. hogy új tag került a testvériségbe, miközben BIZTOS, hogy senki nem vette fel?
 

DeletedUser4332

Vendég
Sziasztok!
Hogyan lehetséges. hogy új tag került a testvériségbe, miközben BIZTOS, hogy senki nem vette fel?

Vagy küldtetek neki meghívót, amit ő elfogadott, így külön felvétel nélkül is tudott csatlakozni, vagy BIZTOS, hogy felvettétek. Vagy ami még lehet, hogy belepiszkáltatok a csatlakozási lehetőségekbe és átnyomtátok közvetlen csatlakozásra, akkor ha jól tudom lehet simán belépni meghívó nélkül. Ezt a főmágus és mágus tudja elállítani a testvériségnek a szerkesztés fülében.
 

Lupuj

Erős harcos
Vagy küldtetek neki meghívót, amit ő elfogadott, így külön felvétel nélkül is tudott csatlakozni, vagy BIZTOS, hogy felvettétek. Vagy ami még lehet, hogy belepiszkáltatok a csatlakozási lehetőségekbe és átnyomtátok közvetlen csatlakozásra, akkor ha jól tudom lehet simán belépni meghívó nélkül. Ezt a főmágus és mágus tudja elállítani a testvériségnek a szerkesztés fülében.

Szia bere007!
Megnéztem a szerkesztési oldalon, ahol az van beállítva, hogy "Csak jelentkezések".
Jelenleg 3-an vagyunk a tetvériségben, de BIZTOS, hogy egyikünk sem vette fel az új tagot. Mégis bent volt.
Ez egyértelműen HIBA!
 

DeletedUser4362

Vendég
Én is új vagyok itt, de eszembe se jutna klánt/testvériséget alapítani. Éppen azért, mert még sokat kell itt tanulnom.
Ti miért ragaszkodtok ahoz, h "főnökök" legyetek egy olyan Világban, amit még nem is értetek?!
Csatlakozzatok be egy olyan csapatba, ahol vannak tapasztalt játékosok. Ennyi!
Később is tudsz önállósulni ha akarsz!
 

DeletedUser4154

Vendég
Sziasztok!
Nem találtam más helyet ahová írhatnék. Van néhány hiba amit észrevettem: amikor a felfedezett szomszédjaimat meglátogatom, a vége felé kb. az utolsó harmadnál lefagy a játék (Újra kell indítani) - ezt azóta tapasztalom mióta bejött a HTML5 lehetőség. Csatázás után is előfordul. A másik dolog, hogy vannak olyan felfedezettek akiktől nem lehet pénzt bezsebelni, mert heteken keresztül tart a főépületük fejlesztése. Remélem érthető voltam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
A másik dolog, hogy vannak olyan felfedezettek akiktől nem lehet pénzt bezsebelni, mert heteken keresztül tart a főépületük fejlesztése.
Ez akkor van, ha az illető játékos elindította a főépület fejlesztését, majd elutazott/elunta a játékot/..., azaz nem lép be egy ideig/soha többet. A főépület fejlesztése ugyanis az idő lejártával ÉS az utána következő belépéssel válik befejezetté. Így születnek a soha be nem fejeződő főépületek és a nem támogatható, uncsi szomszédok.
 

Jutka50

Újonc
Sziasztok. azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet Testvériségbe jelentkezni ha tudod a testvériség nevét. Vagy hogyan kell meghívni valakit?
Válaszotokat előre is köszönöm.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Sziasztok. azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet Testvériségbe jelentkezni ha tudod a testvériség nevét. Vagy hogyan kell meghívni valakit?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Ha van üres hely akkor simán jelentkezel. Előbb azonban írj egy "motivációs" levelet a főmágusnak. Meghívni akkor tudsz valakit ha legalább prefektus a rangod. Rákeresel az illető nevére és a pajzs ikonra bökve meg tudod hívni, ha nem tagja egy testvériségnek sem. Ha tag akkor, írj neki levelet! Udvarolj, ígérj fűt fát mintha ha pasi lennél és csajoznál. Vagy csak legyél őszinte és mond el miért szeretnéd ha veled játszana és mit tudsz ajánlani cserébe.
 
Fent