• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Teleportálható Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 14 93,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 6,7%

  • Összes szavazó
    15
  • A szavazás lezárult .

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves Fórumozók!
### @Rikari utolsó ötletét felhasználva próbáltam igazodni az új elvárt sablonhoz:
### https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/jutalompontok-felhasználása.4677/

-Játéktapasztalat:
XIII. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő.

-Ötlet:
Örülnék neki, ha a Katonai kiképző épületek (Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor) teleportálhatóak lennének

- Az ötlet háttere:
Eladni kizárólag a Kiképzőpályát és Zsoldostábort lehet, a Kaszárnyát nem:
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kaszárnya
A Kaszárnyát “Úttal kell összekötnöd a Főépülettel, nem lehet sem eladni sem újraépíteni, de fejleszteni lehet.”
Viszont teleportálni egyiket sem lehet.

-Előnyök:
1. A teleportálási lehetőséggel a városrendezés, illetve városfejlesztés taktikai lehetőségei növekednének.
2. Ezen épületek a nagyobb épületek közé tartoznak, így városrendezésnél jó lenne, ha ideiglenesen ezeket is be lehetne teleportálni a raktárba (lehet ritka számba megy, de nálam olyan is előfordult már, hogy egyik vagy másik, kiképző épület helyett jobban örültem volna valami másnak, de eladni nem akartam, szóval maradtak).
3. Továbbá ha azt nézem hogy van ötlet arra (persze lehet semmi nem lesz belőle), hogy egyfajta kiképző épületből esetleg többet is lehessen építeni (mint termelés esetén a manufaktúrákból), akkor erre a teleportálási lehetőségre még nagyobb szükség lenne hosszú távon.

-Hátrány:
nem tudok hátrányt felsorolni per pill., max a fejlesztőknek adna plusz munkát

Köszönettel, Alma
 

Laci0212

Erős harcos
Kedves Fórumozók!
### @Rikari utolsó ötletét felhasználva próbáltam igazodni az új elvárt sablonhoz:
### https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/jutalompontok-felhasználása.4677/

-Játéktapasztalat:
XIII. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő.

-Ötlet:
Örülnék neki, ha a Katonai kiképző épületek (Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor) teleportálhatóak lennének

- Az ötlet háttere:
Eladni kizárólag a Kiképzőpályát és Zsoldostábort lehet, a Kaszárnyát nem:
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kaszárnya
A Kaszárnyát “Úttal kell összekötnöd a Főépülettel, nem lehet sem eladni sem újraépíteni, de fejleszteni lehet.”
Viszont teleportálni egyiket sem lehet.

-Előnyök:
1. A teleportálási lehetőséggel a városrendezés, illetve városfejlesztés taktikai lehetőségei növekednének.
2. Ezen épületek a nagyobb épületek közé tartoznak, így városrendezésnél jó lenne, ha ideiglenesen ezeket is be lehetne teleportálni a raktárba (lehet ritka számba megy, de nálam olyan is előfordult már, hogy egyik vagy másik, kiképző épület helyett jobban örültem volna valami másnak, de eladni nem akartam, szóval maradtak).
3. Továbbá ha azt nézem hogy van ötlet arra (persze lehet semmi nem lesz belőle), hogy egyfajta kiképző épületből esetleg többet is lehessen építeni (mint termelés esetén a manufaktúrákból), akkor erre a teleportálási lehetőségre még nagyobb szükség lenne hosszú távon.

-Hátrány:
nem tudok hátrányt felsorolni per pill., max a fejlesztőknek adna plusz munkát

Köszönettel, Alma
Szia
Átépítéseknél az első gondolatom pont ez,mivel általában minden korban nőnek az épületek,ezek helyére több kisebbet lehetne rakni.
A kutatási fát átnézve, néha muszáj megváltoztatni az úthálózatot,ha nem is a terület nagysága,de az elhelyezkedése miatt.
A teleport pedig véges,vagy kapunk,vagy nem,ezért kisebb épületeket nem érdemes teleportálni.
Néha órákat vesz igénybe egy átrendezés, úgyhogy én nagyon tudnám értékelni,ha teleportálhatóak lennének.
Biztosan támogatnám az ötletet.
 

Mihaszna

Veterán
Nehéz szó nélkül elmenni mellette. : ))) Igazság szerint az ötlettel nincs gond. Sőt, semmivel nincs. De van itt valami, ami ennek az ötletnek az "ellentéte"(?)


Az érdekesség(e), hogy Laci és maercell a belinkelt ötletet támogatták és ezt is támogatják/támogatjátok. Mint mondottam nincs ezzel semmi gond, egyik nem zárja ki a másikat, csak bennem a "széllel szemben" feeling-et váltja ki :))

Egyébként ezt támogatom.
 

Deathfolk

Veterán
De van itt valami, ami ennek az ötletnek az "ellentéte"(?)


Az érdekesség(e), hogy Laci és maercell a belinkelt ötletet támogatták és ezt is támogatják/támogatjátok. Mint mondottam nincs ezzel semmi gond, egyik nem zárja ki a másikat, csak bennem a "széllel szemben" feeling-et váltja ki :))

Egyébként ezt támogatom.


Egyáltalán nem értelek, miért lenne a 2 ötlet egymás ellentéte és miért széllel szembe feeling, szerintem semmi ellentét nincs a 2 ötlet közt, én is támogatom mind a 2öt! Ha megnézzük pl manukból akármennyit lehet építeni, vagyis amennyihez van hely és lakosság, és mindet lehet teleportálni, akkor miért nem lehet a harci épületekkel is ezt megcsinálni, igazából simán 1 ötleten belül is lehetett volna kérni mind a 2 dolgot mert úgy lenne igazságos és akkor lenne ugyanaz a feltétel adott az árúval haladó és a harccal haladó játékosoknak, ahogy az árúval most jelenleg is működik, vagy az is ellentét hogy lehet letenni 5db tekercs manut és mind az 5öt el lehet teleportálni? Szóval nem értem mi az ellentét...

Amúgy a több ugyanolyan harci épület szerintem hülyén nézne ki, de ettől független jó lenne, de sokkal jobb megoldás lenne ha inkább több féle harci épület létezne, lehetne pl olyan amibe ostrom gépek lennének, és 1 amibe pedig légi egységek, máris lenne +2 harci épület, és lehessen mindet teleportálni, a város rendezésnél nagyon jól jönne ha ezeket a nagy épületeket el lehetne ideglenesen rakni.
 
Egyáltalán nem értelek, miért lenne a 2 ötlet egymás ellentéte és miért széllel szembe feeling, szerintem semmi ellentét nincs a 2 ötlet közt, én is támogatom mind a 2öt! Ha megnézzük pl manukból akármennyit lehet építeni, vagyis amennyihez van hely és lakosság, és mindet lehet teleportálni, akkor miért nem lehet a harci épületekkel is ezt megcsinálni, igazából simán 1 ötleten belül is lehetett volna kérni mind a 2 dolgot mert úgy lenne igazságos és akkor lenne ugyanaz a feltétel adott az árúval haladó és a harccal haladó játékosoknak, ahogy az árúval most jelenleg is működik, vagy az is ellentét hogy lehet letenni 5db tekercs manut és mind az 5öt el lehet teleportálni? Szóval nem értem mi az ellentét...

Amúgy a több ugyanolyan harci épület szerintem hülyén nézne ki, de ettől független jó lenne, de sokkal jobb megoldás lenne ha inkább több féle harci épület létezne, lehetne pl olyan amibe ostrom gépek lennének, és 1 amibe pedig légi egységek, máris lenne +2 harci épület, és lehessen mindet teleportálni, a város rendezésnél nagyon jól jönne ha ezeket a nagy épületeket el lehetne ideglenesen rakni.
Igen, igen! Légvédelmi rakéta dandár és repülőgép hordozó repülőgép, sorozatvető és minden is legyen!:rolleyes:
 

Deathfolk

Veterán
Igen, igen! Légvédelmi rakéta dandár és repülőgép hordozó repülőgép, sorozatvető és minden is legyen!:rolleyes:
:D Nem pont ilyenekre gondoltam de amúgy pl ott van a 14. fejezet az "építmények" ők a történet szerint elég modernek, a felhők felett lebegő városokon élő lényegében robotokról van szó, (ha jól emlékszem, rég volt már) így ettől a fejezettől kezdve ők adhatnának technologiát és lehetnének akár űrhajók és Transformersek is :) :D :p De viccet félretéve ezek tényleg nem illenének a játékba, viszont pl sárkányok (van is ilyen fejezet a 10.) vagy katapult, dárdavető, vagy léghajók (1ik régebbi töltő képernyőn volt is, de ott az egész 17. kereskedős fejezet a léghajókról szól) vagy törpök által épített hadi gépek, steampunk szerkezetek amik a legtöbb fantasy világba megtalálhatóak. Ezek mind simán beleillenének ebbe a világba, vagyis lényegébe sok minden benne is van, csak mint gyártható harci egység nincs jelen, de a történetbe benne vannak...
 

Ferenc99

Erős harcos
Támogatom , milyen lenne ha megvalósulna ? Mindenki használná , mert ha igen akkor támogassátok.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

polgarmaercell

Erős harcos
Nehéz szó nélkül elmenni mellette. : ))) Igazság szerint az ötlettel nincs gond. Sőt, semmivel nincs. De van itt valami, ami ennek az ötletnek az "ellentéte"(?)


Az érdekesség(e), hogy Laci és maercell a belinkelt ötletet támogatták és ezt is támogatják/támogatjátok. Mint mondottam nincs ezzel semmi gond, egyik nem zárja ki a másikat, csak bennem a "széllel szemben" feeling-et váltja ki :))

Egyébként ezt támogatom.
Kedves Mihaszna !
A két ötlet szerintem egyáltalán nem zárja ki egymást.
 
Fent