• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Tervrajzok raktározása.

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    100
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser1766

Vendég
Támogatom, nagy hiányt pótolna.
Hoshi, esetleg egy visszajelzést erről...? :)
 

DeletedUser4192

Vendég
Támogatom!
Hol tart már ennek az ötletnek az elbírálása? Annó úgy volt, hogy egy hét - egy ötlet és jön a bírálat (továbbküldve vagy visszautasítva), most valahogy nagyon feltorlódtak.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
A tervrajzok felhasználásohoz lenne egy ötletem :) talán más is várta már mikor jelenik meg a varázsakadémiába a királyi restauráció, hogy a könyvet átválthassa. Sajnos van, hogy elég sokára sikerül csak átváltani. De ha mondjuk fejleszteni akarnék valamit akkor ott megjelenne a felhasználhatósága az jó lenne. Például kiírná van 3 db könyvem ami 30 - ér és ha az épület 16 - tal fejleszthető akkor levonna 1 db könyvet és a többit a restaurációból lehetne mellé tenni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Rikari

Veterán
ha van gyémis lakó épületed vagy műhelyed akkor a fejlesztés fülben ott van h a fejlesztéshez tervrajz kell és h mennyi van
RED nem olvasol figyelmesen. Ha már nem tudod fejleszteni a varázslatos épületedet, mert maxon van, akkor nincsen fejlesztési füle, ergo nem látod ezt az adatot.
 

Szano

Tag
Támogatom. :)
Volt, hogy 3 hétig nem bírtam barkácsolni királyi restaurációt, s már ott gondolkoztam, hogy most mennyi is van?
 

Fofe

Újonc
Pont erre gondoltam én is, és látom, hogy ez már jó ideje javaslatban van. A szavazás már pont lezárult.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.
 
Fent