ExpiredVinegar
Újonc
Az alkalmazásban a Varázsakadémián, ha elkezdünk termelést indítani, akkor a következő jelenik meg:

A Termelési sor helyett Teremtés-t ír a szöveg - ami egy kicsit áthallásos.
Ha bezárom az ablakot és újra megynitom anélkül, hogy új termelést indítok, akkor a következőt írja:

Termelési sor.
Szerintem a Termelési sor a helyes, de ezt odabízom.
Már csak azért is, mert a gombon is Termelés van:

És ha már... Böngészőn is lehetne javítani, ugyanis ott pedig

Ami szerintem kicsit félrevezető (bár abszolút nem zavaró) - mert szerintem a készítési folyamat egy adott bűbáj készítésére vonatkozik, míg a termelési sor az összes, sorba rakott termelésre.

A Termelési sor helyett Teremtés-t ír a szöveg - ami egy kicsit áthallásos.
Ha bezárom az ablakot és újra megynitom anélkül, hogy új termelést indítok, akkor a következőt írja:

Termelési sor.
Szerintem a Termelési sor a helyes, de ezt odabízom.
Már csak azért is, mert a gombon is Termelés van:

És ha már... Böngészőn is lehetne javítani, ugyanis ott pedig

Ami szerintem kicsit félrevezető (bár abszolút nem zavaró) - mert szerintem a készítési folyamat egy adott bűbáj készítésére vonatkozik, míg a termelési sor az összes, sorba rakott termelésre.