• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Testvériség létszámbővítése

DeletedUser908

Vendég
kedves fejlesztők, fórumozók,játékostársak, szeretnék felvetni egy ötletet, hogy a 25/25ös max taglétszám kontrolláltan növelhetővé váljon. A legutóbbi testvériségi kalandozás kiértékelésekor itt ott hallottam, hogy a kiosztott épületek nem elég jók, a továbbiakban kevesebben és kisebb intenzitással játszanának, mert nem éri meg. -Véleményem, hogy össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal: a Testvériségek akik amúgy is örültek az új kihívásnak, egy újfajta testvériségi csodáért szállhatnának harcba" Testvériség Obeliszkje" ez lehetne egy 1*1 négyzet helyet foglaló csoda, amit folyamatosan rúnaszilánkokkal lehet fejleszteni, ilyen szilánkok megszerzésére a Testvériségi kalandozások során lenne lehetőség, az event iránti érdeklődést ez nagyban segíthetné. Magánvéleményem szerint a teljesített 1-2-3 térkép után kaphatnának rúnát a csapatok., emellett az ismételten megszerzett Obeliszkeket a dobogón végzők szintén +1 rúnára cserélhetnék. Bízom benne, hogy a felvetésem támogatásra lel. Üdv: Micahomg
 

DeletedUser

Vendég
kedves fejlesztők, fórumozók,játékostársak, szeretnék felvetni egy ötletet, hogy a 25/25ös max taglétszám kontrolláltan növelhetővé váljon. A legutóbbi testvériségi kalandozás kiértékelésekor itt ott hallottam, hogy a kiosztott épületek nem elég jók, a továbbiakban kevesebben és kisebb intenzitással játszanának, mert nem éri meg. -Véleményem, hogy össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal: a Testvériségek akik amúgy is örültek az új kihívásnak, egy újfajta testvériségi csodáért szállhatnának harcba" Testvériség Obeliszkje" ez lehetne egy 1*1 négyzet helyet foglaló csoda, amit folyamatosan rúnaszilánkokkal lehet fejleszteni, ilyen szilánkok megszerzésére a Testvériségi kalandozások során lenne lehetőség, az event iránti érdeklődést ez nagyban segíthetné. Magánvéleményem szerint a teljesített 1-2-3 térkép után kaphatnának rúnát a csapatok., emellett az ismételten megszerzett Obeliszkeket a dobogón végzők szintén +1 rúnára cserélhetnék. Bízom benne, hogy a felvetésem támogatásra lel. Üdv: Micahomg
Nem értek vele egyet, csatlakozom @Djyahel véleményéhez.
Aki már vezetett hosszútávon felelősségteljesen egy csapatot, az tudja, a 25 fő igen reális létszám. Nagyon nehéz egy nagyobb csapatot úgy összefogni, hogy mindenki elégedett legyen, jól érezze magát adott környezetben. Arról nem is beszélve, hogy esetlegesen a nagyobb csapatok előnyére válhatna a növelés, a kisebbeket viszont igencsak hátrányba helyezné. Még nagyobb különbségek alakulnának ki. Sok játékban próbálták már ezt a lehetőséget, és valahogy mindenhol a 25 fős csapat vált be.

Aki ilyenben gondolkodik, annak adott a lehetőség egy "kistestvériséget" létrehozni, mint ahogy azt már többen sikeresen meg is tették. Csupán arra kell figyelni, ne legyen egyenetlen árukereskedelem a két testvériség között.
 

DeletedUser908

Vendég
Djyahel észrevételére reagálva: az épületfejlesztésbe ágyazott szintenkénti +1 férőhely remekül finomhangolná a max létszámot. Ha pl az "Obeliszknek" a maximális szintje (szintenként úgyis sok rúna kell, amit csak a kalandozások adnak) maximum 10, akkor az elérhető max taglétszám is 35fő. Mindenki a legjobb csapatokba törekszik, a rúna-adományozással mind a jelentkező, mind a fullos klán részt vállalhatna a fejlesztésben. -Minden csak a korlátozásokon múlik,, az építők kunyhójának is csak max 5-ös szintje van
 

Kobra

Felderítő
kedves fejlesztők, fórumozók,játékostársak, szeretnék felvetni egy ötletet, hogy a 25/25ös max taglétszám kontrolláltan növelhetővé váljon. A legutóbbi testvériségi kalandozás kiértékelésekor itt ott hallottam, hogy a kiosztott épületek nem elég jók, a továbbiakban kevesebben és kisebb intenzitással játszanának, mert nem éri meg. -Véleményem, hogy össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal: a Testvériségek akik amúgy is örültek az új kihívásnak, egy újfajta testvériségi csodáért szállhatnának harcba" Testvériség Obeliszkje" ez lehetne egy 1*1 négyzet helyet foglaló csoda, amit folyamatosan rúnaszilánkokkal lehet fejleszteni, ilyen szilánkok megszerzésére a Testvériségi kalandozások során lenne lehetőség, az event iránti érdeklődést ez nagyban segíthetné. Magánvéleményem szerint a teljesített 1-2-3 térkép után kaphatnának rúnát a csapatok., emellett az ismételten megszerzett Obeliszkeket a dobogón végzők szintén +1 rúnára cserélhetnék. Bízom benne, hogy a felvetésem támogatásra lel. Üdv: Micahomg
Nem tartom szerencsésnek a felvetést. Egyetértve azzal, hogy a 25 fős csapatlétszám kipróbáltan ideális méret, az általad javasolt megoldás visszafordíthatatlan szakadást idézne elő a nagyobb létszámú és a kisebbek között. Nem lehet cél ebben a játékban giga csapatok létrehozása.
És ha már ellenvéleménnyel vagyok: ki is kapná az "Obeliszket"? Mindenki? És ha kilép valaki egy ilyennel? És ha csak a Főmágusnál van, és ő száll ki? és ha.... és innen még számos technikai kérdésem lenne.
De minek, hiszen az alapötlettel sem értek egyet.
 

DeletedUser1519

Vendég
Én sem tartom jó ötletnek. Azon túl, amit Djyahel és mimo111 elmondott, már akár öt fővel több játékos egy testvériségben alapvetően megváltoztatná az egyensúlyi viszonyokat, hiszen kihatna a kereskedelemre, a szomszédolásra, akár a csodákban való segítségre. A nagy testvériségek ezzel még jobban elhúznának, hisz eleve sokszor régen összecsiszolódott, bizony profi játékosok vannak benne. Egy újonnan alapult testvériségnél ehhez akár hónapok is kellenek.
 

DeletedUser683

Vendég
Az otlet egyik reszevel nem ertek egyet, miszerint bovitheto legyen a letszam, de latom a sorok mogott, hogy miert vetetted fel. :)
Azt egy kulon otletben tartanam szerencsesnek beadni, hogy a TK nyeremenyei nem feltetlenul aranyosak a belefektetett munkaval, es ennek jobbitasara mit javasolnal. Ha az az otlet jo, tamogatni fogom. :)
 

DeletedUser1913

Vendég
Lám, lám a veteránok nem falánkok!
Mert a létszám növekedés egy csapatban 30-ra még hagyám,de több semmi szinvonal alatt nem/nem vagyok régi jétékos,de ha nagyobb lenne ,gondoljatok bele,összegyülnének a nagyszintűek egy nagy csapatban és mi a kicsik, akkor mit csinálnánk?
Ez olyan mint, amikor a gyerekek harcolnak a felnöttek ellen, ezért egyetértek a veteránokkal Ez nem jó ötlet.o_O:)o_O:)
 

liliputy

Veterán
Egyetértek az előttem szólókkal, szóval én sem tartom egészséges dolognak. A megnövelt létszámmal már nem lehetne testvériségnek nevezni, azt már ezrednek, hadseregnek, vagy mit tudom én minek hívnák, és mint ilyenek, tényleg totál lehengerelnék a kis- vagy a jelenlegi 25 fős testvériségeket. :confused:
Azért abba is bele kéne ám gondolni, hogy a napi látogatások már így is nagyon hosszadalmasak, főleg ha még a szomszédokat is lelkiismeretesen látogatjuk, függetlenül attól, hogy ezáltal több aranyhoz, alapanyaghoz stb-hez jutnánk.
 

DeletedUser

Vendég
Djyahel észrevételére reagálva: az épületfejlesztésbe ágyazott szintenkénti +1 férőhely remekül finomhangolná a max létszámot. Ha pl az "Obeliszknek" a maximális szintje (szintenként úgyis sok rúna kell, amit csak a kalandozások adnak) maximum 10, akkor az elérhető max taglétszám is 35fő. Mindenki a legjobb csapatokba törekszik, a rúna-adományozással mind a jelentkező, mind a fullos klán részt vállalhatna a fejlesztésben. -Minden csak a korlátozásokon múlik,, az építők kunyhójának is csak max 5-ös szintje van

Ez csak a nagy csapatokat helyezné előnybe, így még nagyobb különbségek keletkeznének a tesóságok között. Ami egy nagy csapatnak játékosan könnyű lenne, az egy kicsinek elérhetetlen cél... én örömmel veszek minden jó ötletet, de ezt nem támogatom. Tényleg nem egyenlőek lennének az esélyek.
 

DeletedUser3

Vendég
Egy ilyen jellegű változtatás a nagyobb csapatokat helyezné előnybe, majd öngerjesztő folyamatban (a megnyert plusz emberekkel újra bővítve a taglétszámot) csak tovább súlyosbítaná a dolgot. Ha pedig korlátozva lenne, hogy max. 10 ilyen bővítési lehetőséget lehet nyerni, akkor az azután megnyert épületekkel mi lesz?

Nem kerül továbbításra.
 
Fent