• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Teljes harcrendszer megszüntetése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser929

Vendég
Teljesen feleslegessé vált, így meg kellene szüntetni a harcrendszert és törölni a játékból a katonai épületeket. Át kellene alakítani az Elvenart egy pacifista-termelgetős játékra.
 

DeletedUser25

Vendég
Ez biztosan nem fog megvalósulni semmilyen körülmények között... főleg azok után, hogy
1. mennyi munkát toltak bele,
2. mennyi marketing és pr szoveg magasztalja körül.
3. mennyi ember szereti, még ha nem is pont úgy, ahogy most van.
Még külön sem lehet választani a két ágat, mert alapjaiban beépült a "rencerbe".
Amire talán lehetőség van az az, hogy a harci pontszámokat külön ranglistára tegyék. bár ha ilyesmi szándék lett volna, megvalósíthatták volna már.
 

bere007

Veterán
Nézőpont kérdése. Aki annyira előrehaladott, azoknak tényleg nem lesz esélyük a közeljövőben nyerni, de többségünk még nem tart ott, hogy teljesen értelmetlen lenne. Kivárásra játszok, addig gyártom szorgalmasan az embereimet és majd egyszer nekiállok (ha lesz értelme). Lehet, hogy amiket gyártok 1 hónapig, 2 óra alatt megölik, de ha van látszata, hogy sorra hozzák a tartományokat, akkor megéri .
 

DeletedUser

Vendég
Részemről nagyon jól el lennék katonáskodás nélkül. Több hely maradna a kultúrális és termelő épületeknek! :)
 

DeletedUser902

Vendég
Bár az utóbbi időben, amióta "megreformálták" a csodálatos harcrendszert, kénytelen vagyok kivárásra játszani.... nekem hiányozna ez a része a játéknak. Nem hiszem, hogy feleslegessé vált volna a harc, csak most sokkal nehezebb, mint ahogyan megszoktuk korábban. Nehéz, de nem lehetetlen! Tanulható! Megtanulható! Csak türelem kérdése! :)

Nem támogatom (ez az első ilyen ötlet a közel 1 év alatt :( )!
 

Erica

Veterán
Ez butaság,kell a játékba a Harc,és ami vele jár: az izgalom,a morgolódás, vagy a siker.Ezek nélkül üres Barbi ház lenne,,,,,avval meg ki a fene akar majd játszani???
Nem támogatom!!Rossz gondolat!
 

DeletedUser1114

Vendég
A harcolás alapból nem kötelező - nekem pl. kaszárnyám sincs. Minek eltörölni azt ami nem kötelező?
Aki nem akar harcolni ellehet orkokig kaszárnya és fegyvertár nélkül. Utána kéri a játék de harcolni ugyanúgy nem kötelező.
Szóval ezt így ebben a formában én sem támogatom.
DEEeeeee az tecccene ha törölni lehetne korszakonként egy egy törölhetetlen épületet pl kaszárnyát ...
 

DeletedUser902

Vendég
A harcolás alapból nem kötelező - nekem pl. kaszárnyám sincs. Minek eltörölni azt ami nem kötelező?
Aki nem akar harcolni ellehet orkokig kaszárnya és fegyvertár nélkül. Utána kéri a játék de harcolni ugyanúgy nem kötelező.
Szóval ezt így ebben a formában én sem támogatom.
DEEeeeee az tecccene ha törölni lehetne korszakonként egy egy törölhetetlen épületet pl kaszárnyát ...

Amikor olvastam ezt az ötletet, pont te jutottál eszembe Baba! :D
De... azt nem gondoltam volna, hogy nem fogod támogatni. :) :p
 

DeletedUser3

Vendég
Gondolom nem kell részletezni, hogy a játék egyik alapvető elemét miért nem fogjuk törölni...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent