• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Termelés beszedése bugos

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3281

Vendég
Üdv! Mai nap haza érve felmentem, hogy begyűjtsem az aranyakat a lakó épületekből, és a termelést a műhelyből.
Az aryan beszedhető, a műhely termelése nem, egy helyben stagnál. Többszőr is frissítettem az oldalt akkor sem változik nem szedhető össze a műhely termelése.
Elötte miota játszok ezzel nem volt gond, csak a mai nap vagyok így, remélem nagyon hamar javítjátok.
 

DeletedUser1519

Vendég
Üdv! Mai nap haza érve felmentem, hogy begyűjtsem az aranyakat a lakó épületekből, és a termelést a műhelyből.
Az aryan beszedhető, a műhely termelése nem, egy helyben stagnál. Többszőr is frissítettem az oldalt akkor sem változik nem szedhető össze a műhely termelése.
Elötte miota játszok ezzel nem volt gond, csak a mai nap vagyok így, remélem nagyon hamar javítjátok.

Nem lehet, hogy elérted a főépület által engedélyezett maximumot az alapanyagból? Ha igen költs belőle pl. a kufárnál, s máris szüretelhetőek a műhelyek. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Én is ezt kérdezném: Nem telt be a raktárad? A felső sávban tudod ellenőrizni, ha a kalapácsok csíkja piros, az tele van. :)
(Illetve ilyenkor az ikon is szürke, de alapanyagnál ez nem látszik annyira, aranynál szembetűnőbb.)
 

DeletedUser3382

Vendég
Üdv.pár napja nem írja jóvá minden aranyamat ,főleg a műhely anyagot amiből fejlődhetnék.Figyelem folyton mivel gyanús lett 4-5 hozzáad 2-3 nem.főleg akkor csinálja mikor az elsőket beszedem.Azért nem mindegy óránként 100-200 műhelypont!
Kérném ez ügyben a segítségüket.
Tisztelettel:SummerKatus1
 

DeletedUser3108

Vendég
Üdv.pár napja nem írja jóvá minden aranyamat ,főleg a műhely anyagot amiből fejlődhetnék.Figyelem folyton mivel gyanús lett 4-5 hozzáad 2-3 nem.főleg akkor csinálja mikor az elsőket beszedem.Azért nem mindegy óránként 100-200 műhelypont!
Kérném ez ügyben a segítségüket.
Tisztelettel:SummerKatus1
Szia,
Jelezd a supportnak, ők tudják megnézni a konkrét problémát. :)
 

GreenKnight

Veterán
Üdv.pár napja nem írja jóvá minden aranyamat ,főleg a műhely anyagot amiből fejlődhetnék.Figyelem folyton mivel gyanús lett 4-5 hozzáad 2-3 nem.főleg akkor csinálja mikor az elsőket beszedem.Azért nem mindegy óránként 100-200 műhelypont!
Kérném ez ügyben a segítségüket.
Tisztelettel:SummerKatus1
Nem ártana tisztázni, hogy mit nem ad hozzá és mihez. Ugyanis a műhelyben nem termelődik arany. A műhelypont pedig számomra ismeretlen fogalom.
Kicsit gondold át, hogy mi is a probléma és jelezd a supportnak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent