• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva termelőépületek szintenkénti bontása

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    35
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser5383

Vendég
szervuszok fejlesztők : egyik ötetem .
néha belefutok abba jó lenne ha egy adott termelőt tudnék növellni . de nem tudom ,
mert egyáltalán nincs lakosom és nem is tudok már több lako épuletet lehellyezni ill fejleszteni .
egy megoldás lehetne erre , ha termelő épületeket tudnék 1 szinntel llebontani .

tech részletek bontás
ne lehessen leállítani ezért a termelést . várd meg . szedd be .
bontási idő a kívánt szintre -1 szint : pll 10 ről 9re
9 szint rőll 10 re adott az ideje , itt most bontási idő 10-es ről 9-re , pllusz 30%
építési segítség gyorsítő : fehasználható az 50% -a p.l 5 őrás nak a fele 2óra 30perc re alakul
vissza kapható nyesanyagok : 70%
a llakosok szintenkénti 100%-a
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lupuj

Erős harcos
Na, ez nem fog menni. Rengeteg munkával járna a kifejlesztése.
Minden termelő épület (majdnem) minden szintjére ki kellene számolni a korrekciót, plusz variálni az építővel (gyorsítóval) ...
És persze figyelembe kellene venni az alapterület módosítását is.

Jó az elgondolás, de reménytelen.
 

DeletedUser5383

Vendég
Na, ez nem fog menni. Rengeteg munkával járna a kifejlesztése.
Minden termelő épület (majdnem) minden szintjére ki kellene számolni a korrekciót, plusz variálni az építővel (gyorsítóval) ...
És persze figyelembe kellene venni az alapterület módosítását is.

Jó az elgondolás, de reménytelen.
szia Lupuj : és mi a helyzet azokon a játékokon , ahol rombolják az épületeimet ? és én is tudok bontani .
játék nevek no REKLÁM
várjuk meg a fejesztőket mit mondanak erre .
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!
Én is ismerek "rombolós" játékot, de ott nem használhatod fel a rombolási veszteséget.
Leromboltak valamit/valamiből, visszaesik "x" szintet és onnan folytatod tovább.
Nincs megmentett alapanyag vagy nyersanyag.

De ... egyértelmű ... a fejlesztők döntenek!
Én csak latolgattam az esélyeket. ;)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent