• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Jutalompontok felhasználása

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 25 96,2%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 3,8%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .

Rikari

Veterán
Kedves Fórumozók!
-Játéktapasztalat:
XIX. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő.
-Ötlet:
A Jutalompontok felhasználását érintően szeretnék változást elérni, miután jelenleg csak akkor lehet a csapat által megszerzett jutalompontokat felhasználni, akár a toronyban, akár bajnokságban, ha azokkal útpontot, vagy bajnokiládát lehet bezárni. Ezen szeretnék változtatni azzal, hogy azt javaslom, legyen ez folyamatos jellegű és ne kössék útpont, vagy láda generálásához. Lehessen a pontokat úgy is betenni, hogy azok segítséget jelenthessenek a közös munka menetében is, ne csak annak lezárásban. A bentmaradó pontokat nem lehet, csak a szint által megszabott limit erejéig halmozni, így ami azon felül esik, mert nem tudta betenni a csapat zárókőként, az gyakorlatilag elvész.
- Az ötlet háttere:
Szeretném kiterjeszteni ezt a módosítást PC-re és Androidra is egyaránt, mert szerintem mindenütt hasznos lehetne az újítás.
-Előnyök:
Minden csapat fel tudja használni az összes begyűjtött pontját és nem kell azzal foglalkoznia (figyelgetni, számolgatni) játék közben, hogy mikor lehet azokat betenni, mikor lehet a pontokkal útpontot, vagy ládát zárni.
-Hátrány:
A jutalompontok rugalmasabb felhasználása nem gondolom, hogy bárkit is hátrányosan érinthet, de ettől még lehet olyan, amit én nem látok.

Köszönöm, ha foglalkoztok az ötletemmel, támogatjátok, vagy építő kritikát fogalmaztok meg.

Üdvözlettel: Rikari
 
Utoljára szerkesztve:

Laci0212

Erős harcos
Kedves Fórumozók!
-Játéktapasztalat:
XIX. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő.
-Ötlet:
A Jutalompontok felhasználását érintően szeretnék változást elérni, miután jelenleg csak akkor lehet a csapat által megszerzett jutalompontokat felhasználni, akár a toronyban, akár bajnokságban, ha azokkal útpontot, vagy bajnokiládát lehet bezárni. Ezen szeretnék változtatni azzal, hogy azt javaslom, legyen ez folyamatos jellegű és ne kössék útpont, vagy láda generálásához. Lehessen a pontokat úgy is betenni, hogy azok segítséget jelenthessenek a közös munka menetében is, ne csak annak lezárásban. A bentmaradó pontokat nem lehet, csak a szint által megszabott limit erejéig halmozni, így ami azon felül esik, mert nem tudta betenni a csapat zárókőként, az gyakorlatilag elvész.
- Az ötlet háttere:
Szeretném kiterjeszteni ezt a módosítást PC-re és Androidra is egyaránt, mert szerintem mindenütt hasznos lehetne az újítás.
-Előnyök:
Minden csapat fel tudja használni az összes begyűjtött pontját és nem kell azzal foglalkoznia (figyelgetni, számolgatni) játék közben, hogy mikor lehet azokat betenni, mikor lehet a pontokkal útpontot, vagy ládát zárni.
-Hátrány:
A jutalompontok rugalmasabb felhasználása nem gondolom, hogy bárkit is hátrányosan érinthet, de ettől még lehet olyan, amit én nem látok.

Köszönöm, ha foglalkoztok az ötletemmel, támogatjátok, vagy építő kritikát fogalmaztok meg.

Üdvözlettel: Rikari
Szia
Jó ötletnek tartom,megfordult már az én fejemben is, amikor felhasználni nem lehetett, viszont a plussz pontok egészét, nem tudta jóváírni.
A kisebb, nem 10, vagy 10+ ládázó tesóságoknak,még előnyösebb is lenne szerintem.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Zaron

Felderítő
Azért nem ártana, ha fent szavaznátok a támogatásról, nem csak a hozzászólásokban jeleznétek (bár van még idő), mert eddig 4-en írtátok, hogy támogatjátok, de rajtam kívül csak 3 szavazat került leadásra.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent