• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Teleportálás bűbáj

Sziasztok,
kérdezném a vezetőséget, hogy nincs-e tervben, hogy az épületek teleportálás bűbáj a jövőben más formában is megszerezhetővé válna, mint a torony 3 szintjének első kapuőrző szellem legyőzése - és persze itt is random droprate.
Egyenlőre nem akarok az Ötletek és javaslatok topicba erre nyitni ticketet. De személy szerint úgy érzem, hogy több helyre is betehető lenne ez a jutalom, ami lássuk be, hogy nagyon hasznos tud lenni, amikor a városodat fejleszteni, alakítani akarod.
Személy szerint és elég sokat használom, de soha nem elég sajnos. Más forrás pedig nincs jelenleg a játékban, az összes többi bűbáj pedig megszerezhető másféleképpen és gyorsabban.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv

d.
 
Szia, korábban már felvetődött ez a téma; ezért merem írni, hogy a teleport, a tervrajz és a királyi restauráció azon ritka kincsek, amik szándékosan erősen korlátozottan érhetőek el.
Természetesen epedve várjuk a csodát, hogy ez változzon! ;)

W.

Köszönöm a válaszodat, én is nagyon várom, hogy történik valami ezen a téren, addig is álmodik a nyomor XD
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok,
kérdezném a vezetőséget, hogy nincs-e tervben, hogy az épületek teleportálás bűbáj a jövőben más formában is megszerezhetővé válna, mint a torony 3 szintjének első kapuőrző szellem legyőzése - és persze itt is random droprate.

Tudtommal nem csak a 3. szinten lehet nyerni, ha csak nem változtattak az utóbbi hetekbe rajta, nagyon remélem hogy nem. De ha így van akkor nekem még nem tűnt fel... Eredetileg 5 helyen lehet kapni + a random megjelenő plusz ládákból is, már az elsőn szinten is van, ha jól emlékszem az első kapu elött, ahová bárki el tud jutni, 4.őr :) Kicsi városommal 5. fejezetbe vagyok, és most 19 teleportom van, de volt már 50 is, eddig 3x mentem csak végig a tornyon, a 3. szintet álltalába nem is szoktam elkezdeni, mégis lett 50 teleportom, a másik meg hogy spórolni kell, van amit inkább érdemesebb eladni mert kb 2 havonta eventen úgy is lesz helyette másik jóbb.
 
Fent