• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Tervrajzok raktározása.

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    100
  • A szavazás lezárult .

Rikari

Veterán
Szeretném ha a bajnokságban megszerezett 10. ládák teljesítése után, jutalomként kapott tervrajzok helyet kapnának a Királyi Restaurációhoz hasonlóan a raktárban. Jó volna, ha nem kellene különböző furfangokat alkalmazni ahhoz, hogy azonnal láthassuk mennyi tervrajzzal rendelkezünk. Akinek minden varázslatos épülete maximumra fejlesztett, ott ez már sajnos nem látható, és ahhoz hogy mégis pontos információt kaphassak, ki kell várnom az adott pillanatot az akadémiában (androidon) a Királyi Restauráció barkácsolásánál, hogy ez megmutatkozzon. Miután ez random így több nap is eltelhet, hogy hozzáférjek az adathoz. Ha lehetséges lenne a raktári elhelyezése ennek az "áldásnak" is, akkor minden termeléssel, gyártással és jutalommal szerezhető hasznunk kontrollálhatóvá válna a jövőben.
Előre is köszönöm a játékostársak támogatásait, hogy a kérésem eljuthasson a beterjesztésig.;)
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek, én is szeretném egyszerűbben látni a tervrajzaim számát. És ott megjelenne az infó is, hogy hogyan lehet hozzájutni.
 

DeletedUser4281

Vendég
Támogatom.
Meló miatt van hogy nem jutok géphez napokig és ha nem jön KR akkor marad a tippelgetés. Ebben a játékban viszont mindig előre kell tervezni és nem árt ha pontosak és naprakészek az infók. :)
 

DeletedUser1646

Vendég
Támogatom az ötletet, nagyon jó volna! Sokunk kívánsága válna valóra, ha megvalósulna.
 

DeletedUser4192

Vendég
Igen, a tervrajzoknak a raktárban a helye. Jelenjen meg a mennyisége, ne kelljen keresgélni. A felugró infó ablakban meg legyen ott, hogyan lehet hozzájutni.
 

Kobra

Felderítő
Szeretném ha a bajnokságban megszerezett 10. ládák teljesítése után, jutalomként kapott tervrajzok helyet kapnának a Királyi Restaurációhoz hasonlóan a raktárban. Jó volna, ha nem kellene különböző furfangokat alkalmazni ahhoz, hogy azonnal láthassuk mennyi tervrajzzal rendelkezünk. Akinek minden varázslatos épülete maximumra fejlesztett, ott ez már sajnos nem látható, és ahhoz hogy mégis pontos információt kaphassak, ki kell várnom az adott pillanatot az akadémiában (androidon) a Királyi Restauráció barkácsolásánál, hogy ez megmutatkozzon. Miután ez random így több nap is eltelhet, hogy hozzáférjek az adathoz. Ha lehetséges lenne a raktári elhelyezése ennek az "áldásnak" is, akkor minden termeléssel, gyártással és jutalommal szerezhető hasznunk kontrollálhatóvá válna a jövőben.
Előre is köszönöm a játékostársak támogatásait, hogy a kérésem eljuthasson a beterjesztésig.;)
 

DeletedUser1643

Vendég
Támogatom az ötletet
én is szeretném látni a tervrajzaim számát,reménykedem hogy meg is valósul.
 

Susanh

Erős harcos
Támogatom..! Jó ha tudja az ember mennyi gyémántot kell venni a varázslatos épületek fejlesztéséhez..
 

Deleted User - 204368

Vendég
Támogatom


és köszi a tippet, a nagy városomban hónapok óta fogalmam sincs, hogy mennyi tervrajzom van - talán így sikerül meglesnem :rolleyes:
ha van gyémis lakó épületed vagy műhelyed akkor a fejlesztés fülben ott van h a fejlesztéshez tervrajz kell és h mennyi van
 

DeletedUser4520

Vendég
ha van gyémis lakó épületed vagy műhelyed akkor a fejlesztés fülben ott van h a fejlesztéshez tervrajz kell és h mennyi van
Nekem nincs ilyen gyemis épületem egy se és én is szeretném tudni, szóval
Támogatom.
 

gilingalang

Veterán
Csatlakozom a támogatók táborához, nagy segítség lenne az ötlet megvalósítása. Talán a pipikaja mellett még a bűbájos fül is elbírná, de tök jó helyen lenne az áldások között is. Lényeg, hogy lássuk valahol... bárhol... tényleg.
 
Fent