• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Tervrajzok és Királyi Restaurációk megjelenése a raktárban

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Rikari

Veterán
Egy 2019. májusi ötletemet poroltam le azzal, hogy újra gyűjteném hozzá a támogatásaitokat, ha ti is hasznosnak találjátok az újítási szándékomat.
Szeretném ha a bajnokságban megszerezett 10. ládák teljesítése után a jutalomként kapott Tervrajzok helyet kapnának a raktárban. Jó volna, ha nem kellene különböző furfangokat alkalmazni ahhoz, hogy azonnal láthassuk mennyi tervrajzzal rendelkezünk. Akinek minden varázslatos épülete maximumra fejlesztett, ott ezt az infót már nem lehet előcsalogatni. Ha lehetséges lenne a raktári elhelyezése ennek az "áldásnak" is, akkor minden termeléssel, gyártással és jutalommal szerezhető hasznunk kontrollálhatóvá válna a jövőben.
Előre is köszönöm a játékostársak támogatásait, hogy a kérésem eljuthasson a beterjesztésig.;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3513

Vendég
Akkor is támogattam és azóta is nagyon várom.
Most egy varázslatos házikót nem maxolok, csak hogy meg tudjam nézni mennyi tervrajzom van - és meg kell mondanom nagyon fáj, mert gyönyörű a nagykövetséges házikó
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Régebben is támogattam, most is fogom. Kellene valami zegzug ennek a kicsi, de annál értékesebb tervrajznak. Lelki szemeim előtt sem látom, hogy mennyi van, ha minden fejlesztve van a kornak megfelelően. Kell és kész♥♥
 

Rikari

Veterán
Helyesbítettem az évszámot (jogos :p) és a kérést is, mert már a KR látható a raktárban. A tervrajzainknak is jó lenne egy hasonló hely a raktárban. De azért látjátok az idő kereke hozott ebben is haladást és ez már önmagában örömmel tölt el, mert amikor a kérésem megfogalmazódott a KR sem volt látható sehol.
 

Oryati

Újonc
Támogatom, főleg a mobilalkalmazásban, mert pc-s változatban ha van varázslatos épület még meg is tudod lesni
 

unseen

Veterán
Mióta bevezetésre került a tervrajz nyekergünk érte, hogy nem tudjuk mennyi van belőle raktáron. Támogatom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent