• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Tervrajz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vivcso

Újonc
Sziasztok!

Az ötletem igazából csak egy apróság lenne. Mégpedig, a tervrajzok megjelenítése valahol. Jelenleg nem található meg sehol az aktuális készlet, csak ha egy varázslatos épület Fejlesztés fülén megnézem. Ellenben, ha nincs fejleszthető épületem már, akkor sehol sem látható, mert az a fül ugye akkor inaktív.
Lehetne valahol az aranyat és egyéb dolgokat megjelenítő sávnál, vagy szimplán csak a raktárban megjelenítve. :)
U.i.: Javítsatok ki, ha én bambulok és már létezik valahol csak lemaradtam. :)
 

Senta

Erős harcos
Sziasztok!

Az ötletem igazából csak egy apróság lenne. Mégpedig, a tervrajzok megjelenítése valahol. Jelenleg nem található meg sehol az aktuális készlet, csak ha egy varázslatos épület Fejlesztés fülén megnézem. Ellenben, ha nincs fejleszthető épületem már, akkor sehol sem látható, mert az a fül ugye akkor inaktív.
Lehetne valahol az aranyat és egyéb dolgokat megjelenítő sávnál, vagy szimplán csak a raktárban megjelenítve. :)
U.i.: Javítsatok ki, ha én bambulok és már létezik valahol csak lemaradtam. :)
jó lenne ha fixen látható lenne a raktárban :)
két bajnokság között látható ha a nyereménytervrajzra viszed az egeret mutatja a készletet :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent