• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

testvériség.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Engem az elején / mármint amikor elkezdtem / a térképen áthelyeztek. Az lenne a kérdésem, hogy van-e mód arra, hogy a testvériség tagjai szomszédok legyenek?
 

DeletedUser1637

Vendég
Nincs rá mód, és nincs is rá szükség! Ha nem szomszédok a csoporttársaid, több támogatnivalód van, és a piacra is jobb hatással lehet, ha nem egymás mellett vagyok, szóval ez inkább előnyös, mint hátrány! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Azt, hogy nincs rá mód megértem. A piaci hatások nagyon nem érdekelnek, se a támogatások:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem túl aktív a szomszédság a tagok környékén, nálam viszont igen.
 

DeletedUser1818

Vendég
a kérdésem az lenne hogy lehet növelni a testvériség pontszámot?
 

DeletedUser

Vendég
a kérdésem az lenne hogy lehet növelni a testvériség pontszámot?
A csapat pontszáma a tagok pontszámának összege. Ha egy tag fejlődik, növekszik a pontja, akkor a testvériségé is hasonlóképpen.
Továbbá a kaland ad(hat) még ehhez egyetemleges pontokat.
 

DeletedUser1818

Vendég
- minden olyan építkezés és épület fejlesztése, ami lakost, vagy kultot igényel
- csoda fejlesztése, ami tp-t igényel
- tartományi találkozó megoldása
- bajnokin ha az első 100ban vagy záráskor
köszi!
 

nlstemplar

Veterán
A nem tp-t igénylő csoda építése/fejlesztése (rúnából kirakott) is ad ranglista pontot a trón miatt.
Tudtommal a TP-t igénylő csoda fejlesztés után is ad ranglista pontokat.
Vagyis minden szintfejlesztés a csodáknál, ha van Trónod az plussz ranglista pontot ad, azon kivül amit a csoda fejlesztés egyébként is adna.
 

DeletedUser782

Vendég
Sziasztok! Kérdésem az lenne,van -e olyan leirás ,hogy egy fő mágus hogy fejlessze vagy igazgassa a Testvériséget?Köszönöm a választ..
 

DeletedUser4106

Vendég
Sziasztok! Van olyan topik, ahol egy testvériséghez tagokat lehet toborozni, vagy ahol játékosok keresnek testvériséget?
Köszi!☺♥
 
Fent